reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja pisałam i mam dokładnie ta samą piżamke :D śliczna jest
To prawda, piękna :) byłam w dwóch tesco i różne asortymenty mają, tzn. Inaczej poprzeceniane i inne często :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się porannie ja już w pracy ale na szczęście dziś mam luźniejszy dzień.

Hajmal trzymaj się i leż cały czas i na pewno będzie dobrze

Hej ;-)
Ja dopiero wstałam.
Strasznie martwi mnie to pieczenie tam "na dole". Nie mam rumianku, żeby sobie pomóc... posmarowałam sudocremem. Mam nadzieje, że ta dolegliwość nie będzie miała żadnego wpływu na Maluszka, bo wczoraj w ogóle chyba nie czułam ruchów :-(
Już mogłaby być 17, już będę wszystko wiedziała, a tu cały dzień przede mną...

Poleże jeszcze troche i wezmę się za prasowanie, żeby przetestować nowe żelazko. Na obiad dziś zupa zacierkowa ze słoika i makaron lub kasza gryczana z sosem borowikowym. Miałam 2 porcje sosu zamrozone, wczoraj wyjęłam z zamrażarki. Ale zrobię chyba jeszcze leczo, bo papryka już trochę zwiedla w lodówce... leczo będzie na jutro :-)

Zamiast rumianku może być szałwia też łagodzi podrażnienia.

Ja też myślę o chuście ale nie mam pojęcia jakiej, przy synku nie miałam ale myślę że na pewno się przyda.
 
Witam się i ja :)
Hajmal, wszystko będzie dobrze. Ja uważam że jak coś się dzieje to zawsze lepiej być pod opieką lekarza cały czas, niż martwić się co chwile.
Co do kawy to ja ostatnia wypiłam 16 lutego. Wtedy byłam ostatni dzień w pracy, dzień później dostałam zwolnienie i od tego czasu nie tknęłam. Przeszkadza mi zapach jak mąż sobie robi ale on pije bez cukru o bez mleka... fu. Ale dzisiaj jak się naczytałam jak pisałyście to nawet mam ochotę, może dzisiaj na jedną się skuszę :)
Super zakupy macie, mega mi się wszystkie podobają.
Po cichu też liczę że mam w sobie córeczkę, ale jeszcze cały miesiąc czekania... tak jak teraz nic się nie dzieje to w pierwszym tygodniu czerwca będę mieć dużo atrakcji. 5.06 mam usg u mojej gin i rano idę na badania moczu i krwi, 7.06 idę do niej po zwolnienie, więc u położnej na pewno serduszka będę słuchać, odbiorę wyniki przy okazji, a 9.06 mam połówkowe. Mam nadzieję że ten tydzień rozstrzygnie płeć naszego dzieciątka :)
Wczoraj też słuchałam serduszka, pierwszy raz ♡ nagrałam sobie na telefon i słucham, mamie jak wysłałam to pisała że się wyruszyła z tatą ♡ wyniki krwi mi spadły o dostałam jakieś tabletki, mocz ok.
ja przytyłam od początku 5-6 kilo i położna mówiła że mam dobry przyrost masy.
 
To prawda, piękna :) byłam w dwóch tesco i różne asortymenty mają, tzn. Inaczej poprzeceniane i inne często :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No ale bardzo dużo fajnych przecen, powiem szczerze że mąż nie chcial do Tesco wchodzić nawet a gdy zobaczył ceny to sam pakował do koszyka :D tym bardziej że mamy jeszcze 10 % zniżki pracowniczej :D
 
Wczoraj mieliśmy tyle do załatwienia że ani nie zdążyliśmy pojechać do Ikei ani na basen :( ale najlepsza wiadomość dnia jest taka, że porobilismy zdjęcia mieszkania i już chcieliśmy wystawiać ogłoszenie, a wracając do domu znaleźliśmy na klatce karteczke z napisem "kupię mieszkanie w tej okolicy". Maz zaraz zadzwonił i koniec końców wczoraj już był gościu oglądać, no niby mu się podobało, podobno dzisiaj ma dać odpowiedź do 20 :o ale by były jaja jakbyśmy znaleźli chętnego zanim ogłoszenie zostało wystawione :D
 
Hajmal, ale Ci współczuję... :( Co z synkiem zrobicie jak Ty tfu tfu na prawde wyladujesz w szpitalu na tyle czasu? Moze daloby sie kupic/wypozyczyc monitor ktg i moglabys w domu kontrolowac te skurcze? Trzymaj sie kobietko, my na pewno trzymamy kciuki za pomiedzialek zebys jednak mogla zostac w domu!

Sliczne te pizamki <3

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie znalazlam ciekawy material dotyczacy ubranek dla dzieci. Tylko nie umiem skopiowac


Pisza zeby nowe ubranka kupowac z bawelny eco. Ze po 16 praniach dopiero pozbywaja sie tej chemi z uprawy i przerobki w fabryce włókien. Ze lepsze sa te z ciucholandu od tych takich tanaszych z domieszkami syntetycznych włókien bo juz wyprane z chemii tylko trzeba je raz wyprac w 90 stopniach, no bo nie wiadomo gdzie lezaly.

Maly zostanie u tesciowej, zeby tylko bylo dobrze to jakos przetrwamy. Zeby mala donosic choc do 30 tygodnia, zeby miala szanse.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Beczulinda no faktycznie, niezłe jaja by były :-D
To w takim razie trzymam kciuki, żeby facet się odezwał ;-)

Zrobiłam sobie chwilę przerwy na poleżenie, bo tak mi się chce prasować, że... Nawet nowe żelazko nie pomaga :-D
 
reklama
Ewka ja też zawsze odwlekam to prasowanie aż mi się uzbiera cała sterta [emoji3] ostatnio prasowałam 2h małej ubranka i jak wyszłam do szkoły po syna to młoda będąc pod opieką taty wszystko z komody po rozrzucała po swoim pokoju jak to zobaczyłam to mi ręce i cycki opadły [emoji26]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry