reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
W tym problem, że na większość tych rzeczy robi mi się niedobrze i wymiotuje.. a cukier i tak skacze jak szalony bez znaczenia czy jem to samo po czym miałam niski cukier a na drugi przekracza normę.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Masz nieustabilizowaną cukrzycę. Którego typu i od jak dawna? Co na to diabetolog? Przyjmujesz insulinę dożylnie lub w tabletkach? Nie możesz- szczególnie w ciązy- chodzić z niewyrównaną cukrzycą. Zrób listę rzeczy, które tolerujesz nawet w małych ilościach a następnie zobacz co mieści się w normach do spozycia.
 
reklama
A co na to diabetolog ?

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Już na pierwszej wizycie chciał dać mi insulinę ale dał mi szansę abym wyrównała to dieta. Ale cukier i tak skacze choć bym nie wiem co jadła. Teraz jeszcze na początku jak organizm nie ma większych zapotrzebowań mogę jeść mniej ale później nie dam rady. A do diabetologa jadę w piątek jak będę na prenatalnych...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowa Mamusie :)
Coraz nas więcej, ja mam termin na 2.10 wiec sam początek pare Mamusiek tez ciekawe która pierwsza urodzi :)
Ja swoje dzieciaczki zawsze w 40 tygodniu rodziłam, z synkiem kombinowałam zeby przyspieszyć z dwa tygodnie ale uparciuch nie spieszył się
 
Już na pierwszej wizycie chciał dać mi insulinę ale dał mi szansę abym wyrównała to dieta. Ale cukier i tak skacze choć bym nie wiem co jadła. Teraz jeszcze na początku jak organizm nie ma większych zapotrzebowań mogę jeść mniej ale później nie dam rady. A do diabetologa jadę w piątek jak będę na prenatalnych...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To może coś zaradzi. Moja sąsiadka miała cukrzycę ciążowa to było dla niej dosyć męczące. Bo jadła tylko w wybranych godz i tylko tyle co miała w jadlospisie. Wszystko co jadła to z wagą w ręku.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już na pierwszej wizycie chciał dać mi insulinę ale dał mi szansę abym wyrównała to dieta. Ale cukier i tak skacze choć bym nie wiem co jadła. Teraz jeszcze na początku jak organizm nie ma większych zapotrzebowań mogę jeść mniej ale później nie dam rady. A do diabetologa jadę w piątek jak będę na prenatalnych...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Zapisz się do dietetyka jeżeli sama sobie nie jesteś w stanie poradzić z dobraniem diety. Tylko do DIETETYKA a nie do ludzi od wciskania suplementów diety;)
 
Masz nieustabilizowaną cukrzycę. Którego typu i od jak dawna? Co na to diabetolog? Przyjmujesz insulinę dożylnie lub w tabletkach? Nie możesz- szczególnie w ciązy- chodzić z niewyrównaną cukrzycą. Zrób listę rzeczy, które tolerujesz nawet w małych ilościach a następnie zobacz co mieści się w normach do spozycia.
Cukrzycę mam już od samego początku ciąży co przez czysty przypadek wyszło bo z marszu poszłam zrobić badania przed pierwszą wizytą u lekarza i w ostatniej chwili odpisałam sobie glukozę a już na drugi dzień wysłał mnie na krzywą.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cukrzycę mam już od samego początku ciąży co przez czysty przypadek wyszło bo z marszu poszłam zrobić badania przed pierwszą wizytą u lekarza i w ostatniej chwili odpisałam sobie glukozę a już na drugi dzień wysłał mnie na krzywą.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli glukoza na czczo Ci źle wyszła? Dobrze, że szybko przełapana, to badanie robi się zazwyczaj po 24tc:)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry