reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej ja dziś już od 6 nie śpię bo mój sobie budzikow naustawial co pół godz A w efekcie wstał przed 7. Zawiozlam go do pracy ogarnelam mieszkanie i ogladam pytanie na sniadanie. Ale pewnie zaraz się poloze spac. Popoludniu jadę na chwilę na tutejsze Święto Europy.

Na obiad Maz powiedział ze pojedziemy na kebab.

Ja wczoraj wieczorem to miałam takiego doła ze ciągle poplakiwalam. A mąż tylko chodził i mnie pocieszal i sprawdzał czy płacze. Chyba mi się hormony włączyły i zrobiło mi się przykro ze muszę wyjechać stąd i zostawić męża... dziś już na szczęście jest lepiej.

Aaa i wczoraj sobie wymyśliłam ze do wózka kupie sobie taki spiworek który i później mi się przyda [emoji5] a ze tutaj kosztuje to Koło 20€ więc nawet nie poczuje ze kupiłam

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry wszystkim. Ja dziś nie śpię od 5. Mąż pojechał na żużel do Warszawy i dopiero jutro wróci. Planuję dziś wybrać się do lumpa ale nie wiem czy coś będzie ciekawego. Mnie od kilku dni kłuję znów jajnik lewy. Raz mocniej raz słabiej ale czuję dziada. Za to dzidziusia jak na razie w ogóle. Pozdrawiam

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ależ dzisiaj wysyp chłopaków... Super! :)

Nie wyobrażam sobie mieszkać ani z rodzicami, ani z teściami. Oboje z moim mężem tak uważamy. Co na swoim to na swoim. Ciasny, ale własny :D

Byłam dziś u lekarza. Mała zdrowa. Ma 270g :) Moje bóle brzucha nie wpływają na jej rozwój, a to dla mnie najważniejsze. :) Za tydzień do Białegostoku na połówkowe :)

Gratuluję zdrowego dzidziusia :)
 
No witajcie Kochaniutkie!
U mnie piękne słońce za oknem. 18©
ptaszki ćwierkają- cudnie. Jako, że ostatnio na nic nie mam smaka( oprócz zup) to na obiad spaghetti i tradycyjnie rosołek drobiowy. I pisalyście o arbuzach- i ja zakupiłam w Biedrze- pycha..
Co do ruchów to ja cały czas czuje je nisko pod pępkiem.raz z prawej raz po środku, ale z dnia na dzień coraz częściej :) Aż nie mogę uwierzyć, że już ok 3tygodni czuje ruchy:) a za pierwszym razem poczułam po 20tc..
Na razie sobie poleniuchuję jeszcze w wyrku- syn obudził mnie o 6.. Jak dzień wolny od przedszkola to wtedy wstaje o 6 a jak trzeba rano wstać to dobudzić go ciężko.. Ach te gagatki;)

Do piwka też mnie ciągnie ciutke. Może 1 małe 0% lub Karmi nie zaszkodzi..

Buziaki Mamuśki! :-*
I miłego dnia! :-)
 
Moja córcia juz na nogach, przyszła do mnie do łóżka juz przed 6sta, zrobiła awanturę, że zgubiła smoczek, musiałam szukać i dopiero zasnęła, ale teraz znów usiłowała mnie obudzić. W końcu wysłałam do teściowej, jest u nas teraz na 2 tygodnie, ale juz słyszę, że musze pojąć, bo teściowa kuchenki nie może włączyć, a mała juz teraz chce mleko.

U nas dziś wieczorem goście, wiec na zakupy musze iść, chałupę posprzątać. A mi sie z łóżka nie chce wstać...

Mąż w Niemczech, ale wróci w południe.

Marta, u mnie cholerne ptaszki tak sie darły za oknem koło 5 chyba, ze zastanawiałam sie czy nie wstać okna zamknąć. Sa takie budziki, ze dźwięk ptaków budzi o to coś takiego było.

Beczulinda, też bym bułkę na obiad zjadła. Moze skocze do piekarni i na śniadanie bedzie - z masłem i pomidorem. [emoji39]

Miłego dnia wam życzę, nie biegajcie za dużo!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny :) ja miałam dzisiaj okropny sen, aż się obudziłam zdenerwowana. W sumie to dwa, jeden coś o kupowaniu wyprawki się z mamą klucilam to się prawie poplakalam przez sen a w drugim się zdenerwowalam. Dzisiaj praktycznie nie mam co robic, bo idę tylko telefon do naprawy dac i może rodziców na grill namówie, bo mi się kiełbasą marzy.
Z mezem mam przeboje. Przyjadę dopiero w poniedziałek o północy a miałam być wczoraj o północy i on już nieszczęśliwy. Do tego dzisiaj pracuje i jutro kwiaty na dzień mamy rozwozi i nawet nie odpocznie, a w przyszłym tygodniu ma zmianę od 8 i jeszcze szef uprosil takie odbiory, to będzie wracał o 21 znowu. On zly, bo zmęczony, a jak przyjadę to znowu będę cały dzień tylko sprzątać i gotować i siedzieć sama na wiosce całymi dniami :(

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I jeszcze Wam powiem, że już mam 20 tydzień, a ruchów nie czuje :(

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry