reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A mnie sie bardziej Zosia podoba....chyba inny gust mam
Kurde nie moge spac...usnelam o 23.40 i juz sie wyspalam...nie moge sie ulozyc...ani tak ani siak...
 
Hej laski! :-) w miare wcześnie wczoraj usnęłam zmęczona ta bieganina przed i w trakcie grilla, że już od ponad pół godziny nie śpię. Próbowałam usnąć, ale za cholerę nie mogę...

Śliczne ubranka i pościele wyhaczylyscie :-) my czekamy do prenatalnych zeby poznać płeć i dopiero kupować...
Dobrej nocy :)


Nie wiem co tzn kilka jelitowa, ale jeśli to coś podobnego do nerkowej, to współczuję... nerkowa też podobno lubi wracać, szczególnie w ciąży jak już maluszek zacznie uciskac nerki, tak ze łączę się z Tobą w bólu :-) dobrze, że już Ci minęło ;-)



Siostrzenica moja to Anastazja jej mama to Ania a na młodą wołają Nastusia.

Chce zeby dzieci mialy tradycyjne imiona jak siusiak urosnie to bedzie Stefan

Mowilam wam ze sprzatalam zeby miec miejsce na upchniecie kartonow z ubrankami, popoludniem poszlam na poddasze wybrac pudełka z ciuszkami. Otwarlam karton z pieluchami i dalej nie moglam. Nie jestem jeszcze gotowa, wspomnienia wróciły. Musze jeszcze odczekac, przeszla mi ochota nawet na zakupy.
Dobrej nocy :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Współczuję Hajmal... A myślałaś, żeby iść do psychologa? Myślę, że musisz się po prostu tak porządnie wygadać, wyrzucić komuś obcemu wszystkie żale i dopiero się z tym pogodzisz. Nie wiem, czy "pogodzisz " to dobre określenie, może raczej "oswoisz "? Każdy inaczej reaguje na takie traumatyczne sutuacje... jedni zamykają się w sobie, inni chcą zapomnieć, wyprzeć to z pamięci, inni żyją dalej jak gdyby nigdy nic (wiem, bo mam koleżankę, która urodziła w 24 tyg, dziecko żyło tydzien. 3 miesiące po pogrzebie zaszła w drugą ciążę. Mówiła, że musi żyć dalej, nic jej dziecka nie zwróci, ale też wieczna żałoba też jej nie pomoże).
Ja z kolei należę do tych, które muszą się wygadać, wyzalic, wypłakać, ale raczej komuś kto spojrzy na to z boku. Mój mąż niestety nigdy nie umiał ani pocieszać, ani powiedzieć nic sensownego w trudnej sytuacji, bo on też bardzo takie sprawy przeżywa i nie umie udawać twardziela, ani wesprzeć, bo sam tego wsparcia potrzebuje.



Spark, jakiego Roana oglądałaś? Poza ta spacerowka było wszystko Ok? Polecali go w sklepie??
 
A co do imion to i Zosia i Anastazja bardzo mi się podobają, kiedyś nawet chciałam dac córce na imie Anastazja :-)

Teraz jednak mi się odmieniło i chodzi za mną Nikola albo Maja. Nie znam jednak jeszcze płci i możliwe, ze będzie Dawid. Mąż sie uparł na Dawida, ja chciałam Mikołaja.


Co do grupy na fb uważam, że może byc tak na wszelki wypadek :-)
 
Uff doczytałam...[emoji4]
Witam się majowkowo[emoji4]tak jak wspominalam wyjechaliśmy na cały długi weekend więc tylko Was po trochu podczytuje w wolnych chwilach jak już wrócimy będę bardziej aktywna.[emoji4]
Mi bardziej Anastazja sie podoba zresztą nie gustuje w starych imionach[emoji6]
Miłego dnia i odezwę się po weekendzie


[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
Właśnie do Anastazji jest kilka zdrobnien jak Nastka, Nasia, Ana, ale sa okropne :( a to imie pelne podoba mi sie bardzo, ale Zofia tez mi sie podoba :(

12.10.2017 [emoji480]

U Nas miała być Anastazja a będzie Marcel albo Artur :p
Ps: faktycznie ciężko Was nadrobić po dwóch dniach hehe :)
Co do wątka na Fb też jestem na TAK ;)
A witaminki... Teraz Femimbion 2, wzbogacony o kwasy DHA ;)
 
Hejka ja juz na nogach , ide oddać krew i mocz.
Dzisiaj wynik CRP , boje się [emoji19]

To później zaloze tajną grupe, kto będzie chciał to wyśle wam zaproszenie. [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
Czesc kobitki ja tez juz nie spie...
Maz wyszedl do pracy to jiz usnac nie moge...wstane chyba zaraz inki sobie zrobie...a po 10 wyruszam na lowy butow na komunie...
Przymierzalam fajne w niedziele ale niestety lewy byl dobry...prawy mierzony chyba przez jakas wielka stope i rozciagniety byl jak cholera...a drugiej pary juz nie bylo...
Jak tak dalej pojdzie to zaloze chyba baleriny albo trampki...
 
reklama
Hejka ja juz na nogach , ide oddać krew i mocz.
Dzisiaj wynik CRP , boje się [emoji19]

To później zaloze tajną grupe, kto będzie chciał to wyśle wam zaproszenie. [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110] I poproszę zaproszenie [emoji12]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry