reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej wszystkim. [emoji5] witam się piękna pogoda nawet widziałam ze w przyszłym tyg ma być po 25 stopni. Mam taką cichą nadzieję ze po świętach siostra do mnie wpadnie to miałabym chociaż jakieś towarzystwo na chwilę. A później to już jakoś może poleci do sierpnia.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nikt nam nie da kredytu na mieszkanie :) ja dopiero teraz mam udokumentowane zarobki a mąż na umówie ma najniższa krajowa mimo ze zarabia 5 razy więcej...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nikt nam nie da kredytu na mieszkanie :) ja dopiero teraz mam udokumentowane zarobki a mąż na umówie ma najniższa krajowa mimo ze zarabia 5 razy więcej...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U nas kredyt jest na mnie i teściów. W trójkę braliśmy, mąż nie miał wtedy nawet umowy o pracę
 
Ależ wczoraj popisałyście... nadrobię potem.

mam takie pytanko na szybko. Powiedzcie mi dziewczyny, bo mnie to niepokoi, jakie bóle w podbrzuszu są ok? Chyba Hajmal wcześniej pisała, że dobre są takie po bokach, a takie w okolicach pochwy niedobre. Mnie teraz boli tak z przodu jakby pod macicą, ale nie tam gdzie pochwa (bo ona jest tak bardziej z tyłu) tylko jakby w okolicach spojenia łonowego. No wiecie, tak bardzo z przodu. Te ból przyprawia mnie o zły humor. Zanim wstałam z łóżka, to było jak wbijanie cienkiej szpileczki w spojenie łonowe, a teraz to tak pobolewa trochę jak na okres.

Z jednej strony to może mnie ciągną tu jakieś więzadła, żeby więcej miejsca dla macicy zrobić,ale z drugiej, to ja nie wiem przecież co tam się dzieje... a nie chcę zlekceważyć czegoś nieodpowiedniego. Powiedzcie mi proszę, co o tym myślicie?
 
Ależ wczoraj popisałyście... nadrobię potem.

mam takie pytanko na szybko. Powiedzcie mi dziewczyny, bo mnie to niepokoi, jakie bóle w podbrzuszu są ok? Chyba Hajmal wcześniej pisała, że dobre są takie po bokach, a takie w okolicach pochwy niedobre. Mnie teraz boli tak z przodu jakby pod macicą, ale nie tam gdzie pochwa (bo ona jest tak bardziej z tyłu) tylko jakby w okolicach spojenia łonowego. No wiecie, tak bardzo z przodu. Te ból przyprawia mnie o zły humor. Zanim wstałam z łóżka, to było jak wbijanie cienkiej szpileczki w spojenie łonowe, a teraz to tak pobolewa trochę jak na okres.

Z jednej strony to może mnie ciągną tu jakieś więzadła, żeby więcej miejsca dla macicy zrobić,ale z drugiej, to ja nie wiem przecież co tam się dzieje... a nie chcę zlekceważyć czegoś nieodpowiedniego. Powiedzcie mi proszę, co o tym myślicie?
tez mam dzisiaj takie bóle. :(
 
Ja bardzo często mam takie bóle jak na okres i tez tak bardziej na dole mnie bolało ale wczoraj byłam u lekarza i wszystko ok. Nie martwilam się tym nawet bo już na pierwszej wizycie lekarz powiedział mi, że może mnie boleć i to normalne.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.

Ja nieprzytomna. Chora na całego, zatoki mnie bolą. Nos zapchany chyba mi zaraz odpadnie. Wczoraj to tak mnie głowa bolała, że aż mnie mdliło. Musiałam wziąć w południe i wieczorem paracetamol. Dzisiaj nie zaczeło się lepiej. Ale głowa nie boli (jeszcze).

Co do bólu brzucha.
W pierwszej ciąży brzuch bolał mnie non stop tak jakbym miała okres.
W tej ciąży tylko sporadycznie
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry