reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tak, syn na 100 procent
Narazie nic nie da kolejne badanie bo to czasem samo się naprawia dlatego mi lekarka zalecila badania prenatalne 3 trymestrze
Bedzie dobrze [emoji8][emoji8]

U mnie crp 7.8 , niby znow cos tam spadło , ale jeszcze powyżej normy wrrrr [emoji48][emoji48][emoji48]
A te białko całkowite mam 6.4 ale nie umie znaleźć, ile ma miec w ciąży [emoji52]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]
 
reklama
Jestem po badaniach prenatalnych i znowu nie mam dobrych wieści bo u małego pani doktor wykryla powiększone miedniczki i zastój moczu :( niby mówiła że takie coś się zdarza i czasem do porodu same mija ale czasem jest tak że jeszcze bardziej się to powiększa powołując np wodonercze czy jakoś tak... Jestem totalnie załamana :(

Och Kochana, nie załamuj się! Musisz być silna i wierzyć, że wszystko dobrze się potoczy. Ja zgadzam się z BUM, poszłabym jeszcze do innego lekarza, żeby mi zrobił USG, w celu zweryfikowania, czy jego diagnoza pokryje się z tą, którą dziś usłyszałaś. Nawet jeśli mas za to dodatkowo zapłacić, to może warto wydać tą kasę, a mieć pewność, czy faktycznie jest tak, jak Twoja/Twój gin mówi?
A wiesz coś więcej na ten temat, z czym wiąże się to wodonercze? Po porodzie wprowadzane jest u małego jakieś leczenie, czy jak się z tym walczy?
 
Agatki poczytaj u mamaginekolog.pl ona napisała dwa wpisy o najczęstszych odchyleniach w USG polowkowym między innymi o tym co ma Twoje dzieciątko. Na bank Cię to uspokoi ! :)
 
Jestem po badaniach prenatalnych i znowu nie mam dobrych wieści bo u małego pani doktor wykryla powiększone miedniczki i zastój moczu :( niby mówiła że takie coś się zdarza i czasem do porodu same mija ale czasem jest tak że jeszcze bardziej się to powiększa powołując np wodonercze czy jakoś tak... Jestem totalnie załamana :(

U mojej znajomej na prenatalnych też zdiagnozowano u synka coś z nerkami a na nastepnym usg było już wszystko w porządku!:) Także nie załamuj się bo będzie dobrze!
 
U mojej znajomej na prenatalnych też zdiagnozowano u synka coś z nerkami a na nastepnym usg było już wszystko w porządku!:) Także nie załamuj się bo będzie dobrze!
A ty znasz juz plec

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]
 
Och Kochana, nie załamuj się! Musisz być silna i wierzyć, że wszystko dobrze się potoczy. Ja zgadzam się z BUM, poszłabym jeszcze do innego lekarza, żeby mi zrobił USG, w celu zweryfikowania, czy jego diagnoza pokryje się z tą, którą dziś usłyszałaś. Nawet jeśli mas za to dodatkowo zapłacić, to może warto wydać tą kasę, a mieć pewność, czy faktycznie jest tak, jak Twoja/Twój gin mówi?
A wiesz coś więcej na ten temat, z czym wiąże się to wodonercze? Po porodzie wprowadzane jest u małego jakieś leczenie, czy jak się z tym walczy?
Narazie lekarka nie mówiła nic o ewentualnym leczeniu bo tak na prawdę nie wiadomo czy w badaniu 3 trymestru nadal będzie ten problem. Podobno dokładnie dopiero wtedy lekarze są w stanie konkretnie ocenić nerki i tak dalej, bo na tym etapie nie widać części ewentualnych wad. Dlatego nie mam po co iść do kolejnego lekarza, dostałabym te same informacje. Musze przeczekać do następnych badań, a wiadomo że teraz będzie mi ciężko bo jest jednak ta niepewność...
 
Agatki a jak dostalas papiery z prenatalnych to co masz wpisane w układzie moczowym?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]
 
A ty znasz juz plec

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]

Teraz na wizycie powiedział że pępowina między nogami i tak na 100% nie może mi powiedzieć ale sisiaka nie widział więc póki co chyba dziewczynka czyli tak jak na prenatalnych:)
 
Teraz na wizycie powiedział że pępowina między nogami i tak na 100% nie może mi powiedzieć ale sisiaka nie widział więc póki co chyba dziewczynka czyli tak jak na prenatalnych:)
To wpisze w tableke [emoji16]
Może zostanie dziewczynka [emoji4][emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]
 
reklama
Agatki nie martw się, będzie dobrze! Wszystkie jesteśmy z Tobą, tak jak mówisz jest duża szansa ze na następnym badaniu już będzie super

Ja jeszcze nawet nie myśle o wózku :)
Witam nowe Mamy :)
An Twoj mąż to jest trochę jak ja, No ja jestem bardziej stanowcza ale daleko mi do np Twojego charakteru. Odważna jestem w domu ;) chociaż zauważam ze coraz bardziej się zmieniam w dobrym kierunku.
Ja od jakiegoś czasu czuje ruchy mniej więcej w stałych porach, zauważyłam ze córcia budzi się po 8 w dzien jest różnie, zależy co robię a wieczorem najbardziej aktywna jest po 23, aż cały brzuch mi faluje, uwielbiam to. Jeszce niedawno tylko czułam a teraz już ja widzę jak szaleje :)
Po moim porodzie rodzice do nas przyjadą pewnie na jakiś tydzień i to mi nie przeszkadza wcale, inni znajomi to nie tak od razu
Ja na obiad miałam dziś młode ziemniaczki z koperkiem, pierś grillowana i surówkę
Jutro mamy święto, plus piątek mąż wziął urlop także cała rodzinka będziemy 4 dni i musimy coś fajnego wymyslec


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry