reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hajmal to prawda, aż mnie zatkało, za to mój facet powiedział: nie, to nie wpadka, to nasza świadoma decyzja i jesteśmy najszczęślliwsi na świecie!

Moja dzidzia w czwartek na prenatalnych miała 6,6cm i 159uderzeń na min. :) termin porodu o 1dzień do przodu :) no i ładnie rozszerzył nóżki, że nawet ja coś widziałam :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)
Piszecie o ruchach to aie wypowiem... Ja z pierwszym dzieckiem czulam je w 17 tyg potwierdzone przy usg;) a teraz jestem w 14 i mam wrażenie ze juz sie zaczyna... Dodam ze nie naleze do szczuplych... To najlepsze uczucie na swiecie!:)
 
1491304725-aaaaaa.jpeg

Mój maluch z czwartku ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rosną pięknie te nasze dzidzie, ja tez pamietam ze bardzo się stresowałam przed tym prenatalnym :) to chyba każda z Nas tak ma
Zrobiłam już porządki, pranie powieszone , obiad prawie gotowy wiec teraz trochę odpocznę :) zasłużenie :) :)
 
Cześć dziewczyny :)
Piszecie o ruchach to aie wypowiem... Ja z pierwszym dzieckiem czulam je w 17 tyg potwierdzone przy usg;) a teraz jestem w 14 i mam wrażenie ze juz sie zaczyna... Dodam ze nie naleze do szczuplych... To najlepsze uczucie na swiecie!:)
Z drugim ponoć wcześniej więc pewnie dlatego :) super, już niee mogę się doczekać :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ostatnia wizytę miałam 23 lutego , teraz usg mam 10 kwietnia . Czuje się powiedzmy Ok ale martwi mnie brak brzuszka [emoji19] gdy zjem owszem coś tam widać ale tylko po jedzeniu . Jestem obecnie w 12 tyg i 6 dniu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja po wizycie, 40 min oglądałam bobasa na usg. 6cm. Ssało palec, wierciło sie i nie chciało sie pani doktor ułożyć do idealnego zdjęcia, bo ona z tego usg potrzebowała przezierność karkowa i kość nosowa na jednym. Ale jakies tam zdjęcia zrobiła i uważa, ze wszystko jest dobrze. Powiedziała tez, ze z motoryka jest zdecydowanie dobrze [emoji12] Ale oddałam jeszcze krew i w cz-pi bedą wyniki.

Moja córcia tez oglądała bobasa na monitorze, ale stwierdziła, ze to nie jest baby. [emoji12]
A na płeć za wcześnie.

Co do wyprawki to to sa plusy drugiego dzieciaka - mamy wszystko. Ale na poczatku to naprawdę dużo nie potrzeba: wózek, łóżeczko i pieluchy. Ja przy córce starałam sie tego nie robić, ale i tak kupiłam pare rzeczy, które sie w ogóle do niczego nie przydały. Ale cóż [emoji4]



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry