reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny [emoji4]

Witam nową mamę [emoji4]

Nie mogę spać miałam jakieś sny erotyczne tez je macie? Wole je od tych wczesniejszych koszmarow [emoji6]

Dzisiaj o 12:40 usg i nie mogę się juz doczekać [emoji1] Mam nadzieje ze dzidziolek rosnie zdrowo[emoji4]
Miłego dnia [emoji4]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji4]

Witam nową mamę [emoji4]

Nie mogę spać miałam jakieś sny erotyczne tez je macie? Wole je od tych wczesniejszych koszmarow [emoji6]

Dzisiaj o 12:40 usg i nie mogę się juz doczekać [emoji1] Mam nadzieje ze dzidziolek rosnie zdrowo[emoji4]
Miłego dnia [emoji4]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
Powodzenia na usg:-)

Co do snów to tez czasem takie mam:biggrin2:
 
Witam nowa mamusie:-) jaki masz problem z tarczyca? Ja mam niedoczynność.

Jejku spac nie mogę, normalnie spalabym do oporu...Ide zjesc śniadanie. Pewnie znowu miskę pomidorów:-) babelek po nich rozpycha sie jak szalony, widocznie tez lubi pomidorkite ruchy z dnia na dzien sa bardziej wyrazne.

Mam w czwartek wizyte i zastanawiam sie nad zwolnieniem. Chociaz trudno byloby mi w domu siedziec....
 
Cześć dziewczyny!
Witaj Biedronka!
Udanych wizyt!

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Hej dziewczyny
Ja wkraczam w 12 tydz. Wczoraj caly dzień przelezalam w łóżku tak zle się czułam.
DziewcZyny, czy orientujecie się ile kosztuje taka wyprawka dla maluszka?

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczynki, miłego dnia [emoji4]
Ja wizytę mam jutro, ale pewnie bez usg, A usg prenatalne za tydzień 13.04... To będzie 12t3d Ale nie liczę jeszcze że uda się poznać płeć- zobaczymy [emoji4]
Ja odkąd minęłam 10t1d (właśnie w tym czasie miałam zabieg) jestem już całkowicie spokojna, więc @hajmal doskonale rozumiem Twoje obawy... Zobaczysz że tym razem wszystko będzie dobrze, musi być! [emoji173]

w57v3e3kdnfl41ek.png
Ja miałam prenatalne w 12tyg i 3 dni i powiedział, że nic nie widać. Może trochę dlatego , że Maluch ciągle robił fikolki, a może dlatego, że za wcześnie...
 
Nie mogę spać miałam jakieś sny erotyczne tez je macie? Wole je od tych wczesniejszych koszmarow [emoji6]



[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.

Haha :-) też miałam już kilka razy sny erotyczne ;-) bardzo realistyczne zresztą ;-) u nas cały czas zakaz...
 
Sylwuska rozbieżność cenowa wszystkich niezbędnych ubranek, wózków, fotelików, kosmetyków jest naprawdę ogromna... myślę, że każdy znajdzie coś na swoją kieszeń.
Ja wózek, łóżeczko, fotelik już wybrałam. Może nie najtańsze, ale tłumaczę sobie, że zostanie dla drugiego dziecka. Myślę, że wszystkie niezbędne dla dziecka i dla mnie rzeczy (ubranka, ręczniki, wózek, materac, łóżeczko, kosmetyki, fotelik, laktator, butelki, smoczki itd itd....) uda mi się kupić tak, ze zamieszczę się w planowanych pieniądzach tj koło 6 tysięcy. Jestem pewna, że pójdzie nawet mniej, bo jestem mistrzem szukania promocji internetowych :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry