reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam i ja się dzisiaj. Ja mam grupę 0 Rh plus to męża nawet grupa nie potrzebna niby bo już po mojej ponoć nie będzie konfliktu. W sumie to nawet nie wiemy jaką on ma grupe

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam dodania grupę a męża grupy nie znamy. Chciałam żeby zrobił sobie badanie na określenie ale jak tylko słyszy o pobraniu krwi to słabo mu się robi [emoji23] dziad 100 kg [emoji23] o igłach nie może słuchać, a co ciekawe ma ręce wytatuowane i tych igieł jakoś się nie bał [emoji23][emoji23] jak idzie ze mną ma badania to on siedzi blady biedak
 
reklama
Ja na szczęście mam identyczną grupę krwi jak mój mąż, 0Rh+. Bardzo sie bałam tego konfliktu krwi bo troche mi dziewczyny o tym w pracy naopowiadaly.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do roztargnienia... dzisiaaj mi szefowa mówi : Ty, te spodnie chyba miały kant... rozpraasowałaś mi go? [emoji14]


Mała ostatnio spała 3h więc postanowiłam pomóc w prasowaniu haha, no to ma teraz inne spodnie [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam dodania grupę a męża grupy nie znamy. Chciałam żeby zrobił sobie badanie na określenie ale jak tylko słyszy o pobraniu krwi to słabo mu się robi [emoji23] dziad 100 kg [emoji23] o igłach nie może słuchać, a co ciekawe ma ręce wytatuowane i tych igieł jakoś się nie bał [emoji23][emoji23] jak idzie ze mną ma badania to on siedzi blady biedak
U mnie to samo, ja honorowy dawca krwi a mój mąż (187 cm , dobrze zbudowany ) na widok igły najchętniej by uciekł [emoji23] dziś miał pójść do labu na czczo to męczył się do 10 i w końcu się zebrał.

[emoji127] 28.10.2017
 
Ja wczoraj włączając piekarnik włączyłam tylko światło bez temperatury- zdziwiłam się bardzo, jak później chciałam przewrócić mięso a tu zimno :)
A dziś znalazłam solniczkę na półce w lodówce.....coś mi się dzieje;)
Podobno nawet naukowcy mówią, że ciężarnej zmienia się mózg :D

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie to samo, ja honorowy dawca krwi a mój mąż (187 cm , dobrze zbudowany ) na widok igły najchętniej by uciekł [emoji23] dziś miał pójść do labu na czczo to męczył się do 10 i w końcu się zebrał.

[emoji127] 28.10.2017
Ja też honorowy, jak o tamtej igłe zaczynam opowiadać to wychodzi z pokoju [emoji23][emoji23][emoji23] jakie to śmieszne jest :D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry