reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jaki ten kaktator kupilas?

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Ostatecznie Medela Swing Maxi, czyli podwójny. Sama byłam przekonana do Medeli, a położne i doradca laktacyjna tylko mnie w tym utwierdziły. Mam nadzieję, że tym razem uratuję moje mleko...

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 18+4
 
reklama
Justakacper w takiej sytuacji zaden ksiaz rozgrzeszenia nie da, tak czy siak

Annscarlet ale was tesc wkopal... ja bym nie doplacala skoro umawialiscie sie na inna kwote za wasze auto :(

Vanjalind o tak medela jest super :) ale to tak dla rozkrecenia/podkrecenia laktacji czy masz zamiar tylko odciagac? Nie wiem czy pisalas:)

Anja ale glupie babsko,masakra!

My dzis wstawalismy o 6 bo wybralismy sie na gielde kwiatowa a teraz coprawda slonca nie ma ale siedzimy na dworze caly czas:)
 
O matko ale jestem dziś do niczego... No nie mam siły na nic... jeszcze.musze ugotować zupę pieczarkowa, bo jutro nas nie ma, a do poniedziałku w końcu mi się pieczarki czarne zrobią, bo już je obralam...
Ubrań na jutro nie uprasowalam, wypadałoby posprzątać, bo jak wrócimy z komunii, to mamy mieć gości... A ja leżę, śpię, oglądam tv i szperam w Internecie...

An ale teść Wam pomógł!! No aż nóż w kieszeni się otwiera!
Na Waszym miejscu wcale nie oddawalabym mu tych pieniędzy jak tak Was wykiwal.
 
Hej, ja dzisiaj załatwiłam tort na weselę i organistę, kurcze jeszcze niedawno było półtorej roku do ślubu a teraz niecałe 2 miesiace, ciekawe czy nie bede musiala sukienki przerabiać ;) dzisiaj się maluch obraził na mamę i nic nie czuję
Wczoraj chyba naciągnęłam sobie pachwinę i ciągle mnie boli (być może to wiezadła).
Muszę w poniedziałek pogadac z lekarzem o zwolnieniu, z jednej strony nie chciałabym się zamykać w domu tylko być pomiędzy ludźmi ale z drugiej te 8 godzin przy biurku mnie wykańcza jak wracam do domu to ledwo co łażę, ani leżeć ani siedzieć (wiem marudzę ;)) a muszę jeszcze dokończyć pisanie pracy licencjackiej bo na początku lipca obrona a mój promotor co chwilę zmienia zdanie :mad:
A Wy jesteście na zwolnieniu czy pracujecie? A jeśli pracujecie do kiedy planujecie zostac w pracy ?

Ja od kwietnia najpierw 2 tyg urlopu, a później już na zwolnieniu ;) z tym że u Mnie praca dyżurowa stąd ta decyzja nie tyle Moja ile Szefowej :D
 
Hejka. My dzis dynamicznie, wstalismy o 7:30 bez budzika, troche sie pokrzatalismy po mieszkaniu, pojechalismy po zakupy, kupilismy keiaty na balkon (mam nadzieje, ze juz nie obmarzna). Po tym bylismy mad jeziorem I tam prawie pogonil nas labędź- prawie, bo jak usiedlismy przy brzegu to od razu wyszedl z wody i do nas na odleglosc reki- my wstalismy, ptak patrzyl na nas, my na niego przez dobra minute, po czym wrocil do wczesniejszych "aktywnosci" :)

Ja lubie moich tesciow, oni tez lubia mnie ( wyraznie to czuje), a na nasze dobre relacje niewatpliwie ma wplyw dzielaca nas odlegosc ok. 250km ;)

Nie wyobrazam sobie, zeby ktokolwiek bez konsultacji ze mna i mezem tak sprzedal moja wlasnosc....
 
Ostatnia edycja:
Witajcie nowe mamy

Bum bardzo ladnie wyglada i smacznie.

Justa to jest bycie "grzesznikiem publicznym" prawda jest taka ze spac ze soba mozna, dzieci mieć mozna, ale juz mieszkac razem czy je razem wychowywac to nie wolno dla mnie to paradoks zwyczajnie glupie - bez obrazy to tylko moja opinia.

Ja mieszkalam z tesci 5 lat ogólnie bylo fajnie, mlody przypilnowany, obiad na stole, ale zero prywatnosci, cudze rady i nalecialosci, ograniczony sex ( bo dziadki za sciana) wiec lepiej na swoim. Nawet ostanio mezowi mowilam w lozku, te pierwsze 5 lat byly zmarnowane.

Chyba od 9 tygodnia na l4 jak widac na szczescie.


Mnie kręgosłup boli czasami, widzisz teraz praca nie dla Ciebie :)

Moja mloda ustawila sie glowa w dol. Czuje ruchy nozek, sa silniejsze niz raczek.

Ja mieszkam w domku.

Anja glupi babsztyl. Mi klient kiedys w pracy rzucil takim tekstem. To zrobi pani wieczorkiem a ja rano przyjde, hihi glupi bo ja to niby praca zyje, podobnie jak ty.

Alpine tak marze o kwiatach calej takiej wiazance roz czy frezji, zostaje mi tylko pomazyc :(

Maz mi dzis zasadzil pomidorki. Pieknie kazdego podwiazal, stalam nad nim dodajac mu otuchy. Mowie ze tylko w tym roku, zeby wytrzymal, a on do mnie moze nie tylko w tym. Troche mnie to zaskoczylo. Wszystko robi ladnie tylko chwastow nie widzi. Tak wogole jak bym wiedziala ze bede sie musiala wyreczac innymi, to bym kazala zasiac zboże.





Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ale mi sie nic dziś nie chce [emoji52] siedze ino i jem i patrze na tv , niech sie juz ciepło robiiiii ! [emoji48][emoji48][emoji48]
1494690341-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t4d [emoji272]
 
O Boże!! Okienka!! Matko! Kiedy ja to jadłam? BUM! Czemu mi to robisz?? :-D
Ale mi się tego chce... O mamusiu....
Nooo ja też to jadłam ze 100lat temu, wczoraj koleżanka na drugim wątku narobiła mi ochoty iiii musialam je dziś zrobić ! [emoji38][emoji38] małża do sklepu wygon i niech robi [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t4d [emoji272]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry