reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam. Jeśli chodzi o imie to bardziej Zosia -jak dla mnie. U moich dzieci w szkole są Anastazje i wszyscy łącznie z nauczycielami wołają Nastka Nastusia. I juz mi sie nie podoba,bo w zasadzie calego imienia Anastazja sie nie uzywa. A Zosia to jest Zosia i inaczej nie będzie (ewentualnie Zosieńka przez najbliższych). No takie moje zdanie. :tak:
Jeśli chodzi o fb to obawiam się że ktos z "zewnątrz" (tzn nasi znajomi) bedą mogli zajrzeć na tą grupę tzn się zapisać tylko po to aby podejrzeć nas... Bo wiadomo że nazwy grup pojawiają sie w nagłówkach.
I to mi sie nie podoba.o_O
1493713510-aaaaaa.png

Dlatego trzeba mieć mnie w znajomch a ja doaje do grupy [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
reklama
To wy dziewczyny dzielne z tym nadtabianiem jesteście....ja niestety nie dam rady....nie mam tak ponad 2 godzin na podczytanie w ciągu a na raty to sie skupić nie umiem. Niby nie pracuje, ale zawsze coś w domu robić trzeba i tak z doskoku na forum między ogarnianiem mieszkania, jakimiś sklepami a przed 14 idę po małą a z nią nie da rady nic posprzątać. Zresztą ja jestem ogólnie kiepsko zorganizowana to też nie ułatwia mi sprawy.
Fb spoko.

aaa i w sobote kupiliśmy body 4 szt za 10e w realu dla małego....tzn wybraliśmy jeszcze takie powiedzmy uniwersalne. Na tyle udało mi się męża namówić.
Pozostając w temacie....ja za kopertowymi bodami to tak nie bardzo, mi wygodniejsze były normalne. Mój mąż z kolei tych kopertowych nienawidził. Więc kupujemy normalne (jakieś kopertówki po Lence chyba mam).
A pajace tu zwracam sobie szczególną uwagę, żeby miały rozpinanie przez środek i na obie nóżki. Te na jedną były dla mnie mega niewygodne.
Jedyne co mnie przeraża w przebieranou malucha to ten pępek....jee jak ja czekałam aż on Lence odpadnie. A dziad trzymał się wyjątkowo długo bo 3 tyg.
Mnie też przeraża pępek, ja ogolnie mam taki odruch że nie lubię jak ktoś mnie dotyka po pepku nawet mąż, takie nie miłe uczucie to jest dla mnie i na myśl o pielęgnacji pępka u malucha gesiej skórki dostaje, juz mowilam mężowi że on się będzie tym zajmował ;p
 
Hej :) mnie czeka dziś tez pracowity dzien bo muszę jechać do urzędu coś załatwić potem na zakupy obiadek i sprzątanie po weekendowym lenistwie. Niby nie było nas w domu a jednak kurzu widzę kilogramy :)
Co do imion to ja mam wielki problem bo nie potrafię się na jakieś zdecydować a bardzo bym już chciała nazywać coreczke po imieniu, mi i córce najbardziej podoba się Lena ale mąż nie chce wiec trzeba myśleć dalej
Zosia czy Anastazja? Dla mnie zdecydowanie Anastazja :)
Bum nie martw się ja myśle ze CRP będziesz już miała dobre, trzymam kciuki
Ja nie wiem co jest z ta pogoda, mamy maj a ja mam wrażenie ze to początki marca, zimno wietrznie i okropnie
Mam długie nazwisko dlatego imię chciałabym dość krótkie i takie jakby międzynarodowe zeby tutaj tez wszyscy dobrze je wymawiali
Wczoraj wieczorem narzekałam do męża ze chyba za bardzo teraz tyje, to znaczy za szybko a teraz jem chipsy :) to cała ja
Miłego dnia, będę oczywiście zaglądać
 
Bea te ? Któraś z Was ? Dostalam takie zaproszenie - 1 znajomy.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
Mi znów niedobrze [emoji40] wymiotujecie czasem jeszcze , czy ja to ino taki przypadek? [emoji52]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
Witam. Jeśli chodzi o imie to bardziej Zosia -jak dla mnie. U moich dzieci w szkole są Anastazje i wszyscy łącznie z nauczycielami wołają Nastka Nastusia. I juz mi sie nie podoba,bo w zasadzie calego imienia Anastazja sie nie uzywa. A Zosia to jest Zosia i inaczej nie będzie (ewentualnie Zosieńka przez najbliższych). No takie moje zdanie. :tak:
Jeśli chodzi o fb to obawiam się że ktos z "zewnątrz" (tzn nasi znajomi) bedą mogli zajrzeć na tą grupę tzn się zapisać tylko po to aby podejrzeć nas... Bo wiadomo że nazwy grup pojawiają sie w nagłówkach.
I to mi sie nie podoba.o_O

Grupy można zrobić zamkniętą, że tylko admin może dodawać. Wtedy znajomi nic nie zrobią.
A co do imienia to wiesz ;) każde można nazwać brzydko...jak sie ktoś wkurzy nazwie Zocha i tyle. No ale nie po to wybieramy imiona żeby brzydko mówić. Każde imie jest ładne! Dużo też zależy od tego czy zna się już jakąś osobe z danym imieniem i czy sie ją lubiło.

Właśnie doczytałam, że Bum wyjaśniła sprawe z fb.

Amysz... Ja jak pierwszy raz przebierałam Lenkę po porodzie (na drugi dzień bo nie mogłam wstawać i w pierwszym do wieczora mąż się małą zajmował, a na pierwszą noc po cesarkowe dzieci były zabierane przez położne) to po odwinięciu pieluchy jak zobaczyłam ten pępek to mi sie słabo zrobiło. Poważnie.
 
Bea te ? Któraś z Was ? Dostalam takie zaproszenie - 1 znajomy.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
To ja[emoji3]

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 17+0
om 17+5
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry