reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja też trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110][emoji110][emoji110]
Dziś ostatni dzień w pracy i parę dni wolnego! Jupiìii![emoji23][emoji16]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
To może zamiast zwykłego badania moczu zrób posiew? Będzie odrazu wiadomo na czym stoisz [emoji4] Ja tak zrobiłam i lekarz super mi dobrał antybiotyk, od tamtej pory ani widu ani słychu po infekcji pęcherza [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png


No wlasnie kupiłam ten specjalny pojemnik na posiew, z czymś dziwnym w środku, zrobiłam, zawiozę, zobaczymy co wyjdzie...
Mam nadzieje, że to nic poważnego :-)
 
Nie oddzwalam sie bo bylam bardzo zestresowana. Nadal sie boje zwlaszcza ze mam dzis 15,1 a w 16,0 poronilam synka w zeszlym roku. Co by tu nie mowic psycholog potrzebny mi na rowno z ginekologiem.
Na razie jestem bardzo zadowolona. Porodowke tu bardzo chwala. To taki maly szpital, na ginekologi jest tylko 24 lozka, za to lekarze dostepni i chetni do pomocy, tak samo pielegniarki. Zobaczymy jak bedzie dalej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom



Będzie dobrze:-)

A to poronienie w zeszłym roku czym było spowodowane? Cos mówił o co mogło być przyczyną?
 
No wlasnie kupiłam ten specjalny pojemnik na posiew, z czymś dziwnym w środku, zrobiłam, zawiozę, zobaczymy co wyjdzie...
Mam nadzieje, że to nic poważnego :-)
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]U mnie to była E-coli [emoji58] Na szczęście antybiotyk pomógł i mam spokój. Dodatkowo do niedawna łykałam jeszcze Urosept- Jest bezpieczny w ciąży [emoji4] I piłam sok z żurawiny...

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]U mnie to była E-coli [emoji58] Na szczęście antybiotyk pomógł i mam spokój. Dodatkowo do niedawna łykałam jeszcze Urosept- Jest bezpieczny w ciąży [emoji4] I piłam sok z żurawiny...

w57v3e3kdnfl41ek.png

Gdzie kupić taki prawdziwy sok 100% ż żurawiny? I U mnie w sklepach nigdzie nie ma...
 
Gdzie kupić taki prawdziwy sok 100% ż żurawiny? I U mnie w sklepach nigdzie nie ma...
Ja kupowałam w Tesco bo był najtańszy- 12zł za 750ml. Wcześniej kupowałam też w Stokrotce sok bio 22zł za 500ml. Tylko on jest strasznie kwaśny więc rozrabiałam go pół na pół z wodą i dosładzałam. Zaleca się żeby pić 300ml soku 100% dziennie [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Hajmal trzymam kciuki, będzie dobrze:)
Ewka oby Ci pomogla zurawinka, sliczne ubranka kupiłaś:-)
Ja juz nastawilam ciasto na baby drożdżowe i jem śniadanko:)
Muszę jechac na 12 do szkoly na dyżur....oby malo dzieci było;)
 
reklama
Cześć mamusie !
Ja dziś sie prawie wogole nie wyspałam, pierwsze bolał mnie żołądek potem miałam jakieś głupie sny a pozniej przyszła bezsenność. Jakaś taka zdenerwowana byłam cała w nocy i nie potrafiłam sie uspokoić wiec postanowiłam wstać i wziąć sie za świąteczne przygotowania :)

Hajmal to super ze jesteś w dobrych rękach, przynajmniej lekarze sprawdzą czy wszystko jest w porządku i bedziesz spokojniejsza. Duzo zdrówka dla Ciebie i dzidziusia :)

Ewkap powodzenia na badaniach :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry