reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mnie się dla chłopca podoba Mateusz ale ja mam brata Mateusza i mój też [emoji5]więc na starcie odpada hahha

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja teraz będę siedziała do 15 jak na szpilkach , do zoo raczej nie jedziemy bo zimnooo , jeszcze jakby słoneczko było...

Myślicie, ze jak bede miała te crp większe to mnie wsadza do szpitala? [emoji52]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]

Spokojnie, zobaczysz że spadnie :)
 
Xbumx jestem za fb!

U nas chorobsko,probuje sie gdzies wcisnac z malym do lekarza,bedzie ciezko!

U nas z imieniem nie mamy zadnego typu,ni nam sie wspolnie nie podoba:p
 
Ja teraz będę siedziała do 15 jak na szpilkach , do zoo raczej nie jedziemy bo zimnooo , jeszcze jakby słoneczko było...

Myślicie, ze jak bede miała te crp większe to mnie wsadza do szpitala? [emoji52]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
Spokojnie napewno nie wsadza Cie do szpitala jeśli bedzie nawet wyższe, mysle ze miałaś to od przeziebienia i jak po antybiotyku powinno przejść zwłaszcza ze czujesz sie lepiej :) moj lekarz i lekarze w szpitalu mowili ze CRP w ciązy często jest troche ponad normę także przy nie wielkim odchyleniu sie nie martw :))

Nie wiem czy bol jest taki sam przy kolce jelitowej jak nerkowej ale wole nie wiedzieć :) wiem ze objawy są bardzo bardzo podobne i tez początkowo obstawiali ze mogą byc to nerki u mnie z racji ze w mojej rodzinie siostra brat dziadek mieli kolki i kamienie na nerkach. Na szczęście moje nerki są ok. Jedyne co podobno mogę robic to pic aż 3 litry wody dziennie cała ciąże... Chociaż powiem szczerze ze jestem drobnej budowy i przy 2,5 litra juz nie jestem praktycznie w stanie nic więcej do picia zmieścić... Tym bardziej cały czas wody, dzisiaj gotuje sobie kompot z jabłek lekki zeby mieć chociaż odmianę :p
Rownież poproszę zaproszenie na fb :)
Miłego dnia ! :)
 
Jeśli chodzi o imiona u nas bez zmian Helenka [emoji173] Mąż zbuntował się na Antka więc będzie Aleksander [emoji6]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Ja nie wiem jak wy tyle możecie pić :-) ostatnio miałam bardzo intensywny mocz w zapachu i przeczytałam, że za mało piję. Więc postawiłam sobie za cel wypić 2 litry. Po wypiciu 0.75l latałam do łazienki co minutę. Nim zdążyłam dojść do pokoju już mi się znowu chciało. Fakt mocz był sama woda hehe

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To wy dziewczyny dzielne z tym nadtabianiem jesteście....ja niestety nie dam rady....nie mam tak ponad 2 godzin na podczytanie w ciągu a na raty to sie skupić nie umiem. Niby nie pracuje, ale zawsze coś w domu robić trzeba i tak z doskoku na forum między ogarnianiem mieszkania, jakimiś sklepami a przed 14 idę po małą a z nią nie da rady nic posprzątać. Zresztą ja jestem ogólnie kiepsko zorganizowana to też nie ułatwia mi sprawy.
Fb spoko.

aaa i w sobote kupiliśmy body 4 szt za 10e w realu dla małego....tzn wybraliśmy jeszcze takie powiedzmy uniwersalne. Na tyle udało mi się męża namówić.
Pozostając w temacie....ja za kopertowymi bodami to tak nie bardzo, mi wygodniejsze były normalne. Mój mąż z kolei tych kopertowych nienawidził. Więc kupujemy normalne (jakieś kopertówki po Lence chyba mam).
A pajace tu zwracam sobie szczególną uwagę, żeby miały rozpinanie przez środek i na obie nóżki. Te na jedną były dla mnie mega niewygodne.
Jedyne co mnie przeraża w przebieranou malucha to ten pępek....jee jak ja czekałam aż on Lence odpadnie. A dziad trzymał się wyjątkowo długo bo 3 tyg.
 
U moich dzieciaków też pępek bite 3 tygodnie sie trzymał a okcenisept wogole nie działał tylko spirytus rozrabialismy z wodą [emoji4]położna powiedziała ze mieli bardzo grubą pepowinke.
Slyszalyscie ze ten odpadniety kikut trzyma się aż dziecko pójdzie do 1 klasy i pierwszego dnia szkoły po kryjomu wrzuca się do kieszeni ma to wrozyc ze dziecko będzie dobrym uczniem[emoji38]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
U moich dzieciaków też pępek bite 3 tygodnie sie trzymał a okcenisept wogole nie działał tylko spirytus rozrabialismy z wodą [emoji4]położna powiedziała ze mieli bardzo grubą pepowinke.
Slyszalyscie ze ten odpadniety kikut trzyma się aż dziecko pójdzie do 1 klasy i pierwszego dnia szkoły po kryjomu wrzuca się do kieszeni ma to wrozyc ze dziecko będzie dobrym uczniem[emoji38]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
A ja ten kikut od Lenora mam [emoji23] nawet swoją szweke z cc [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
reklama
Hejka Kobitki!
Nigdy nie słyszałam o tej pępowinie.. A co do imion to mnie się właśnie te Zosie Zuzie itp podobają, aczkolwiek jak słyszę Franiu Antek Tosia czy Zygmunt to tak nie koniecznie... Co do Fb to można awaryjną grupę utworzyć w razie w.
Muszę ogarnąć jakąś ładną biblię na komunię i zrobić porządek . Jeśli chodzi o wodę to też nie jestem w stanie w siebie wmusić więcej niż 1 litr bo lubię herbaty i mleko..
Zapowiada się ładny dzień , więc Słonecznego dnia Mamusie!!! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry