reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam czasami czytałam was dziewczyny i przyznam się że wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałam nie mam konta na portalach społecznościowych i nigdy nic nie pisałam na forach dlatego nie miałam odwagi ale postanowiłam się odważyc i dołączyć do was gdyż coraz częściej tu zaglądam. Jestem Beata termin mam 19 .10
Witamy :)
 
reklama
Ja jeszcze też nic praktycznie nie mam :p 2 pary leginsów i body te z lidla 6 par :) Arbuza właśnie ostatnio wzięłam połówkę w biedronce, bez namysłu chwyciłam pierwszego lepszego w przelocie i był przepyszny :laugh2:
 
Ja jeszcze też nic praktycznie nie mam :p 2 pary leginsów i body te z lidla 6 par :) Arbuza właśnie ostatnio wzięłam połówkę w biedronce, bez namysłu chwyciłam pierwszego lepszego w przelocie i był przepyszny :laugh2:
Arbuza z biedronki też polecam pyszny
Dziękuję za mile przyjęcie myślę że teraz to będę częstym gościem na forum
 
Jeszcze się nie przywitałam a wiec cześć Dziewczyny
Ja dziś tez pospalam z synkiem prawie do 10!! Tyle ze wstałam córkę wyprawić do szkoły i z powrotem do łóżka
Ja się bardzo często kłócę z mężem ale u nas to jest tak ze ja wybucham powiem swoje on swoje, jestem śmiertelnie obrażona a za 30 minut wszystko jest już normalnie. Bardzo mi to odpowiada bo nie lubię się kłócić i obrażać na długo ale nie lubię tez przemilczeć spraw które mnie wnerwiaja, a zawsze praktycznie są to jakieś pierdloy i z mojej i z jego strony. Myśle ze dzięki temu czujemy się jak taka 'swieza' para a nie z 13letnim stażem ;) cały czas iskrzy
Ja dopiero od niedawna czuje naprawdę dobrze ruchy córci, zaczyna mieć swoje pory, w przypadku moich dzieci tak się sprawdzało tak jak byli aktywni w brzuchu tak było tez po urodzeniu :)
Ja na dzisiaj tez zaplanowałam dzien sprzątania
 
Dziewczyny widzę że dużo w Tesco kupujecie teraz na przecenach. To już wyprzedają letnia kolekcje czy tylko część jest przeceniona? Zastanawiam się czy warto jechac:) u nas jeszcze niepotwierdzona płeć niestety a to już 19 tydzień zaczynam

A co do rozmiarów ubranek to zależy jakie duze dzieciaczki się wam urodza. Mój syn miał 61cm i w 62 wchodził bardzo krótko więc 56 totalnie się nie przydały :)
 
To ty masz na wrzesień jakby termin? [emoji54] bo ja mam na 2go a mam jutro 19t3d (20) .

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t2d [emoji272]
Termin z okresu mam na 1 październik. Według aplikacji w tel mam dziś równy 20 tydz, 0 dni. Według suwaczka na forum mam 19 tydz 6 dz.
 
Cześć Kobitki :) leje u mnie na maxa i w dodatku zimno :( byłam dziś na badaniach, miałam zleconą morfologię, mocz, różyczkę i odczyn Coombsa. Mam nadzieję, że wynik odczynu będzie ok, że nie wytwarzam przeciwciał, bo mam grupę krwi B RhD minus, a mąż ma B Rh plus. Miała któraś z Was konflikt serologiczny w ciąży?
 
reklama
Mesmerise ja mam taką samą grupę krwi co ty a mąż 0 plus. Więc i u nas jest konflikt. W 27 tyg mam zrobić to badanie, żeby sprawdzić odczynnik malucha


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry