reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc dziewczyny...ja dzis tez spalam cala noc...
Trzymam kciuki za wizyty...i czekamy na zdjecia dzidziolkow...prawda dziewczyny...
A co do wyprawki to tak jak ewka napisala wybor jest niesamowity...i cenowo i asortymentowo...
Ja wvzoraj wpadlam do sklepu...chcialam kupic polspiochy ale maz mnie powstrzymal...ze zaczniemy dopiero po 20 tyg.. Kompletowac wyprawke...
Najdrozszy z tego wszystkiego jest wozek...ale ptzeciez mozna kupic uzywany...dziewczyny czesto sprzedaja i mozma dostac w bardzo dobrym stanie...jak oczywiscie ktos szanuje...ale sie chodzi i oglada...
Ten co sobie upatrzylam jest drogi...nawet bardzo...ale zobaczymy jak bedziemy z kasa stali...
A poza tym dzis z rana znowu plamilam...ja to sie wykoncze chyba...
12.03. Mamy prenatalne juz nie moge sie doczekac....jestem spokojna jakas mam nadzieje ze wszystko bedzie oki...
Milego dnia dziewczynki...
Ja czekam na mame ma przyjechac i mi okna umyc...kurcze mowie jej ze nie potrzeba niech beda brudne...a ona sie uparla....glupio mi troche...bo to ja jej powinnam pojechac i umyc...
 
reklama
Witam Was :)
Pisałyście ostatnio o wątróbce - od tamtego czasu za mną chodzi, ale boje się, że kiedy ją zjem to będzie mi źle (ostatnio mam tak, że mam ogromną ochotę na coś, zrobię, zjem trochę a potem niedobrze mi sie robi :| ).
Dzisiaj wizyta u ginekologa, usg mi zrobi a w czwartek jedziemy na prenatalne :).

Rodzinka już w większości wie, nie obeszło się bez szoku i też u niektórych nie było jakiejkolwiek reakcji (to akurat było przykre dla mnie...).
 
Fzien dobry z rana.

Dzieki za otuche @KaSia86,

@Baslan pochwal sie jaki, tez sie zastanawiam czy nie kupic.

@ kornelcia ja tez mam takie sny i na dodatek przez ten post taka chec ale trudno muszę wytrzymac. Za to potem sobie odrobie. [emoji14] To normalny stan w II trymestrze.

Sylwuska zgadzam sie z tym co napisala ewkap. Mozna wydac majatek lub nie tylko czy jest ses. Ja osobiscie nie widze potrzeby kupowania nowego wozka bo te maluchy w tych wózkach zazwyczaj sa chwile potem rodzice probuja drogo taki wozek sprzedac a na koniec sprzedaja za bescen byle by sie zwyczajnie pozbyc. Ciuszki i reczniki to sobie kup dobrej jakosci, dobra bawelna jest najwazniejsze.
Lozeczko tez nie musi byc nowe a nawet lepiej jak nie jest bo farba zdazyla sie dobrze wywietrzyc. Za to na materacu nie oszczedzaj kup nowy i dobry. Butelki najlepiej szklane ale warto sie zaopatrzyc choc w jedna antykolkowa np dr Brown ( ta sie u mnie sprawdzila)
Przygotowalam wyprawke w zeszlym roku, wozek 4w1 500zl, lozeczko 80zl, materac 120zl, przrwijak 60zl, wanienka chyba 25, ciuszki mam po starszym wiec kupowanie nowych jest symbolicze. Nie wyszlo to lacznie duzo. Duzo zeczy mozna kupic fajnych uzywanych przez innternet.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justa jak mama chce, to niech przyjedzie i umyje :-)
Moja wczoraj przyjechała z siostrą i też okna umyły, podłogi, prasowanie... Wiedzą, że lubię porządek i chciały żebym przynajmniej na święta nie denerwowała się bałaganem :-) Więc dopóki Ty nie możesz tego zrobić, to korzystaj z pomocy innych :-)

Chapicha na wieść o mojej ciąży też były różne reakcje... Rodzina bardzo się ucieszyła- wszyscy twierdzą, że ponad półtora roku po ślubie to najwyższa pora, przyjaciółka też sę niby ucieszyła, ale tak z nutą zazdrości, bo też już by chcieli, ale mają ogromne długi i narazie nie mogą sobie na to pozwolić... No ale cóż... Jak mieli naprawdę grube pieniądze, to wszystko przepuszczali na bieżąco, teraz firma upadła i wszystko poszło na spłatę kredytów i ciągle brakuje, przyzwyczaili się do trwonienia pieniędzy, a teraz nie ma na najważniejsze, podstawowe wydatki...


Powiem Wam, że ja ubranek dostanę naprawdę dużo, ale wózek, łóżeczko, materac chcę kupić porządne, nowe, żeby były przynajmniej dla 2 dzieci :-)
 
kasia hajmal, chyba to tak jest ze jak ktos po przejsciach to czeka na ta date kiedy wczesniej sie skonczylo, dla mnie taki byl 10tydz... potem juz ulga, cisnienie w normie, mniejszy stres...

Baslan ja tez mam, najczesciej ja wyszukuje a potem syn slucha i wszystkim opowiada ze dzidzius robi stuk stuk, no i mowi do brzucha, ze w zlobku jest ruda marta i ugryzl adama bo mu zabral autko... zreszta wsypal nas zanim sie przyznalismy w rodzinie :) wgl dalej wiedza tylko rodzice, nasze rodzenstwo, babcie i przyjaciolka, ale po mnie juz widac ewidentnie wiec sie juz dlugo nie ukryje ;)

Juz ruchy? tak szybko? jestes pewna ze to to? mi sie tez wydawalo, ale stwierdzilam ze to pewnie jelita bo jeszcze za wczesnie ;) jedyny ktorego jestem pewna to wczoraj wieczorem z detektorem tetna jak przylozylam to bylo sluchac ten charakterystyczny szum ruchu i takie mega delikatne smyrniecie ;)

chapicha tak to jest z rodzina, jedno zle, wiecej zle, wczesnie dzieci zle pozno tez zle ;P u mnie ciocia ma trzeciego, rocznego syna, rodzila w 40ste urodziny ;) wszyscy sie naprawde cieszyli to to jest taka super rodzinka ze sa moim wzorem, poza rodzicami i tesciami ;) a u nas wszyscy sie ucieszyli, ale brat meza powiedzial tylko "aha" i tyle...
 
Witajcie. Kciuki za dzisiejsze wizyty.
Też mam detektor sound angels czy jakoś tak ale jak narazie to tylko raz mi się udało znaleźć i to chyba w przelocie. Może dlatego, że po ostatnim usg widziałam, że dzidzia była nisko albo dlatego że mam dużą warstwę grzewcza na brzuchu. Ja napewno czuje. Szczególnie jak siądę i się zegne. Wtedy chyba robi mu się ciasno bo mnie muśnie kilka razy. Oczywiście nie zawsze. Ale z dnia na dzień coraz częściej.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny.
U mnie wiedzą nasi rodzice, najbliżsi znajomi, moja chrzestny i od kilku dni chrzestny. Dałam zakaz rodzicom jednym i drugim mówienia do 12 tyg. Już jestem w 13 więc po malu się zacznie :)
Wyprawka.. przyznam że jestem przerażona jak o tym myślę, bo nie wie skąd pieniądze weźmiemy. Kredyt za mieszkanie, kredyt na remont, studia (i ja i maz)...
Bardzo chcieliśmy mieć dziecko. W czerwcu będą 2 lata jak jesteśmy po ślubie, plus nasz wiek, uznaliśmy że to idealnie. Jak staraliśmy się to stwierdziliśmy że jakoś damy radę finansowo i że przecież nigdy nie będzie tak ma prawdę odpowiedni moment. Do tego boję się jeszcze jak to będzie że studiami. Co dwa tygodnie zjazd na dwa dni. Całe dnie na uczelni. A studiujemy razem więc obojga nas nie będzie.. mam nadzieję że moja mama pomoże.... :(
Jakoś to będzie. Byle było zdrowe. Reszta się ułoży jakoś :)
 
Beczulinda my tak studiowalismy razem z mezem,rodzilam we wrzesniu, prosto ze szpitala jechalismy na egzamin a Milosz spal w nosidelku... potem czesto spal mi w chuscie na plecach,albo jechala z nami siostra/mama/babcia i jak trzeba bylo to karmilam a ona nadreptala sie kilometrow. Ale czasem to wykladowcy przy zaliczeniach nosili Milosza i pokazywali ptaszki za oknem ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Ja tez będę trzymać kciuki za dzisiejsze wizyty, już nie mogę się doczekać swojej a to dopiero 20 wiec jeszcze sporo czasu
Jeżeli chodzi o wyprawkę to zaczęłam zakupy robić tak od 5 miesiąca żeby nie mieć za dużo wydatków w ostatnim miesiącu. Najpierw kupowałam ciuszki, kocyki, kosmetyki a pod koniec te największe rzeczy
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry