reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Róża twój mąż zarabia 7tys plus jeszcze twoja wyplata, macie wydatki 3200 i nie umiecie odłożyć? ja jednak tego nie rozumiem
Tez tego nie rozumiem , my żyjemy tylko z wypłaty męża 3.5tysiąca i staracza nam odłożyć co miesiąc z 200zł [emoji33]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 14t3d [emoji272]
 
reklama
My też mamy średnią sytuację finansową. Tylko mąż zarabia na ma bezrobociu nie dostaje ani grosza. Mamy kredyt mieszkaniowy a to i tak tylko kawalerka plus inne raty. Dużo wydatków i opłat ale jakoś leci. Staram się nie narzekać bo inni mają jeszcze gorzej i też sobie muszą radzić. Masz robi nadgodziny ile tylko się da. Udało nam się już odłożyć ok 1600 więc na wózek będzie. No chyba że uda się jakiś w miarę ładny używany to jeszcze zostanie.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem dziewczyny, nie umiemy :) próbujemy nawet zapisywać wydatki i jakoś się ta kasa rozchodzi...
i zawsze tez mamy niespodziewane wydatki. A to się samochód zepsuje, a to pralka, serio co miesiąc coś... jakiegoś wyjątkowego pecha mamy

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No powiem Ci roza, że macie wyjątkową zdolność do wydawania pieniędzy :-) Ale ja tam się nie mieszam w nie moje finanse. Każdy sobie radzi jak może :-) jak urodzi się dziecko to może nauczycie sie oszczędzać :-) oby :-D ;-)
My na wszystko wydajemy ok 3500... czasem w porywach do 4... no wiadomo, że w grudniu przed Świętami sporo więcej, bo te prezenty nieszczęsne... Ale tak to sobie radzimy :-) nic nie odkładamy bo nie wypada wypłacać ż z głównego konta, które jest dla wszystkich i przelewać na nasze :-) ale mamy trochę tylko swoich oszczędności na czarną godzinę ;-)
 
No nam opłaty wychodzą prawie 3 500. Teraz to co mam obłożone oddam rodzicom, bo nam pozyczyli ma remont bo jeszcze nam zabrakło. Co chwile jak coś odłożyłam dla nich w kopertę to musiałam brać. A teraz już będziemy na czysto i to co nam się uda odłożyć będzie już nasze. Tak jak mówiłam, w tym miesiącu chce bardzo rozważnie wydawać kasę i zobaczyny jak to wyjdzie
 
Kochane ponawiam Pytanko : My dziś jesteśmy zaproszeni na imprezkę urodzinową: na KRĘGLE , stąd moje pytanie ? Czy my możemy grać ? ;) Kule są w sumie ciężkie
Z tymi wydatkami Róża to faktycznie przesada :D .. my z Mężem wspólnie zarabiamy ok 7tys, kredyt na mieszkanie, rachunki, paliwo to wydatek max 2,5tys. Co miesiąc spokojnie odkładamy 2 tys ;)
 
Ostatnia edycja:
No mamy mamy :)

Poszliśmy dzisiaj z mężem do kina uczcić jego podwyzke. A Wy jak spędzacie dzień?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No mamy mamy :)

Poszliśmy dzisiaj z mężem do kina uczcić jego podwyzke. A Wy jak spędzacie dzień?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
1491649004-aaaaaa.jpeg

...
 
reklama
Ależ wczoraj popisałyście... nadrobię potem.

mam takie pytanko na szybko. Powiedzcie mi dziewczyny, bo mnie to niepokoi, jakie bóle w podbrzuszu są ok? Chyba Hajmal wcześniej pisała, że dobre są takie po bokach, a takie w okolicach pochwy niedobre. Mnie teraz boli tak z przodu jakby pod macicą, ale nie tam gdzie pochwa (bo ona jest tak bardziej z tyłu) tylko jakby w okolicach spojenia łonowego. No wiecie, tak bardzo z przodu. Te ból przyprawia mnie o zły humor. Zanim wstałam z łóżka, to było jak wbijanie cienkiej szpileczki w spojenie łonowe, a teraz to tak pobolewa trochę jak na okres.

Z jednej strony to może mnie ciągną tu jakieś więzadła, żeby więcej miejsca dla macicy zrobić,ale z drugiej, to ja nie wiem przecież co tam się dzieje... a nie chcę zlekceważyć czegoś nieodpowiedniego. Powiedzcie mi proszę, co o tym myślicie?
Ja ostatnio też miałam jakieś takie dziwne bóle jakby spojenia lonowego. Non stop czułam tam takie szpilki A już po USG to była masakra. Teraz mi samo przeszło. Ale za ten czas naczytalam się o rozejsciu spojenia. I trulam tyłek mojemu. Póki co mi przeszlo

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry