reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej, ja dzisiaj załatwiłam tort na weselę i organistę, kurcze jeszcze niedawno było półtorej roku do ślubu a teraz niecałe 2 miesiace, ciekawe czy nie bede musiala sukienki przerabiać ;) dzisiaj się maluch obraził na mamę i nic nie czuję
Wczoraj chyba naciągnęłam sobie pachwinę i ciągle mnie boli (być może to wiezadła).
Muszę w poniedziałek pogadac z lekarzem o zwolnieniu, z jednej strony nie chciałabym się zamykać w domu tylko być pomiędzy ludźmi ale z drugiej te 8 godzin przy biurku mnie wykańcza jak wracam do domu to ledwo co łażę, ani leżeć ani siedzieć (wiem marudzę ;)) a muszę jeszcze dokończyć pisanie pracy licencjackiej bo na początku lipca obrona a mój promotor co chwilę zmienia zdanie :mad:
A Wy jesteście na zwolnieniu czy pracujecie? A jeśli pracujecie do kiedy planujecie zostac w pracy ?
 
reklama
Hej, ja dzisiaj załatwiłam tort na weselę i organistę, kurcze jeszcze niedawno było półtorej roku do ślubu a teraz niecałe 2 miesiace, ciekawe czy nie bede musiala sukienki przerabiać ;) dzisiaj się maluch obraził na mamę i nic nie czuję
Wczoraj chyba naciągnęłam sobie pachwinę i ciągle mnie boli (być może to wiezadła).
Muszę w poniedziałek pogadac z lekarzem o zwolnieniu, z jednej strony nie chciałabym się zamykać w domu tylko być pomiędzy ludźmi ale z drugiej te 8 godzin przy biurku mnie wykańcza jak wracam do domu to ledwo co łażę, ani leżeć ani siedzieć (wiem marudzę ;)) a muszę jeszcze dokończyć pisanie pracy licencjackiej bo na początku lipca obrona a mój promotor co chwilę zmienia zdanie :mad:
A Wy jesteście na zwolnieniu czy pracujecie? A jeśli pracujecie do kiedy planujecie zostac w pracy ?
Od 2 miesiąca na zwolnieniu

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja od początku leżałam, teraz mam się bardzo oszczędzać, więc nie pracuje. U mnie jest o tyle dobra sytuacja, że pracujemy z mężem u siebie, więc nie muszę się tłumaczyć żadnemu szefowi ze zwolnień, ani ze złego samopoczucia :-) wczoraj poszłam im pomóc ponad godzinę, a wieczorem kręgosłup mnie bolał jak diabli.

Was też boli kręgosłup jak jesteście dłużej na nogach, albo jak dług o siedzicie??
 
Hejka dziewczyny jak wy to czujecie w którym miejscu dzidzia jest? Chyba ze jesteście już przy końcówce ja idę się zapisać drugi raz na genetyczne. Ciekawe czy teraz dr mi powie czy to chłopczyk ☺ a czy ktoś mieszka w bloku?
 
Ja od początku leżałam, teraz mam się bardzo oszczędzać, więc nie pracuje. U mnie jest o tyle dobra sytuacja, że pracujemy z mężem u siebie, więc nie muszę się tłumaczyć żadnemu szefowi ze zwolnień, ani ze złego samopoczucia :-) wczoraj poszłam im pomóc ponad godzinę, a wieczorem kręgosłup mnie bolał jak diabli.

Was też boli kręgosłup jak jesteście dłużej na nogach, albo jak dług o siedzicie??

Oj tak po całym dniu siedzenia mam wrażenie że kręgosłup mi pęknie, tak samo jak dużo chodzę to nie dość że kręgosłup to jeszcze kłuje mnie i ciągnie w brzuchu

Hejka dziewczyny jak wy to czujecie w którym miejscu dzidzia jest? Chyba ze jesteście już przy końcówce ja idę się zapisać drugi raz na genetyczne. Ciekawe czy teraz dr mi powie czy to chłopczyk ☺ a czy ktoś mieszka w bloku?

Ja całe życie mieszkam w bloku ale szczerze mówiąc marzę o domku
 
Hejka dziewczyny jak wy to czujecie w którym miejscu dzidzia jest? Chyba ze jesteście już przy końcówce ja idę się zapisać drugi raz na genetyczne. Ciekawe czy teraz dr mi powie czy to chłopczyk [emoji5] a czy ktoś mieszka w bloku?
Jak sie poloze na plecach i trzymam za brzuch to czuć jak przemieszcza się[emoji6]zreszta raz kopie z prawej raz z lewej strony[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka dziewczyny jak wy to czujecie w którym miejscu dzidzia jest? Chyba ze jesteście już przy końcówce ja idę się zapisać drugi raz na genetyczne. Ciekawe czy teraz dr mi powie czy to chłopczyk ☺ a czy ktoś mieszka w bloku?

Ja tam czuje ruchy wiec obstawiam ze to nozka lub raczka tak wierzga . No i podczas usg wiem w ktirym miejscu pani doktor jezdzila sprzetem..
Ja mieszkam niestety w bloku :(
Brakiem ruchow An sie nie martw.. W 1 ciazy tez poczulam bardzo pozno..
Ja tez na L4 od 2mca ciazy , bo poprzednio poronilam a mam prace fizyczna. :-\
 
Ewii od 2 tyg jestem na urlopie ( wczasy pod gruszą) a od 16 maja idę na l4. Pewnie dłużej bym pracowała, ale ze względu na charakter mojej pracy lek zalecał mi już zwolnienie wcześniej. Jestem pielęgniarką i mam kontakt z materiałem zakaźnym i ze środkami dezynfekcyjnymi, więc wolę się nie narażać.

ilona_krk ja czuję dzidziusia praktycznie zawsze z lewej strony. Takie przepływanie, natomiast małe kopniaczki zawsze są w okolicy pępka, jakieś kilka cm na lewo. Dziwne, że z prawej strony brzucha nie czuję nic w zasadzie :/
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry