reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
zdobilam obiad mojemu P - oczywiście on miecho ...
A mnie naszlo na barszczyk biały z ziemniakami z cebulka na maselku [emoji4]
Ta ciaze moge miec bezmiesna hehe [emoji4][emoji4] barszcz z tytki ale dobry haha [emoji23]
1495720284-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t2d [emoji594]
 
Cześć dziewczyny! Ujawnię się i ja [emoji4] również czytam was od początku tego wątku i wasze rady są zawsze dla mnie bardzo pomocne.
Mam 28 lat jest to moja pierwsza ciąża. Termin mam na 18 ,niestety nadal nie wiem kto mieszka w moim brzuchu[emoji6] chyba syn ale po ostatnim USG lekarka stwierdziła, że może dziewczynka i teraz czekam na badanie do 14 czerwca wtedy nam połówkowe więc powinno się coś wyjaśnić. Strasznie na to liczę.
Pozdrawiam was i te które z ukrycia śledzą losy przyszłych mam [emoji5]️

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewka gratuluje synka...
A wy jakie propozycje macie???u mnie gdyby byl syn mial byc Antos...
U nas bd albo Antoś albo Aleksander jeśli bd chłopcem. Jeszcze mega mi się podoba Adas ale nazwisko mamy też od Adama i byłoby głupio hahah

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Ppaula :-)
Nie wytrzymalabym czytać ponad miesiąc i się nie odezwać :-)

Dziewczyny! Siurek jest! Tak się cieszę!
Moje przeczucia się sprawdziły :-) wszystko w porządku. Synek waży 480 gram, kawał chłopa, co?? :-)
Lekarz bardzo w porządku, wszystko tłumaczył co po kolei sprawdza, czy wszystko jest dobrze itd. Zapłaciłam 280 zł. Każda wizyta będzie mnie kosztowała 230 zł z całym "przegladem". Ale powiedział, ze że wystarczy jak zobaczymy się raz w miesiąc i. Teraz wyjątkowo za 3 tygodnie mam być, bo zostawiłam mu wszystkie dotychczasowe badania i ma sobie wszystko zapisać po swojemu. Hm... jedyne co mnie nurtuje to to, ze musiałam mu zostawić swoją kartę ciąży na te 3 tygodnie...

Ale jestem szczęśliwa ;-) mam brac kwasy DHA i powoli odstawiam luteine ;-)
Gratuluję Synusia [emoji7] Choć ja obstawiałam u Ciebie córeczkę [emoji12] Fajnie że lekarz okazał się w porządku [emoji4]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
Ewka gratuluje synka...
A wy jakie propozycje macie???u mnie gdyby byl syn mial byc Antos...

Ja mam duży problem z imieniem dla chłopca :( Co wymyślę, to mój P. kręci nosem. Dziad jeden odrzucił już Kacpra, który dla mnie był faworytem. Powiedział stanowcze "nie" również Błażejowi, Mikołajowi, Staśkowi, a dziś jeszcze Olafowi :'( W końcu wyjdzie na to, że na dziecko będziemy wołali "Chłopczyk" bo mężowi jak widać ciężko dogodzić, a sam póki co nie jest w stanie zaproponować absolutnie nic :o

Cześć dziewczyny! Ujawnię się i ja [emoji4] również czytam was od początku tego wątku i wasze rady są zawsze dla mnie bardzo pomocne.
Mam 28 lat jest to moja pierwsza ciąża. Termin mam na 18 ,niestety nadal nie wiem kto mieszka w moim brzuchu[emoji6] chyba syn ale po ostatnim USG lekarka stwierdziła, że może dziewczynka i teraz czekam na badanie do 14 czerwca wtedy nam połówkowe więc powinno się coś wyjaśnić. Strasznie na to liczę.
Pozdrawiam was i te które z ukrycia śledzą losy przyszłych mam [emoji5]️

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Co Wy się dziewczyny tak ukrywacie? :o Ja bym nie dała rady czytać tego wszystkiego od miesięcy i się nie udzielić :D Szacun! Ale zapraszamy- wychodźcie z szafy ;)
 
Cześć Ppaula :-)
Nie wytrzymalabym czytać ponad miesiąc i się nie odezwać :-)

Dziewczyny! Siurek jest! Tak się cieszę!
Moje przeczucia się sprawdziły :-) wszystko w porządku. Synek waży 480 gram, kawał chłopa, co?? :-)
Lekarz bardzo w porządku, wszystko tłumaczył co po kolei sprawdza, czy wszystko jest dobrze itd. Zapłaciłam 280 zł. Każda wizyta będzie mnie kosztowała 230 zł z całym "przegladem". Ale powiedział, ze że wystarczy jak zobaczymy się raz w miesiąc i. Teraz wyjątkowo za 3 tygodnie mam być, bo zostawiłam mu wszystkie dotychczasowe badania i ma sobie wszystko zapisać po swojemu. Hm... jedyne co mnie nurtuje to to, ze musiałam mu zostawić swoją kartę ciąży na te 3 tygodnie...

Ale jestem szczęśliwa ;-) mam brac kwasy DHA i powoli odstawiam luteine ;-)
Super, że przeczucia się potwierdziły! :)
A z kartą faktycznie dziiwniee, bo niby mamy mieć ją cały czas przy sobie...hm

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Ppaula! Jak Ty miesiąc wytrzymałaś![emoji41][emoji41][emoji41]
Ewka super! Tak się cieszę[emoji16][emoji16][emoji16] Gratuluję syna!
Xandzia też gratulacje! Ale niespodzianka!
Ja miałam kłopot z imieniem dla syna, gdzieś tam chciałam chyba dziewczynkę tym trzecim razem [emoji6] miała być Marianna. Ale skoro ma być chłopak to na razie jest tak: Ignacy (mój faworyt), Juliusz i typ młodszego syna - Arkadiusz.

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
Ignacy i Juliusz [emoji173] Ignas był moim drugim typem po Gabrysiu :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gretka cudne imię Ludwik [emoji7][emoji7][emoji7] bardzo mi się podoba!

Wiecie co, ja chyba też opcję z walizką zrealizuję. Mam dużo toreb, ale wydaje mi się, że walizka będzie wygodniejsza [emoji4]

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
Walizki przede wszystkim podnosić nie musisz, wszędzie na kółeczkach ją zawieziesz [emoji4]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry