reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny :)
Boże mam ponad 50 stron do nadroboenia... jak ja to zrobię:D
Dzisiaj jestem już na nogach i zaraz idzieny z mężem do lidla po te body kopertowe.
Obawiam się że tak poważnie usiądę do Was dopiero w czwartek. Ale żyje i mam się dobrze ;*
Trzymajcie się!
 
reklama
Hejka ja juz na nogach , ide oddać krew i mocz.
Dzisiaj wynik CRP , boje się [emoji19]

To później zaloze tajną grupe, kto będzie chciał to wyśle wam zaproszenie. [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
Heja :) ja tez ide na badania, umieram z glodu ale na razie niestety nic nie zjem :( czekamy na zaproszenia w takim razie :)

12.10.2017 [emoji480]
 
A co do grupy to w wiadomości wyśle link.
I co myślicie by dodawać tylko osoby te , ktore się udzielają trochę a nie taką co ma np napisane 3 posty ?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
Hejka. Fajny pomysł z fb.
Ja wczoraj u siostry na dyżurze:-) a że miała jeszczę szkołę to 22 30 byłam w domu.
Dzisiaj tylko 3 h pracy i do domku spać heheh. Wczoraj trochę zaschniętej siary miałam na skutkach. Jak ja zdrapalam to pojawiły się nowe kropelki ale dzisjaj już nic.
Hajmal a jak u Ciebie z tymi wyciekami?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja teraz będę siedziała do 15 jak na szpilkach , do zoo raczej nie jedziemy bo zimnooo , jeszcze jakby słoneczko było...

Myślicie, ze jak bede miała te crp większe to mnie wsadza do szpitala? [emoji52]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
Dzień dobry dziewczyny. Ja miałam dwa ostatnie dni intensywne. W niedzielę byłam w zoo w Poznaniu. Było trochę zimno ale grunt że nie padało. Byłam z przyjaciółką i jej synkiem i była zabawa z mapką i szukaniem pieczątek. Noc u niej na wsi a w poniedziałek w takim samym składzie zaliczyłam biskupin i też zabawa rodzinna. Wykonywaniem różne zadania, lepilismy garnki strzelaliśmy z łuku i pogoda piękna. Na koniec mały dostał certyfikat małego archeologa i mama kupiła mu miecz. Ale był szczęśliwy. Później obowiązkowo grill. Dziś już w domku bo muszę do urzędu się stawić... Tak mnie ukochali na majówke. Pozdrawiam

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :)
Boże mam ponad 50 stron do nadroboenia... jak ja to zrobię:D
Dzisiaj jestem już na nogach i zaraz idzieny z mężem do lidla po te body kopertowe.
Obawiam się że tak poważnie usiądę do Was dopiero w czwartek. Ale żyje i mam się dobrze ;*
Trzymajcie się!
Ja miałam ostatnio 90 - przeszło 2 godziny [emoji23]

Z imion to i Anastazja i Zofia mi sie podobają - jedno juz u nas jest, na drugie mąż się nie zgodził.
Teraz mam problem -bo jak będzie trzecia dziewczynka to nie mam zielonego pojęcia jak dostanie na imię. Z chłopcem będzie prościej, ale i tak są małe awanturki [emoji23].



Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
XBUMx trzymam kciuki za cRP. Myślę że powinno być dużo mniejsze.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
tez mam taką nadzieje , w piątek antybiotyk skończyłam, przeziębienie minęło jakoś środa/czwartek , czuje sie dobrze , wiec powinno byc mniejsze .

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
reklama
Hej [emoji5] u mnie dziś zimno szaro buro. Tragedia... A muszę do sklepu jechać bo mąż się zapomniał i zabrał mi chleb do pracy. Więc na śniadanie mam wielkie nic...

Co do imion mi się Anastazja bardzo podoba i będziemy wybierać między Anastazja Milena a Antonina. Co do chłopca to coś mój mówił o Franciszku albo Antku. U nas jest taki problem ze mój ma mega dużo kuzynostwa coś Koło 50 os i weź tu ogarnij takie imię którego jeszcze nie ma w rodzinie [emoji23]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry