reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hajmal trzymaj sie ciepło, bedzie dobrze ! Moja bratowa leżała cała ciąże, do 20 tygodnia w domu plackiem, potem do 23 w szpitalu normalnym a potem ja w 23 tygodniu przewieźli do szpitala specjalistycznego dla wcześniaków z tekstem ze juz rodzi i dziecko tylko tam ma szanse (1-2%szans wtedy)... Jak sie okazało w takim szpitalu podali jej jednak leki i dotrzymała do koncówki 29 tygodnia! Mały urodził sie z waga 1020kg jako skrajny wcześniak ale teraz jest w pełni zdrowym i rozbrykanym dwulatkiem! Walczyli o dziecko 7 lat, to była juz 7 ciąża... (2 razy podchodzili do in vitro) także trzeba byc dobrej myśli! Wierze ze i art wylezysz swoje i bedzie dobrze ! Powodzenia :*
 
reklama
Hajmal trzymaj sie ciepło, bedzie dobrze ! Moja bratowa leżała cała ciąże, do 20 tygodnia w domu plackiem, potem do 23 w szpitalu normalnym a potem ja w 23 tygodniu przewieźli do szpitala specjalistycznego dla wcześniaków z tekstem ze juz rodzi i dziecko tylko tam ma szanse (1-2%szans wtedy)... Jak sie okazało w takim szpitalu podali jej jednak leki i dotrzymała do koncówki 29 tygodnia! Mały urodził sie z waga 1020kg jako skrajny wcześniak ale teraz jest w pełni zdrowym i rozbrykanym dwulatkiem! Walczyli o dziecko 7 lat, to była juz 7 ciąża... (2 razy podchodzili do in vitro) także trzeba byc dobrej myśli! Wierze ze i art wylezysz swoje i bedzie dobrze ! Powodzenia :*
Moja ciocia też urodziła będąc na podtrzymaniu w 28 tygodniu i moja kuzynka jest w pełni zdrowa i ma się świetnie :)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najgorzej to trafic tak jak ja kiedys do lekarza ktory jest alfa i omega. Teraz juz jest inaczej, w pon ma mnie badac ktos jeszcze, zakladam ze ordynator.
Mam nadzieje ze bedzie dobrze, i bede lezala choc by mi pośladki mialy z bolu odpaść. Tylko wolala bym jak najdłużej lezec w domu bo mi synka szkoda :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hajmal mi lekarz powiedzial zeby nie uzywac aplikatora tylko wlasnie przy samej szyjce jak najdalej,ale jak tez mowisz ze rozna to sie nie bede przejmowac:)

Ja pieluchy wielorazowe zamowilam pierwsze z puppi i pupeko:) nastepne w planie mam anavy i magabi:)

Mam juz tez upatrzone dwie chusty do noszenia, indio sole occidente i indio grande pink:)

Ubranka raczej wszystkie po synu tylko po 1zestawie z rozmiaru typowo dziewczece kupie z tych pierwszych rozmiarow:) no i mamy pierwszy wspolny typ imienia- Maja :)
A to chusty tkane czy eastyczne? Też chcę chustę kupić :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Któraś pisała o przecenacb w tesco, to kupiłam pizamke i kocyk :D
1494450373-aaaaaa.jpeg
1494450384-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi tez sie nie pojawiają: (

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez nie mam zadnych powiadomien, moze bedzie jakas aktualizacja aplikacji i problem zostanie naprawiony :)
Któraś pisała o przecenacb w tesco, to kupiłam pizamke i kocyk :D
1494450373-aaaaaa.jpeg
1494450384-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczna rzeczy, za ile kupilas? :)

12.10.2017 [emoji480]
 
Hajmal trzymam kciuki. Wierzę, że będzie dobrze. Ważne, że wiadomo o co chodzi. Nie czytaj za dużo, żeby się nie nakręcać. Leż i pachnij!


34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Hajmal teraz doczytałam o Tobie, trzymaj się tam kochana :*

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry