reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A z kręgosłupem miałam problemy już przed ciążą więc teraz muszę często zmieniać pozycje bo długie siedzenie stanie ani nawet leżenie zbyt długie nie służy..
 
reklama
Dziewczyny w 1 ciąży[emoji6]
Pierwsze ruchy poczułam wtedy w 21tc chyba, wczesniej nic, wiec nie przejmujcie się proszę[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pierwsze ruchy poczułam w 15 tygodniu :) na początku nie byłam pewna czy to na pewno ruchy ale teraz czuje codziennie i coraz mocniejsze aż brzusio samo się rusza ;) ale to u każdej inaczej jest :) także wyczekujcie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja od początku leżałam, teraz mam się bardzo oszczędzać, więc nie pracuje. U mnie jest o tyle dobra sytuacja, że pracujemy z mężem u siebie, więc nie muszę się tłumaczyć żadnemu szefowi ze zwolnień, ani ze złego samopoczucia :-) wczoraj poszłam im pomóc ponad godzinę, a wieczorem kręgosłup mnie bolał jak diabli.

Was też boli kręgosłup jak jesteście dłużej na nogach, albo jak dług o siedzicie??
Mam tak samo

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj tak po całym dniu siedzenia mam wrażenie że kręgosłup mi pęknie, tak samo jak dużo chodzę to nie dość że kręgosłup to jeszcze kłuje mnie i ciągnie w brzuchu



Ja całe życie mieszkam w bloku ale szczerze mówiąc marzę o domku
Ja też się wychowałam w bloku, teraz od ślubu to już 4 mieszkanie [emoji14]

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak się wscieklam, że aż mi się płakać chciało. Teść sprzedał nasze auto zamiast za 18,5 tys to za 16 i jeszcze komplet drogich opon wart 500zl dołożył. Wcale nie musieliśmy tego auta sprzedawać, a teść dziad jeden sam auta sprzedaje i w swoim by nie obniżył tak ceny. Teraz musimy dołożyć 4 tys, bo zamienilismy się z tesciem na auto.
Oglądam Dirty Dancing na Polsacie, to chociaż może mi emocje opadną. Znam ten film na pamięć :D

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nic nie czuję, jest taki spokój. Wizytę u lekarza mam dopiero za dwa tyg moze panikuję bo wcześniej brzuch mnie pobolewał i wizyty miałam częściej a teraz 4,5 tyg.

Witaj moja imienniczko :D Moja koleżanka mówi że w ciąży czuła się tak jakby wogóle w niej nie była, późnej dopiero jak maluch ją kopał a brzuch zaczął rosnąć to ciąża bardziej się urealniła, ona rodziła w lato i jedynym objawem były strasznie puchnące nogi. A Mateusz będzie miał w sierpniu 3 latka także wszystko jest pewnie u Ciebie w porządku.

U mnie chyba po kawie maluszek się uaktywnił bo znowu czuję delikatne mrowienie w brzuchu :D Jak zwykle dopiero jak tata pojechał pracować ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry