reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziewczyny ochlanelam troche...siedze na necie i ogladam przyjaciolki z nudowna Ipli..
Ewkaa super nabytki...a co do tego chalupnictwa to dobry pomysl tylko nie wiem czy na przyszly rokto my czas bedziemy mialy jak dziecko male w domu bedzie...
Teraz to i ja bym sie chetnie czyms zajela...
Roza kolor fajny....gondola super ale mi osobiscie spacerowka nie podlazi...
Ogladamy coraz wiecej tych wozkow i w koncu nie wiem na co sie zdecydowac...tyle tego jest...
A co do wozka powiem wam ze jakbym trafila taki jak chce to tez bym kupila uzywany...naprawde mozna na takim zaoszczedzic nawet polowe...ale jeszcze troche czasu mamy na decyzje...
 
Z tym czasem Justa to mozee i masz trochę racji :-)

Roza wózek bardzo ładny :-)

Ja jednak chyba kupię na początek sama gondole, a później jakąś w miarę dobra spacerowke parasolke :-)
 
U mnie dziś dzień gości , dopiero poszli a mi łeb znów pęka , ciśnienie mam w porządku...
Dobrze , ze wizyta w poniedziałek :)

Kasia też chciałam iść na to do kina , ale jak z napisami się okazało to odpuściłam [emoji14]

hajmal no tylko mój P robi po 12h , żeby tyle mieć , czasem jakąś premie dostanie to też od razu na oszczędnościowe leci i jak potrzeba na jakieś świeta większe wydatki to sobie wyciągamy , trzeba sobie radzić - ale u nas plus jest taki , że my 1000zł płacimy już ze wszystkim - czynsz , prąd , gaz , tv , net :D 300zł na ratę bo niestety kredyt mamy ...
Film jest Super, naprawdę polecam [emoji16] Ale nie jest z napisami tylko z dubbingiem- to film dla przedziału 7+ a 7latki raczej nie poradziłyby sobie z napisami [emoji12]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Witam
Dopiero udało mi się zasiąść do kompa. Rano córkę musiałam zawieźć na występy, wróciłyśmy koło 14, potem obiad a potem nie wytrzymałam i umyłam jedno okno, mam nadzieję że sobie tym nie zaszkodzę, i tak pomyślałam żeby się nie przeciążyć to tak jedno dziennie umyć, no zobaczymy jak tam wieczorem będę się czuła
Igusia nawet nie wiesz jak mi jest przykro z powodu Twojej siostry. Ja też przed każdą wizytą mam schizy czy wszystko w porządku, czy dzidzia żyje, i gdybym czuła chociaż te ruchy to chyba byłabym spokojniejsza
Justa dzisiaj nie masz co męża zaczepiać, poczekaj aż mu kac minie i jutro mu "potrujesz" ;)
Co do oszczędzania to ja z tych co to jak nic w m-cu nie odłoży to chora chodzi :oo2::oo2: ale niestety nie zawsze się da i już zaczynam płakać bo w maju mamy przeglądy i ubezpieczenie naszych dwóch aut :(:(
 
Film jest Super, naprawdę polecam [emoji16] Ale nie jest z napisami tylko z dubbingiem- to film dla przedziału 7+ a 7latki raczej nie poradziłyby sobie z napisami [emoji12]

w57v3e3kdnfl41ek.png
Quwa a moja siostrzenica ponoć była i mówiła , ze z napisami [emoji50] w takim razie lece hehe w weekend [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 14t4d [emoji272]
 
Joanna narobiłaś mi ochoty na grilla :-) jutro dzień dość napięty i raczej nie znajdę na to czasu, ale może za tydzień zrobimy z mężem w niedzielę na obiad ;-)
 
Witam
Dopiero udało mi się zasiąść do kompa. Rano córkę musiałam zawieźć na występy, wróciłyśmy koło 14, potem obiad a potem nie wytrzymałam i umyłam jedno okno, mam nadzieję że sobie tym nie zaszkodzę, i tak pomyślałam żeby się nie przeciążyć to tak jedno dziennie umyć, no zobaczymy jak tam wieczorem będę się czuła
Igusia nawet nie wiesz jak mi jest przykro z powodu Twojej siostry. Ja też przed każdą wizytą mam schizy czy wszystko w porządku, czy dzidzia żyje, i gdybym czuła chociaż te ruchy to chyba byłabym spokojniejsza
Justa dzisiaj nie masz co męża zaczepiać, poczekaj aż mu kac minie i jutro mu "potrujesz" ;)
Co do oszczędzania to ja z tych co to jak nic w m-cu nie odłoży to chora chodzi :oo2::oo2: ale niestety nie zawsze się da i już zaczynam płakać bo w maju mamy przeglądy i ubezpieczenie naszych dwóch aut :(:(

Nie przesadzaj z tymi oknami tylko... mi siostra umyla, ale jakby nie przyjechała, to i tak bym ich nie umyla. Zaciagnelabym Rolety, żeby zasłonić brudne szyby ;-)

Na jakie występy zawiozlas córkę? :-)
 
reklama
Quwa a moja siostrzenica ponoć była i mówiła , ze z napisami [emoji50] w takim razie lece hehe w weekend [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 14t4d [emoji272]
Leć bo warto! Film to dokładna kopia bajki (którą swoją drogą w dzieciństwie nieźle katowałam [emoji12])

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry