reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Brałam duphaston do chyba 10 tygodnia tylko o_O trochę w szoku byłam że lekarka tak szybko kazała odstawić, ale mówiła że najgorsze za mną i nie ma potrzeby dalszego zażywania, teraz tylko zaleciła mi jakiś suplement dla kobiet w ciąży zamiast samego kwasu foliowego. Wybrałam pregna plus, gdzie tak czy siak kwas foliowy jest :)
Tez biore pregne plus bo gin mi zalecila a do tego jeszcze magnez biore
 
reklama
A co do grupy to w wiadomości wyśle link.
I co myślicie by dodawać tylko osoby te , ktore się udzielają trochę a nie taką co ma np napisane 3 posty ?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]


Myślę, ze tak trzeba zrobić. Powiem Wam, ze obawiam się jednak, ze jak założymy grupę na fb , to jednak tu temat zaraz wygaśnie, bo jak tam będą tylko te aktywne, to wszystkie będziemy tam :-D



Ja teraz będę siedziała do 15 jak na szpilkach , do zoo raczej nie jedziemy bo zimnooo , jeszcze jakby słoneczko było...

Myślicie, ze jak bede miała te crp większe to mnie wsadza do szpitala? [emoji52]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]


Nie zakładaj od razu najgorszego. Będzie w normie ;-)



Nie wiem czy bol jest taki sam przy kolce jelitowej jak nerkowej ale wole nie wiedzieć :) wiem ze objawy są bardzo bardzo podobne i tez początkowo obstawiali ze mogą byc to nerki u mnie z racji ze w mojej rodzinie siostra brat dziadek mieli kolki i kamienie na nerkach. Na szczęście moje nerki są ok. Jedyne co podobno mogę robic to pic aż 3 litry wody dziennie cała ciąże... Chociaż powiem szczerze ze jestem drobnej budowy i przy 2,5 litra juz nie jestem praktycznie w stanie nic więcej do picia zmieścić... Tym bardziej cały czas wody, dzisiaj gotuje sobie kompot z jabłek lekki zeby mieć chociaż odmianę :p
Rownież poproszę zaproszenie na fb :)
Miłego dnia ! :)


Co dodajesz jeszcze do tego kompotu?? U mnie jabłek pod dostatkiem :-D jeszcze z 300 ton zamknięte, może sobie i ja ugotuje kompocik :-)




Ja nie wiem jak wy tyle możecie pić :-) ostatnio miałam bardzo intensywny mocz w zapachu i przeczytałam, że za mało piję. Więc postawiłam sobie za cel wypić 2 litry. Po wypiciu 0.75l latałam do łazienki co minutę. Nim zdążyłam dojść do pokoju już mi się znowu chciało. Fakt mocz był sama woda hehe

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom


Powinno się pić często, ale po kilka łyczkow, podobno wtedy najlepiej nawadnia sie organizm i nie przelatuje jak przez sitko. Ja jak za 1 zamachem wypije 2 szklanki to też ciągle biegam siku :-)
Co kawałek staram się pół szklanki, ale i tak w miare często muszę sikac, lekarz nie pozwolił mi wstrzymywac moczu.
 
ewkap nie no tamta gruoa ma byc awaryjna , więc spokojnie [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
Cześć dziewczyny,
dzisiaj tym razem ja miałam głupie sny- spotykałam się.ze wszystkimi swoimi byłymi po kolei [emoji12] a tu od 8 lat jeden i ten sam, ojcciec moich dzieciaków [emoji2]

paulik - jak dla mnie Anastazja bardziej niż Zofia (mój S. tak samo stwierdził)

Beczulinda -ja też zaraz jadę polować na bodziaki w Lidlu [emoji7]

Natalia - bardzo się cieszę że udało Ci się przetrwać ten ból! Jesteś dzielna! No i najważniejsze że już w domu a dzidzia zdrowa.

xBUMx - ja dzisiaj też z rana na badania do laboratorium w szpitalu na goduli [emoji6] ale u mnie mnie zwykła morfologia, siusiu i hcv.
U Ciebie nie ma opcji żeby crp nie było w normie [emoji6] jesteś podleczona i dobrze się czujesz.

Też zachowałam kikut pępowinowy Kingi [emoji12]

Miłego i ciepłego dnia!


[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 17+0
om 17+5
 
Xbumx jestem za fb!

U nas chorobsko,probuje sie gdzies wcisnac z malym do lekarza,bedzie ciezko!

U nas z imieniem nie mamy zadnego typu,ni nam sie wspolnie nie podoba:p
U nas jest to samo co ja podam jakas propozycje to mojemu sie nie podoba iodwrotnie jest tak samo:( mamy inne gusta :) ale mam nadzieje ze dojdziemy do jakiegos kompromisu:)

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja ten kikut od Lenora mam [emoji23] nawet swoją szweke z cc [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
Ja pępowine też mam. W sumie szew tak jakby też, bo jak mi lekarka wyjmowała to nitka pękła i połowa cały czas jest w moim brzuchu...widać i czuć w dotyku taką niebieską nitke.



O tym zwyczaju z pępowiną nic nie słyszałam.
Haha tylko lepiej synowi nie wrzucić do kamizelki ślubnej, bo młoda żonka będzie miała przekopane takiego uwiązanego z mamą męża mieć.
 
ewkap nie no tamta gruoa ma byc awaryjna , więc spokojnie [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
Będzie jak znalazł w październiku bo pewnie na fb szybko wpis o dzidzi się znajdzie, ja chyba nie koniecznie chcę, żeby mi mąż na forum właził (choć poprzednio go o to poprosiłam i problemu nie było). Ja poprzedni poród miałam cesarką pod narkozą i cały dzień nie bardzo kumata byłam.
 
Hej dziewczyny :) dlugo sie nie odzywalam, nie mialam kompletnie glowy, koszmarna pogoda, dziala na mnie w takim stopniu ze wiekszosc czasu spalam :( dzis jakas pogoda lepsza w miare, sloneczko swiecilo, ale i tak wiatr okropny. Widze ze mamy nowe mamusie, witam :) mamy z moim dylemat co do imienia dla dziewczynki, jak myslicie ktore ladniejsze? Anastazja czy Zofia? :)

Milego wieczorku :)

12.10.2017 [emoji480]
Zosia :) ja bym tak dala dziewczynce po babci ale mąż jest kategorycznie na nie :/
 
Ja nie wiem jak wy tyle możecie pić :-) ostatnio miałam bardzo intensywny mocz w zapachu i przeczytałam, że za mało piję. Więc postawiłam sobie za cel wypić 2 litry. Po wypiciu 0.75l latałam do łazienki co minutę. Nim zdążyłam dojść do pokoju już mi się znowu chciało. Fakt mocz był sama woda hehe

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Najlepiej pić przez cały dzień po kilka lykow a nie cała szklankę naraz bo wtedy się nie nawadniasz tylko przelatuje przez ciebie i zaraz lecisz to wysikac
 
reklama
Witam. Jeśli chodzi o imie to bardziej Zosia -jak dla mnie. U moich dzieci w szkole są Anastazje i wszyscy łącznie z nauczycielami wołają Nastka Nastusia. I juz mi sie nie podoba,bo w zasadzie calego imienia Anastazja sie nie uzywa. A Zosia to jest Zosia i inaczej nie będzie (ewentualnie Zosieńka przez najbliższych). No takie moje zdanie. :tak:
Jeśli chodzi o fb to obawiam się że ktos z "zewnątrz" (tzn nasi znajomi) bedą mogli zajrzeć na tą grupę tzn się zapisać tylko po to aby podejrzeć nas... Bo wiadomo że nazwy grup pojawiają sie w nagłówkach.
I to mi sie nie podoba.o_O
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry