reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Podobno najlepiej jest iść do szkoły rodzenia w szpitalu, w którym zamierza się rodzić. Moja znajoma opowiadała z jej doświadczenia, że w trakcie zajęć np, "zwiedzali" porodówkę (oczywiscie w chwile, gry akurat nikt nie rodził). Nie miała swojej prywatnej położnej, ale w trakcie jej porodu na dyżurze była jedna z położnych prowadzacych i jej jakoś raźniej było. U mnie też płatna ok. 500zl, jak się wstępnie orientowałam, ale z mężem planujemy iść.
 
reklama
Czesc dziewczyny
Ja jeszcze pracuje ale jest ciezko , od jakiegos czasu mam bole miednicy , kluje mnie kosc w prawej czesci posladka w nocy ciezko sie przekrecic na bok, najgorzej jest jak sie poloze I wstaje wtedy okropny bol nie moglam zrobic kroku pszeszywajacy bol i placz z niemocy.Jutro dzwonie do ortopedy mam nadzieje ze wizyta bedzie szybko.Pozniej ide do lekarza zakladowego po zwolnienie.
To sie wyzalilam...
Pozatym synek jeszcze kaszle ja sie nim martwie a nie powinnam teraz.
10 czerwca mam wizyte na usg polowkowe,jeszcze nie czuje ruchow synka moze zawczesnie jeszcze.
 
Ja miałam robioną przed ciąża jakiś rok a w ciązy ani razu

Miśka, przy okazji kolejnej wizyty zapytaj lekarza o tą cytologię, bo raz na rok, to tak standardowo powinnyśmy się badać pod tym kątem, a w ciąży należy tą jedną zrobić, więc wiesz, przypilnuj go/jej, żeby Wam to nie umknęło.
 
Z farbowaniem włosów jest tak, że właściwie zależy od skóry głowy. Ja też miałam problem z pieczeniem i swędzeniem po nałożeniu farby. Ale następnym razem fryzjer zastosował niższy procentowo utleniacz do farby i było już ok. W tej ciąży jeszcze nie farbowałam włosów, czy w sumie już pół roku. Ale mój naturalny odrost wygląda z kolorem jak ombre [emoji14] Dzidziusiowi nic się nie dzieje dopóki mama nie jest narażona na długi kontakt z oparami farb.

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 20+0
 
Cześć dziewczyny ;)
W czwartek mam wizytę u mojego ginekologa mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Może się dowię kto tam się kryje ;). 7 czerwca mam połówkowe. Dziewczyny farbujecie włosy w ciąży? Ja idę na komunię w niedzielę i muszę jakoś wyglądać.

Ja ostatnio byłam w hurtowni fryzjerskiej. Położna mi powiedziała, że mam nie farbować, po czym miałam odrost i zrobiłam farbą bez amoniaku. Wyszła mi cała góra jak jajko biało-żółta. Poszłam do hurtowni jak byłam w Polsce i babka mi powiedziała, że to bzdura z tym bez amoniaku, bo tam sa jakies inne substancje, ktore wydzielaja sie przez ponad 20 dni, a amoniak tylko kilka godzin po zafarbowaniu. Kupiłam zwykłą farbę i przynajmniej jakoś wyglądam.
 
BUM widziałam te zdjęcia z komunii... Porostu ludziom się chyba w tylkach poprzewracało, ja bym się na miejscu tego dziecka wstydziła z tego samochodu wyjść xD
 
BUM widziałam te zdjęcia z komunii... Porostu ludziom się chyba w tylkach poprzewracało, ja bym się na miejscu tego dziecka wstydziła z tego samochodu wyjść xD
Cos tam czytalam , ale nie wiem czy to prawda , ze to rumuńskie dziecko ponoć było [emoji52]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
reklama
Ja już po wizycie wszystko ok zarówno położniczo ( szyjka) jak i z dzidzia w jaką miałam sytulacjie lekarz przyłożył głowice i mówi że dziewczynka w ja wielke zdziwieni w on się pyta co miało być i tak zaczął oglądać i w końcu dzidziuś zaczął sikac i mówi tak że to na pewno chłopiec tylko musiał się siusiek ppdwinać i na końcu jeszcze raz sprawdził i potwierdził że chlopak. Tylko muszę pobrać trochę urosept bo mam zapasowy mocz. Teraz czekam tydzień do polowkowych.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry