reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Aktualizacja płci dzieciaczkow [emoji4]
1495543941-aaaaaa.png
1495543944-aaaaaa.png


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
Proszę o dopisanie mnie do tabelki:
Wiek 30
Miejscowość Wola Filipowska
Płeć- dwie dziewczynki
Termin 13.10
W domu już córcia lat 10 ( Nikolka 16.02.2007) i synek lat 7,5 (Fabianek 12.10.2009)
 
reklama
Proszę o dopisanie mnie do tabelki:
Wiek 30
Miejscowość Wola Filipowska
Płeć- dwie dziewczynki
Termin 13.10
W domu już córcia lat 10 ( Nikolka 16.02.2007) i synek lat 7,5 (Fabianek 12.10.2009)
Ogólnie woj małopolskie powiat krakowski
 
Dziewczyny a planujecie isc do szkoly rodzenia?

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja od 12 siedzę w pracy i kiedy mogę, to patrzę, co tam piszecie, ale nie miałam czasu, żeby odpisać na cokolwiek. Taka jestem dziś zarobiona, że głowa mała :/

Co do cytologii, to przez całą ciążę powinna być wykonana co najmniej jedna i jeśli wynik jest w porządku, to ta jedna w zupełności wystarczy. A jeśli wynik jest nie do końca w porządku i trzeba np. włączyć leczenie, to po leczeniu powtarza się badanie.
Ja właśnie dziś odebrałam sobie swój wynik i położna mi powiedziała, że jest ok i że za rok mam powtórzyć :)

A jeśli chodzi o farbowanie włosów, to ja farbowałam na razie 1x. Chodzę do fryzjerki, która od dłuższego czasu nakłada mi tą samą farbę, ale teraz w ciąży, po nałożeniu tak mnie piekła skóra głowy, że myślałam, że nie wysiedzę :o Normalnie jakby mnie ktoś przypalał. Obie nie miałyśmy pojęcia dlaczego tak się dzieje, ale wytrwale siedziałam i wszystko ładnie wyszło. Pewnie jeszcze do czasu porodu ze 2 razy będę się farbowała, bo naturalnie mam włosy ciemnoblond, a farbuję na dosyć jasny blond i ten odrost mnie nie kręci, więc będę się go pozbywała :)

Chciałabym już móc pójść do domu, bo zmęczona jestem, a tu jeszcze okulistka siedzi i siedzi i Bóg wie kiedy wyjdzie :/ Sama zresztą muszę zbadać wzrok, bo noszę okulary i mam takie wskazanie od moje gin. ale to już nie u siebie w pracy, bo tej lekarki nie lubię. Jak się wybiorę w końcu na to zwolnienie, to ogarnę temat :D
 
Cześć dziewczyny ;)
W czwartek mam wizytę u mojego ginekologa mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Może się dowię kto tam się kryje ;). 7 czerwca mam połówkowe. Dziewczyny farbujecie włosy w ciąży? Ja idę na komunię w niedzielę i muszę jakoś wyglądać.
Ja też mam dylemat czy farbowac czy nie. pytałam lekarza i ten mi powiedziałże po 3 miesiącu mogę farbować. przyznam szczerze że jeszcze zwlekam z tym farbowaniem :)
 
Powiedzcie mi prosze jak czesto macie robiona cytologie? Bo tak piszecie o tych infekcjach i wlasnie zdalam sobie sprawe ze ja mialam robiona jedna zaraz przed zajsciem w ciążę... A chyba powinna byc robiona czesciej... Moj śluz tez gesty i ma nie przyjemny zapach ale myslalam ze to od luteiny:( swedzenia zadnego nie ma...
Ja miałam robioną przed ciąża jakiś rok a w ciązy ani razu
 
Co do cytologii to ja miałam robiona raz w ciąży ale ostatnio jeszcze nie było wyniku więc teraz pewnie już będzie. Wcześniej miałam zrobioną rok temu. Włosów jak na razie nie farbuje bo nie mam takiej potrzeby [emoji6] zobaczymy z czasem...madagos ja idę do szkoły rodzenia i zaczynam już za tydz we wtorek[emoji4] zajęcia prowadzi moja położna w ramach NFZ.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a planujecie isc do szkoly rodzenia?

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jeszcze nie wiem... Lekarz mi nie chce powiedzieć czy bede miala cc czy sn... Wkurza mnie tym strasznie ale stwierdził ze teraz nie czas na rozmowy o porodzie... Ale chyba dam mu argument szkoly rodzenia na nastepnej wizycie:p
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry