reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mi lekarz na bakterie w moczu kazał brać urosept 3x2 przez 10 dnia, akurat całe opakowanie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Dzieki Spark! Mam mu wysłać wyniki dzisiejszych badań mailem i dopiero powie mi co dalej. Załóżmy, że mam ta bakterie. Czy to może być szkodliwe dla dzidziusia??? Czy ta infekcja jest zagrożeniem dla ciąży??
 
Dzieki Spark! Mam mu wysłać wyniki dzisiejszych badań mailem i dopiero powie mi co dalej. Załóżmy, że mam ta bakterie. Czy to może być szkodliwe dla dzidziusia??? Czy ta infekcja jest zagrożeniem dla ciąży??
Mi lekarz powiedział, że mam się tym zbytnio nie przejmować, leczyć tak, ale nie martwić się :) leki ziołowe sobiee bez problemu z tym radzą, i dużo piciaa :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do zdjęć USG i określania płci w pierwszym trymestrze... Mój gin na 80% mówił mi, że będzie chłopak.... a ja mu ripostę że będzie dziewczynka, bo zrobiłam Nifty. Był w szoku. Mówił, że na tym etapie ciąży tylko hipotetycznie podaje się płeć dziecka i to zazwyczaj strzela się w chłopaka, bo w ok 14 tygodniu łechtaczka u dziewczynek jest przerośnięta i znajduje się na zewnątrz, więc wygląda jak siurek :p Dopiero na 98% płeć z USG można określić w 20tyg. Przynajmniej tak mówił mi gin :)

Hej :) tez zrobilam test Nifty wczoraj i za tydzien powinnam miec wyniki. Bedziesz robic jeszcze jakies dodatkowe badania prenatalne czy juz nie?
 
Ale się wkurzylam, mama dzwoni ze dzieci siostry maja ospe...
My juz wszyscy mieliśmy, oni by nie przyszli niby w ten sam dzien co my tylko dzien wczesniej ale nadal zastanawiam sie czy jechac.....
Boję się trochę:(
 
reklama
Ja właśnie przeszłam zapalenie pęcherza i oprócz antybiotyku kazali mi spożywać właśnie żurawine obojętnie w jakiej postaci. Kupiłam sobie suszona plus herbatkę ale trzeba patrzeć na skład bo herbata która zawiera 0,2% żurawiny jest nic nie warta. Ja jedynie znalazłam Herbapolu malina z żurawina i mają tak pół na pół. Kupiłam też sok ale do rozcienczania i się żurawinuję :)

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry