reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny ;-) Melduję wczorajsze prenatalne za udane ;-) Dzidzia jest całkowicie zdrowa, wazy 363 gram, nadal wyprzedza termin z OM i jest to 20t.+2 dzień :)) wkoncu potwierdziła sie nam płeć i będziemy mieć synusia ❤️❤️❤️
Mały był wypięty pupą i cieżko go było zmierzyć, pozniej udało sie go podejrzeć ;) Pierwsze chwile gdy pokazał buzię rozbawiły nas i doktorkę, dziecko sobie ewidentnie ziewało zasłaniając raczka usta To sie nazywa kultura od małego :D
Wkoncu tętno dziecka jest wyższe i wynosiło 157 uderzeń/minutę :))

A przed Wami nasze szczęście - Szymonek :)

image.jpeg

image.jpeg
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    630,8 KB · Wyświetleń: 617
  • image.jpeg
    image.jpeg
    463,2 KB · Wyświetleń: 603
reklama
Hej dziewczyny ;-) Melduję wczorajsze prenatalne za udane ;-) Dzidzia jest całkowicie zdrowa, wazy 363 gram, nadal wyprzedza termin z OM i jest to 20t.+2 dzień :)) wkoncu potwierdziła sie nam płeć i będziemy mieć synusia [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Mały był wypięty pupą i cieżko go było zmierzyć, pozniej udało sie go podejrzeć ;) Pierwsze chwile gdy pokazał buzię rozbawiły nas i doktorkę, dziecko sobie ewidentnie ziewało zasłaniając raczka usta To sie nazywa kultura od małego :D
Wkoncu tętno dziecka jest wyższe i wynosiło 157 uderzeń/minutę :))

A przed Wami nasze szczęście - Szymonek :)

Zobacz załącznik 807818
Zobacz załącznik 807817
No i extra [emoji4][emoji4]
Nasze dzieciaczki podobna wagę mają [emoji4] moj Mial 347g wczoraj z uag wyszło 20+5 [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
Ja chcę na szkołę rodzenia żeby mój facet się trochę "obył" w temacie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ;-) Melduję wczorajsze prenatalne za udane ;-) Dzidzia jest całkowicie zdrowa, wazy 363 gram, nadal wyprzedza termin z OM i jest to 20t.+2 dzień :)) wkoncu potwierdziła sie nam płeć i będziemy mieć synusia [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Mały był wypięty pupą i cieżko go było zmierzyć, pozniej udało sie go podejrzeć ;) Pierwsze chwile gdy pokazał buzię rozbawiły nas i doktorkę, dziecko sobie ewidentnie ziewało zasłaniając raczka usta To sie nazywa kultura od małego :D
Wkoncu tętno dziecka jest wyższe i wynosiło 157 uderzeń/minutę :))

A przed Wami nasze szczęście - Szymonek :)

Zobacz załącznik 807818
Zobacz załącznik 807817
Ale fajnie[emoji6]gratulacje[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzieliście że juz jest wątek lutowych 2018 mam ale leci ten czas to tylko do wizyty się dluzy
 
1495571916-aaaaaa.jpeg

Pokazywalam Wam jak mała machala rączką?[emoji2][emoji2][emoji2]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Machala do mamy [emoji4][emoji4]
Nasz trzymał ręce tak jakby lizaka ssal tak Pani doktor powiedziała a wyszlismy z gabinetu to P stwierdził , ze on od małego uczy sie jak sie butelkę trzyma - najpierw z mlekiem a potem z piwem [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
Cytologie mialam przed ciaza a potem dwa razy w ciazy. Raz wymaz z szyjki. O ten wymaz upomne sie na nastepnej wizycie. Znajoma urodzila w 28 tc bo miala wlasnie bakterie.

Do szkoly rodzenia mam sie zapisac po polowie czerwca. W szpitalu w ktorym chciala bym rodzic. Chce byc na bieżąco bo przez te 8 lat sie sporo zmienili, kangurowannie, mycie dzieci, lista do szpitala itd itd. Nie bede na wszystkie 6 spodkan jezdzic, odpuszcze na pewno te o porodzie naturalnym bo i tak mnie to nie dotyczy.
Sylwuska spodkan jest ok 6 po 2 godziny. Polozne mowia zeby sie zapisac po 30 tc bo sa cwiczenia ktorych wczesniej nie mozna robic (do sn)
Vanju moze masz racje ale ja mam nadzieje ze otrzymam odpowiedzi na pytania. Teraz juz wiem jakie zadac, co mnie meczylo, bolało itd. Z pierwszym dzieckiem bylam zielona pochodzilam troche bo potem maz juz nie mogl ze mna jechac.

Gratuluje udanych wizyt.


Misiu moja kolezanka z bb z innego watku tez w 20 tyg niala podobna wage dziecka, na razie ja kontroluje u lekarza.

Ja nie farbuje, juz 1,5 roku. Nawet sie przyzwyczailam do tego mojego koloru z siwymi wlosami. Tyle juz wytrzymalam ze jeszcze 4 miesiace wytrzymam.

Flamantko tez mam takie bole w kosci posladka tyle ze w lewej. Nie moge na tym boku spac bo budze sie z duzym bolem. Chyba sie na to nic nie da zrobic :(

Wrocilismy tego Krakowa, co ja sie po drodze obalam o mloda to Wam mowie. Brzuch mnie zaczal cmic. Ochodzic sie trzeba bylo duzo. I wkoncu ta droga, burza, teraz was czytam i mi sie nie chce spac a rano o 7 bede miala problem sie zwlec z lozka.
Zakupy sie udaly, co chcialam to kupilam, dodatkowo wzielam mlodemu fotel do biurka, kupilam sobie dwie salatki i mlody mi jedna sposcil na kostke na podjezdzie :( jeszcze musze rano sprzatac.
Jutro mi moze przyjdzie paczka z pierdolami i torba dla dziecka.

Dobrej nocy :)



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dziewczyny po dłuuuugim czasie. Wczoraj wróciliśmy z Fuerteventury. Było świetnie, wiatr maskował upał, ale przez brzuszek, który mi dość nagle mocno wyskoczył, nie mogłam ani daleko wędrować (biodro dokucza, jak za długo chodzę), ani w oceanie nurkować, bo fale spore. Ale zajadałam się smakołykami, lodami itp, więc pewnie z 2 kg przybrałam :D
29 maja mam wizytę u gina a 6 czerwca połówkowe. Ciekawe jak tam mój chłopczyk.

Cytologię miałam na pierwszej ciążowej wizycie, gdy gin potwierdził ciążę.
Od mojego ostatniego zakażenia pęchęrza, codziennie łykam żuravit. I jest ok.

Chcę się zapisać do jakiejś szkoły rodzenia, posłuchać, ale też chętnie poznam inne ciężarne kobietki z mojej okolicy :) Jeździć będę sama, mąż za tydzień wraca do Danii i przyjeżdżał będzie na co 2gi weekend.
Od dziś trwa malowanie pokoiku dziecięcego. Dziś sufit na dwa razy, jutro poprawki na ścianach i malowanie. A kto wie, może uda nam się wybrać do Ikei po łóżeczko itp dla dziecka albo mebelki :)
Musze przyznać, że ciąża mija mi fajowo :p
Macie czasem takie uczucie, że brzuszek jest jakby obcy? nie wiem, czy to kwestia rozciągającej się skóry, czy małego człowieczka...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry