reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
rps20170408_182959.jpg


Moje dzisiejsze zakupy :-)
Zajączek zakupiony w zeszłym roku :-)
 

Załączniki

  • rps20170408_182959.jpg
    rps20170408_182959.jpg
    111,2 KB · Wyświetleń: 278
Któraś myślała o chalupnictwie :-) w tym roku do świąt już nie zdążymy naprodukowac, ale na przyszłe święta pomysł na biznes jak znalazł :-)
 
Wózek kupujemy najprawdopodobniej tako junama madena :) a fotelik maxi cosi


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Teraz mnie ten brzuch nie boli :) Byliśmy na basenie, popływałam, czuję się super odświeżona. Będziemy tam chyba chodzić raz w tygodniu.
 
U mnie dziś dzień gości , dopiero poszli a mi łeb znów pęka , ciśnienie mam w porządku...
Dobrze , ze wizyta w poniedziałek :)

Kasia też chciałam iść na to do kina , ale jak z napisami się okazało to odpuściłam :p

hajmal no tylko mój P robi po 12h , żeby tyle mieć , czasem jakąś premie dostanie to też od razu na oszczędnościowe leci i jak potrzeba na jakieś świeta większe wydatki to sobie wyciągamy , trzeba sobie radzić - ale u nas plus jest taki , że my 1000zł płacimy już ze wszystkim - czynsz , prąd , gaz , tv , net :D 300zł na ratę bo niestety kredyt mamy ...
 
reklama
Hej Dziewczyny ja dzisiaj od rana z rodzina na działce, mały uwielbia bo skacze na trampolinie i bawi się w piasku a my poodpoczywalismy i pogrilowalismy :) naprawę fajnie minął dzien bóle to znaczy kłucie brzucha dzisiaj zniknęło, oby na dobre :)
Co do wydatków to u nas teraz tylko mąż zarabia ale wydaje mi się ze życie w Niemczech jest dużo naprawdę duuzo łatwiejsze bo nie musimy sobie niczego odmawiać a i odłożyć można.
Ja, obojętnie ile miałabym pieniędzy, nie kupię nowego wózka tylko używany bo tak samo zrobiłam jak rodzil się synek. Wózek w stanie idealnym niczym nie różnił się od sklepowego, tylko cena znacznie :) łóżeczko, bujaczek, krzesełka tez kupiłam używane wyglądające jak nowe
Wg mnie są rzeczy na których można zaoszczędzić sporo kasy kupując używane a są rzeczy które trzeba kupować nowe. Ale wiadomo ze każdy robi po swojemu i zreszta bardzo dobrze :)
Ewa super zakupy zrobiłaś :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry