reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewkaa wstal dziad...myslal ze jak poodkurza dywan to mu sie upiecze....powiedzialam co o nim mysle...ze tak sie troszczy o to zebym nerwow nie miala...pojechalam.mu i poryczalam sie...a jemu to mam wrazenue ze to zwisa...
Wyszlam z synem do bratowej dopiero wrocilismy....i nie rozmawiam z nim...pierwszy przyjdzie...a ja juz mam dosyc takiego zycia...
Kochana Ty już się nie stresuj, poczekaj aż przemyślli i przeprosi czy coś... oni czasem potrzebują czasu, a jak ma kaca to pewnie tylko to ma teraz na głowie...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wracam z uczelni i zahaczylam o Rossmana po drodze bo promocja do jutra:-) wydalam 19zl a kupilam kilka fajnych rzeczy, w tym krem do buziaka dla malucha. Najwyzej corka zuzyje, jak male bedzie uczulone:biggrin2:
 
Mój mial posprzątać cały dom jak mnie nie było. I ziemniaki do barszczyku czerwonego dogotowac. Ciekawe co zastane w domu:)
A jeszcze mial jechac do Biedronki po zgrzewki wody zebym ja nie dzwigala, moze przy okazji sie domyslil lody kupił:)
 
Ewkaa wstal dziad...myslal ze jak poodkurza dywan to mu sie upiecze....powiedzialam co o nim mysle...ze tak sie troszczy o to zebym nerwow nie miala...pojechalam.mu i poryczalam sie...a jemu to mam wrazenue ze to zwisa...
Wyszlam z synem do bratowej dopiero wrocilismy....i nie rozmawiam z nim...pierwszy przyjdzie...a ja juz mam dosyc takiego zycia...
Poczekaj az przemysli, niech sie ogarnie chlop, ja nie lubie sie kłócić i to robimy ale czadem trzeba oczyscic atmosferę:)
 
Justa Twoje nerwy nic nie pomogą. Mleko się wylalo, jak mi minie kac to może dojdzie do wniosku, że miałaś rację i przeprosi :-) pospalam 2 godziny, posprzątałam po obiedzie, bo dopiero sił nabrałam i zaraz kładę się znów przed tv. Dziś zapowiada mi się samotny wieczór i noc, bo mąż planuje do 3 w nocy pryskac drzewka. A mieliśmy jechać do mojej mamy...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry