reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Byłam już u dietetyka w szpitalu ale nic z tego co mi mówił nie przechodzi bo i tak mi skacze.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Zapisz się prywatnie. W szpitalu często biorą ludzi masowo. Poczytaj opinie i zapisz się do dietetyka który podejdzie indywidualnie. Da się to wyrównać na pewno:) A w tym momencie to Twój priorytet.
 
reklama
Dziewczyny a myslalyscie nad kupnem kombinezona ? Jeśli tak to jaki macie zamiar kupić ? Już taki cieplejszy czy bd kupować jakiś polarkowy ?

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowa mamusie :)
Dzien dobry mamusie. Wlasnie siedze w kolejce do gin...wreszcie po miesiacu sie doczekalam. Oby bylo wszystko ok. Potem na ktew na pappa a za tydzien usg genetyczne.

Jeszcze sie dowiedzialam ze moja mama ma polpasiec a widujemy sie regularnie a w przedszkolu pojawila sie ospa... super. Ja sie szczepilam 8 lat temu i oby mnie to chronilo bo nie chorowalam nigdy :( Starsza core zaszczepilam 1dawka a mlodsza w cale i teraz sie martwie zeby mi tego syfu do domu nie przyniosly gwiazdeczki moje :(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowa mamusie :)
Dzien dobry mamusie. Wlasnie siedze w kolejce do gin...wreszcie po miesiacu sie doczekalam. Oby bylo wszystko ok. Potem na ktew na pappa a za tydzien usg genetyczne.

Jeszcze sie dowiedzialam ze moja mama ma polpasiec a widujemy sie regularnie a w przedszkolu pojawila sie ospa... super. Ja sie szczepilam 8 lat temu i oby mnie to chronilo bo nie chorowalam nigdy :( Starsza core zaszczepilam 1dawka a mlodsza w cale i teraz sie martwie zeby mi tego syfu do domu nie przyniosly gwiazdeczki moje :(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wyobraź sb ze u mnie jak mama była z siostrą w ciazy to dziecko sąsiada zarazilo nas swierzbem. No to była masakra. Mama biedna nawet nie mogła się niczym smarować. Na szczęście z siostrą było wszystko w porządku. A po porodzie mama się musiała wyleczyć i mała w końcu to też złapała. Na tydz ja do izolatki w szpitalu dali. I jakoś to poszło ze sie tego dziadostwa pozbylismy

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a myslalyscie nad kupnem kombinezona ? Jeśli tak to jaki macie zamiar kupić ? Już taki cieplejszy czy bd kupować jakiś polarkowy ?

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom


Ja jeszcze nie myślałam, ale jak teraz sobie myślę, to raczej polarkowy kupię. W szpitalu jest ciepło, w samochodzie też, przez tą chwilę na dworzu co trzeba wyjść ze szpitala do samochodu pewnie przykryje dziecko kocykiem. Nie będę sie wyglupiac z jakimiś grubymi kombinezonami :-)
 
Dziewczyny a myslalyscie nad kupnem kombinezona ? Jeśli tak to jaki macie zamiar kupić ? Już taki cieplejszy czy bd kupować jakiś polarkowy ?

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na pewno :) wczoraj teściowa mi kupiła w second handzie taaaaki piękny, misiowy :) długo myślała jak mnie zapytać czy się nie obrażę, że z sh, bo sama tam nie kupuję, ale ja nie mam z tym problemu, zwyczajnie nie mam do tego nerwów :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam serdecznie wszystkie hmmmm Ciężarówki....nie!!... brzydko brzmi.....Błogosławione.....też nie za poważnie, po prostu przyszłe Mamcie :) jestem Martyna. Termin pierwszego spojrzenia na świecie na mojego Dziecięcia to 1.10.2017 ze wzglęu na fatalne samopoczucie, przyjaciółka, która ten etap ma już za soba poradziła, abym w ramach terapii wsparła się jakimś forum, gdzie można wymienić się spostrzeżeniami, radami iogólnie robi sie lepiej, że nie jesteśmy same, które przechodzą ciężkie chwile.
Oprócz potwornego stanu fizycznego zaczęła martwić mnie waga mojego Dziecka. Wczoraj bliśmy na USG i lekarz stwierdził, że Maleństwo ma 149 g :O początek 15 tygodnia ciąży. Gdzie nie przeczytam to waga w tym wieku powinna być od 50 do 80 g a u nas tak wysoka. Możecie podzielić się swoimi miarami. Dodam, że nigdy nie miałam nadwagi, nie choruję na cukrzycę, a w rodzinie rodziły się przeciętne dzieci w do 3,5 kg.
 
Witam serdecznie wszystkie hmmmm Ciężarówki....nie!!... brzydko brzmi.....Błogosławione.....też nie za poważnie, po prostu przyszłe Mamcie :) jestem Martyna. Termin pierwszego spojrzenia na świecie na mojego Dziecięcia to 1.10.2017 ze wzglęu na fatalne samopoczucie, przyjaciółka, która ten etap ma już za soba poradziła, abym w ramach terapii wsparła się jakimś forum, gdzie można wymienić się spostrzeżeniami, radami iogólnie robi sie lepiej, że nie jesteśmy same, które przechodzą ciężkie chwile.
Oprócz potwornego stanu fizycznego zaczęła martwić mnie waga mojego Dziecka. Wczoraj bliśmy na USG i lekarz stwierdził, że Maleństwo ma 149 g :O początek 15 tygodnia ciąży. Gdzie nie przeczytam to waga w tym wieku powinna być od 50 do 80 g a u nas tak wysoka. Możecie podzielić się swoimi miarami. Dodam, że nigdy nie miałam nadwagi, nie choruję na cukrzycę, a w rodzinie rodziły się przeciętne dzieci w do 3,5 kg.
Ja nie miałam wazonego jeszcze, może w czwartek się dowiem... termin porodu mam na 6

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam serdecznie wszystkie hmmmm Ciężarówki....nie!!... brzydko brzmi.....Błogosławione.....też nie za poważnie, po prostu przyszłe Mamcie :) jestem Martyna. Termin pierwszego spojrzenia na świecie na mojego Dziecięcia to 1.10.2017 ze wzglęu na fatalne samopoczucie, przyjaciółka, która ten etap ma już za soba poradziła, abym w ramach terapii wsparła się jakimś forum, gdzie można wymienić się spostrzeżeniami, radami iogólnie robi sie lepiej, że nie jesteśmy same, które przechodzą ciężkie chwile.
Oprócz potwornego stanu fizycznego zaczęła martwić mnie waga mojego Dziecka. Wczoraj bliśmy na USG i lekarz stwierdził, że Maleństwo ma 149 g :O początek 15 tygodnia ciąży. Gdzie nie przeczytam to waga w tym wieku powinna być od 50 do 80 g a u nas tak wysoka. Możecie podzielić się swoimi miarami. Dodam, że nigdy nie miałam nadwagi, nie choruję na cukrzycę, a w rodzinie rodziły się przeciętne dzieci w do 3,5 kg.
Przyczyny mogą być rózne, od wieku po problemy z masą ciała matki, sposobem odżywiania czy ciśnieniem. Jednak należy pamiętać, ze kazde dziecko rozwija się w innym tempie;) Możliwe też, że ciąza jest starsza ale to powinno wyjsc na USG. Jezeli lekarza to nie martwi, to myslę, że Ciebie też nie powinno;) Witamy u nas!!
 
reklama
Moja corka w 16tc miala 153gr , teraz jeszcze nie mialam szacowanej wagi [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 15t0d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry