reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej, nadrobilam :)
Igusiad współczuję przeżyć zarówno siostrze jak i Tobie :(
Co do okien mój pomył, poodkurzał, pościerał kurze...
Za to od wczoraj całe 2 dni z nim nie rozmawiam, nagrabil sobie i nie mam ochoty spędzać z nim czasu...

Dzisiaj na wizycie średnio. Niczego się za bardzoo nie dowiedziałam, dzidzia obrocona tynkiem i plecami także nic nie widać :) kolejna wizyta 11 maja.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
no mam nadzieje , że siurki nie poodpadają :D
 
Moja dzisiejsza wizyta to masakra [emoji34] Opóźnienie 1,5 godziny, lekarz od usg gbur, nic mi nie mówił, nie pokazywał i zdjęcia nie dał [emoji34] Jedynie z jego rozmowy z położną zrozumiałam że wszystko jest Ok, kończyny i nosek na miejscu. Mamy już 5,6cm. A jak zapytałam o płeć to powiedział że dopiero w 20tc będzie mógł powiedzieć. Tak mi głowicą przyciskał na kość łonową że chyba będę miała siniaka [emoji33]
Na szczęście we wtorek idę jeszcze raz na to usg prywatnie i mam nadzieję że wtedy dowiem się i zobaczę więcej [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
czasem takie gbury są wrrr.... ja też z mojej poniedziałkowej jakoś średnio zadodowlona :/ ale mam 24go tam gdzie robiłam prenatalne na tym samym sprzęcie usg - więc mam nadzieję , że będę zadowolona :D
 
Ewka super ciuszki kupiłaś! Widzę ze zaczynacie już działać :) ja jeszcze nie mam nic. Czekam do czwartku, mam nadzieje ze dzidzia się ładnie pokaże bo planuje już wtedy kupić pierwsze ciuszki

Ale to różnie jest z tymi lekarzami, nie wiem tylko od czego to zależy ze jedni potrafią wszystko omówić i wysłuchać pytań a inni byle jak najszybciej. Z tym szpitalem to super ze tak się Tobą zajęli, trzymam kciuki za dobre wyniki i żebyś w sobotę wróciła do domku :)
Ja już idę spać bo padam, dobranoc
 
Ewka super ciuszki kupiłaś! Widzę ze zaczynacie już działać :) ja jeszcze nie mam nic. Czekam do czwartku, mam nadzieje ze dzidzia się ładnie pokaże bo planuje już wtedy kupić pierwsze ciuszki

Jak powiedział, że z dzieckiem wszystko w porządku,tylko jak zwykle u mnie problem, to kupiłam :-)uniwersalne, bo pepowina zaslonila wszystko i nie widać było co się pod nią kryje ;-)




Cześć Mamy!
Jadę dziś powtórzyć te.nieszczesne badania, bo mocz mi wyszedł fatalnie, w morfologii też kiepsko... mam nadzieje , że szybko mi się unormuje. Nie liczę na błąd laboratorium, bo mnie piecze przy siku, więc coś jest nie tak... Ja to się mam, ciągle coś... Ale nie tracę nadziei, tym razem musi być dobrze :-D

Czy któraś ma dziś wizytę??
Oczywiście trzymam za Was kciuki :-)
 
Nie oddzwalam sie bo bylam bardzo zestresowana. Nadal sie boje zwlaszcza ze mam dzis 15,1 a w 16,0 poronilam synka w zeszlym roku. Co by tu nie mowic psycholog potrzebny mi na rowno z ginekologiem.
Na razie jestem bardzo zadowolona. Porodowke tu bardzo chwala. To taki maly szpital, na ginekologi jest tylko 24 lozka, za to lekarze dostepni i chetni do pomocy, tak samo pielegniarki. Zobaczymy jak bedzie dalej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
czasem takie gbury są wrrr.... ja też z mojej poniedziałkowej jakoś średnio zadodowlona :/ ale mam 24go tam gdzie robiłam prenatalne na tym samym sprzęcie usg - więc mam nadzieję , że będę zadowolona :D
No właśnie ja też po świętach idę prywatnie do fajnego lekarza na to usg więc pocieszam się że na spokojnie i bez bólu wszystko pokaże i wytłumaczy [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Cześć Mamy!
Jadę dziś powtórzyć te.nieszczesne badania, bo mocz mi wyszedł fatalnie, w morfologii też kiepsko... mam nadzieje , że szybko mi się unormuje. Nie liczę na błąd laboratorium, bo mnie piecze przy siku, więc coś jest nie tak... Ja to się mam, ciągle coś... Ale nie tracę nadziei, tym razem musi być dobrze :-D

Czy któraś ma dziś wizytę??
Oczywiście trzymam za Was kciuki :-)
To może zamiast zwykłego badania moczu zrób posiew? Będzie odrazu wiadomo na czym stoisz [emoji4] Ja tak zrobiłam i lekarz super mi dobrał antybiotyk, od tamtej pory ani widu ani słychu po infekcji pęcherza [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry