reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kasia dzięki za informację :-)
Suszonej żurawiny za cholerę nie mogę w siebie wcisnąć ;-)
Ale sok dziś kupię zaraz po badaniach :-)
 
reklama
Czesc dziewczynki..
Ja to wczoraj padlam i dopiero teraz wstalam...
Hajmal bedzie wszystko dobrze z toba i malenztwem...trzymam kciuki
Ewkaa ale sie obkupilas kobieto super ja po swietach zamierzam zaszalec ale tez narazie uniwersalne kolory bo moze sie okazac ze na nastepnym usg siurasek wyskoczy...
Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty...
Ja dzis zamierzam poodkurzac juz tak na lux...zebym jutro nie musiala...a poza tym to jutro moj M do roboty idzie sluzba mu wypadla i dopiero w niedziele rano wroci...w sumie to dobrze bo ostatnio dziala mi na nerwy...milego dzionka kobitki...
Koncze bo musze sie wreszcie z lozka zwlec...
 
Mowia ze moze szyjka a moze wady wrodzone. Tak naprawde nie wiadomo


Dwa razy mialam bakterie w moczu bralam no waginn a potem zurawit. W szpitalu juz bylo bez bakteri ale i tak mi dali urosept.

Dziewczynki trzymam za was wszystkie kciuki ale tak mi ciezko z tym welfronem pisac

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj do 13 w pracy a potem w końcu trochę wolnego.
Kciuki za dzisiejsze wizyty jeżeli takie są.


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim
Mam do Was pytanie macie problem z suchą skórą ? Moja jest tak sucha że już nie mam pomysłu czym ją smarować a przecież muszę depilować nogi
I jak radzicie sobie z dzisiejszym postem bo ja o 8 zjadłam śniadanie i chyba 3 posiłki mi nie wystarczą
Trzymam kciuki za wizyty
 
Cześć wszystkim
Mam do Was pytanie macie problem z suchą skórą ? Moja jest tak sucha że już nie mam pomysłu czym ją smarować a przecież muszę depilować nogi
I jak radzicie sobie z dzisiejszym postem bo ja o 8 zjadłam śniadanie i chyba 3 posiłki mi nie wystarczą
Trzymam kciuki za wizyty
Ja zjemm pewniee więcej, ale bezmiesnych :)

A suchą skórę zaczynam mieć na twarzy i dłoniach, znajoma w ciąży poleciała mi jakiś krem z rossmana muszę znaleźć nazwę to Ci podam i sama kupię :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mowia ze moze szyjka a moze wady wrodzone. Tak naprawde nie wiadomo


Dwa razy mialam bakterie w moczu bralam no waginn a potem zurawit. W szpitalu juz bylo bez bakteri ale i tak mi dali urosept.

Dziewczynki trzymam za was wszystkie kciuki ale tak mi ciezko z tym welfronem pisac

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana ! 3 majcie się ciepło. Myśl pozytywnie i jak najmniej stresu... Najważniejsze że jesteście pod dobrą, profesjonalną opieką :)
 
Mowia ze moze szyjka a moze wady wrodzone. Tak naprawde nie wiadomo


Dwa razy mialam bakterie w moczu bralam no waginn a potem zurawit. W szpitalu juz bylo bez bakteri ale i tak mi dali urosept.

Dziewczynki trzymam za was wszystkie kciuki ale tak mi ciezko z tym welfronem pisac

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


A ile tego zurawitu brałaś? Bo ja biorę 1x1 i nie wiem, czy to nie za mało
 
Hej dziewczyny.
Obudziłam się po 6 wyspana jak nigdy, ale za to bardzo głodna. Zjadłam śniadanko, wzięłam się na książkę i pach, zasnelam :D dopiero mnie mama obudziła telefonem. Pierwszy raz snil mi sie syn, zawsze w snacj pojawiala sie coreczka. Ciekawe. Ale wczoraj intensywnie myslelismy o imieniu dla syna, nize dlatego.
Teraz zrobię podejście do książki nr 2, na obiad wymyśliłam sobie naleśniki z drzewem truskawkowym. Jutro zrobię sobie to samo, bo przed świętami już nic mi się nie chce wymyślać.
Miłego dnia mamuśki.
 
reklama
Gabi ja smaruje sie oliwka dziecieca bo też mam takie białe, suche łuski aż!
Możesz też olejem kokosowym, on jest dobry na wszystko :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry