reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzień dobry dziewczyny [emoji4]
Sunday szczerze mówiąc to nawet nie wiem czy mam niedoczynność czy nadczynność bo tak byłam zestresowana wizytą u lekarza z powodu cukrzycy, że mało przyswoiłam o tarczycy. Ale muszę przyznać, że miałam szczęście bo mój diabetolog od razu w pakiecie wychodzi jest endokrynologiem i dlatego pewnie tak się zainteresował tarczycą, gdzie mój ginekolog nic mi nie powiedział na ten temat.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nad wyprawką jeszcze za bardzo nie myślę, sądzę, że zacznę po najbliższych badaniach. W piątek 14 mam prenatalne i potem kończę I trymestr.
Znalazłam sobie wózek, ale nie zdecydowałam, która wersja. Biorę pod uwagę kupno używanego, ale bez parcia, jak się uda.
Ciuszki, kocyki, kosmetyki, butelki... To pomalutku.
Na pewno porozkładam zakupy w czasie, żeby nie wszystko na ostatnią chwilę.


34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Hej dziewczyny, kciuki za dzisiejsze badania!
Co do wyprawki mam podobnie jak hajmal, wozek jupimy uzywany z olx, za 500zl juz na prawde sa fajne, porzadne wozki z fotelikami. Ja bardziej rozgladam sie za wozkiem biegowym. Lozeczka widzialam na olx od 250zl z materacami i wyposazeniem, przewijak na lozeczko 60zl, ciuszki pewnie dostaniemy na start bo wiadomo, ze kazdy z rodziny uwielbia kupowac takie malutkie ubranka a reszte dokupimy w pepco, duzo sie traci na takie bzdety na poczatek, syrop na goraczke, nozyczki do paznokci, odsysacz do kataru, butelki, smoczki, podpaski i wkladki laktacyjne, pieluchy, kremy, kosmetyki, chusteczki... W okolicach lipca zaczniemy kompletowac te drobiazgi :)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My pewnie też koło lipca zaczniemy zakupy... Chyba, że wcześniej złapię jakąś dobrą okazję gdzieś w internecie :-)
 
My też w weekend po prenatalnych powiedzieliśmy większości o ciąży, rodzinka zachwycona, a znajomi różnie, większość gratulowała i cieszą się razem z nami, ale usłyszeliśmy też: "to wpadka, co? Bo bez własnego mieszkania chyba się nie staraliście?!" Wrrr...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już po wizycie - chyba zmienię lekarza, takie ekspresowe wizyty mnie stresują, lekarz sam nic z siebie nie powie, wszystko trzeba z niego wyciągnąć, usg tak szybko zrobił, pokazał mi tylko serduszko, że bije. No i wiem, że maleństwo ma 5,25 cm. Lekarz niby ma dobre opinie, wydawałoby się, że wie co robi, ale jeszcze praktycznie żadnych badań oprócz krwi i moczu, a dzisiejszego usg nawet nie wpisał w kartę ciąży... Czuje niedosyt po dzisiejszej wizycie.

A co do wyprawki - ja już zaczęłam, głównie z ciuszkami, bo tego nie mamy raczej od kogo dostać, a po swoich dziewczynach wszystko rozdałam. Wanienkę kupiliśmy ostatnio w IKEA, fajna taka, zgrabna i antypoślizgowa :). Za wózkami rozglądam się używanymi, ale to daje sobie czas jeszcze :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry