reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam czasami czytałam was dziewczyny i przyznam się że wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałam nie mam konta na portalach społecznościowych i nigdy nic nie pisałam na forach dlatego nie miałam odwagi ale postanowiłam się odważyc i dołączyć do was gdyż coraz częściej tu zaglądam. Jestem Beata termin mam 19 .10

Hej hej
Ja też 19/10 :biggrin2::biggrin2:
 
Co ja dziewczyny dzisiaj odwaliłam to jest szok. Przyjechałam specjalnie z Niemiec, po czym byłam pewna, że mam dzisiaj lekarza, a zaglądam do książeczki i mam dopiero w poniedziałek na 12. Zawsze miałam w piątek i mi się teraz pomylilo. Mężowi to nawet nie powiem prawdy, tylko powiedziałam, że lekarz chory i przełożyli mi na poniedziałek, bo by mnie zabił, że jak ja zaglądałam tam.

Ja wczoraj włączając piekarnik włączyłam tylko światło bez temperatury- zdziwiłam się bardzo, jak później chciałam przewrócić mięso a tu zimno :)
A dziś znalazłam solniczkę na półce w lodówce.....coś mi się dzieje;)
 
1494571292-aaaaaa.jpeg

Narazie jedną półkę oddalam malenstwu, ciekawe do października ile oddam[emoji2]koniecznie muszę komode zamowic[emoji2]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Szalejesz [emoji4]
Komoda barzo pzydatna u mnie wygląda tak :
1494579814-aaaaaa.jpeg
1494579824-aaaaaa.jpeg
1494579835-aaaaaa.jpeg
1494579843-aaaaaa.jpeg

+ w kąciku u małego gdzie ma byc lozeczko stoją kartony z wozkiem , wanienka , kolderka , lozeczko itp [emoji38]
1494579883-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t3d [emoji272]
 
Ja wczoraj włączając piekarnik włączyłam tylko światło bez temperatury- zdziwiłam się bardzo, jak później chciałam przewrócić mięso a tu zimno :)
A dziś znalazłam solniczkę na półce w lodówce.....coś mi się dzieje;)

A ja ostatnio zapominam hasła do stron i kont w internecie. Mam problemy z logowaniem się, a dawniej pamiętałam :)
 
Haha ;-)
Ja wczoraj mówię do męża- podgrzej mi mleko w lodówce ;-)

Też zauważyłam, że jestem bardziej roztargniona i czasem gadam coś bez sensu, pytam kilka razy o to samo itd... :-)

Ale mąż sie śmieje, że to miła odmiana, bo zawsze byłam taka "idealna" ;-) mo wil ze wcześniej jak wracał do domu, to nie wiedział gdzie.moze usiąść w tych roboczych ciuchach, a teraz jak jest tak normalnie, a nie sterylnie to mu mi się milej do domu wraca. A ja zawsze myślałam, że to w porządku się przyjemniej czas spędza...
Teraz za to bałagan w każdym kącie.

Gotuje pieczarki i na kolację robię pastę z jajek, szynki, pieczarek, rzodkiewki i cebuli/szczypioru. ;-)
 
Hej:) Ja dzisiaj pospalam do 10[emoji15] miałam budzik na 8 no ale nie wyszlo[emoji14] u nas pogoda dzisiaj drugi dzień rozpieszcza, słoneczko pięknie świeci i 20° zapowiadają[emoji4]na obiad dziś szare kluchy[emoji5] już w pon mężowi obiecałam no ale że mnie rozłożyło to dopiero dziś zrobię. Co do kłótni to ja na męża nie mogę narzekać. Generalnie nigdy nie mieliśmy z tym problemu, zdarzały się jakieś sporadyczne zgrzyty o pierdoły tak naprawdę. Jeżeli chodzi o miejsce dla maluszka to ja jeszcze nie zagospodarowalam. U nas jest mało miejsca więc trzeba bedzie zrobić przemeblowanie, wyrzucic biurko żeby zrobić miejsce na łóżeczko, koniecznie na jakąś komode. No i odmalować chcemy, już się boję[emoji15] Witam nową Mamę:) Miłego dnia dziewczyny[emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja pojechałam z podatkami swoimi i kolegow i się okazało ze trzeba jeszcze papier z baku... ehh w pon znów muszę tam jechać....

Ja dziś na obiad mam zupę pieczarkowa plus naleśniki z dzemem[emoji5]

Ile Wy już tych rzeczy macie dla Maleństwa A ja pusta jak bęben [emoji54]


Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry