reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Justa ja nawet nie mam jeszcze wybranego modelu wózka a co tu mówić o zakupie
Bum pyszny obiadek - też taki uwielbiam
Co do dziwnych bóli to mam je przeważnie wieczorami, jak się przekręcam z boku na bok też, w piątek spytam mojej gin czy to normalne
 
reklama
Bum ale mi apetytu narobiłaś mmmm :) Co do imion to ja tam po cichu jakieś swoje faworyty mam ale mój nie chce nic powiedzieć. Stwierdził, że jak już będzie potwierdzona płeć to wtedy będziemy wybierać :) Co do wózków to ja też mówiłam, że jakoś w sierpniu będziemy się rozglądać. Na pewno kupimy coś w sklepie stacjonarnym tu niedaleko nas, gdzie wózek można wziąć od ręki, chyba że wymyśli się jakiś inny kolor to chyba 3tyg trzeba czekać. Aaa jeżeli chodzi o dziwne bóle to mnie boli miejsce zaraz przy rowku więc chyba kość ogonowa, szczególnie jak siadam :rolleyes2:
 
My juz przy staraniach o imieniu mysleliśmy , a bardziej ja - wiec moj P potem musiał je przyjąć haha bo on dla dziewczynki wybierał a , ze wyszedł sisior to moj wybor [emoji14]

Z wózka naszego jestem zadowolona , szkoda , ze w kartonie jeszcze leżec musi [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]
 
Wlasnie apropo wózków na jakie modele sie zdecydowałyście? Polecacie jakies konkretne?
Moj sie uparł na Anex sport ale jak czytam opinie to sa podzielone i pozytywne i negatywne.
 
Wlasnie apropo wózków na jakie modele sie zdecydowałyście? Polecacie jakies konkretne?
Moj sie uparł na Anex sport ale jak czytam opinie to sa podzielone i pozytywne i negatywne.
My kupilismy baby merc faster 2 style i dla nas jest extra [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]
 
Cześć październikowe mamusie i dzidziole wasze w brzuszkach niech też będą pozdrowione :)

Coś o mnie. Na imię mam Karolina, jestem z Warszawy i mam 35 lat. To jest moja pierwsza ciąża. Termin mam na 17.10 i spodziewamy się córeczki. Pokazała pełny rozkrok, podczas mierzenia szyjki, akurat była w położeniu podłużnym pupą w dół. Potwierdziło to tylko przypuszczenia z USG w 12 tygodniu, bo doktor już wtedy wypatrzył, że z tego wyrostka to raczej cipka będzie hihi
Dzidzię majstrowaliśmy wcześniej, ale długo nam nie wychodziło, teraz stało się to w nieoczekiwanym momencie, kiedy już szykowałam się na diagnostykę płodności. Długo też nie wierzyłam, że spotkało nas takie szczęście. Wypierałam to i bałam cieszyć z maleństwa w moim brzuszku. Pierwszy trymestr przeszłam słabo zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Teraz jest już fajnie, tym bardziej, że zaczęłam parę dni temu czuć wiercipiętkę. Tzn mam nadzieję, że to ona, a nie niestrawności. Bo głupio jakoś mówic do niestrawności, że będą kochane, mądre i piękne :D

Chciałabym dołaczyć do waszego grona, bo nikt nie zrozumie radości i niepokojów przyszłej mamy, jak inne przyszłe mamuśki. Teraz mam chwilę wolnego i mogę zająć się sobą, przygotować do zmian jakie mnie czekają i pobuszować w necie.


Witaj Karolina na pokładzie :) Widzę, że październik rośnie w siłę :) Zachęcamy do czytania i udzielania się :) A tak poza tym, życzę ciąży nudnej jak flaki z olejem, bez rewelacji i pełnej spokoju :)

Dlatego ja uwielbiam prawo i o wszystko bym się sądziła. W pracy zawsze wszystkich straszyłam prawem pracy, bo ludzie są niemożliwi w tym wykorzystywaniu. Niestety za granicą jest inaczej, a już Polak Polakowi to często wilkiem.

Co do prawa, to mam identycznie :D Może Anny tak mają ;) Mój P. śmieje się, że lepiej ze mną nie zadzierać, bo od razu wytaczam najcięższe działa i nawet gdybym miała o swoje walczyć w sądzie, to mnie to nie przeraża i zawsze swoje wywalczę :D Cóż.. taki mój charakter, ale nie uważam, żeby było w tym coś złego ;)

Witam nowa mamyske...
Hej dziewczyny wlasnie weszlam na strony wozkow i prawie na kazdej napisane ze ze wzgledu na okres urlopowy zamowienia zlozone po 31.05. Beda realizowane dopiero sierpien i wrzesien...
A czas oczekuwania to od 4 do 6 tygodni...juz sie przerazilam czy zdaza mi przyslac...a ja chcialam dopiero zamowic w sierpniu...
A wy jak tam niektore juz wozki maja...a reszta juz zamowione

Ja nie mam wózka. Zresztą- ja nie mam nic, poza 2 paczkami papersów z biedry i paroma gadżetami, które dostaję w pracy od swojej położnej :D Na razie się nad wózkiem nawet nie zastanawialiśmy. Myślę, że po połówkowym usiądziemy i poszukamy czegoś wspólnie, jak nie stacjonarnie, to online. Ponoć gdzieś w Częstochowie jest duży producent wózków i mój P. planuje tam pojechać na początek i się rozeznać, co w ogóle nam się podoba, albo co podobać się powinno :)
 
Anja90 racja z tym producentem ja zamawiałam od nich wózki przez internet i byłam bardzo zadowolona.
 
Jakieś plany na obiad dziś ? Ja chyba zrobię naleśniki z kurczakiem papryką i kukurydzą. Uwielbiam [emoji39]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie dziś kurczak ze szpinakiem i makaronem w sosie śmietanowym [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Ja mam zamówiony już wózek ale tylko dlatego, że chciałam z Polski bo ładniejsze są. A będę w lipcu na wakacje to go zabiorę. Bo trzeba czekać do 6 tyg. I mimo że stał w sklepie. Pan mówił że nie sprzedaje od ręki bo ona są testowane w sklepie a on chce dać nie ruszany.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie dziś kurczak ze szpinakiem i makaronem w sosie śmietanowym [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
Hej [emoji3]
U mnie też szpinak z makaronem i mocarelka [emoji6]
Ale dużo piszecie ledwo nadarzam czytać
Moja córa bije rekord w popołudniowej drzemce wczoraj spala 4 h a dzisiaj już śpi 4:20 h [emoji12]
Witam nowa mamę [emoji3]
[emoji170] synek 10/2017
[emoji307] córeczka 11/2015
[emoji169]aniołek 09/2014
[emoji172]synek 08/2009
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry