reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Karotka przykro mi bardzo, życzę Ci żeby Twój smutek wypełnił już wkrótce śliczny, zdrowy maluszek. Trzymaj sie ciepło.

Ja dzisiaj mam prenatalne na 17, wybieram sie 130 km od siebie na nie. Mam nadzieje że z dzieckiem wszystko w porządku, strasznie się z mężem martwimy, a przez te wszystkie plamienia tym bardziej. Trzymajcie kciuki za naszą dzidzie :)
 
reklama
Hajmal ja tak mam jak dłużej jestem na nogach... Dziś stanęłam w kuchni na 1.5 godziny, żeby zrobić obiad i taaaki twardy i napięty brzuch mi się zrobił, że aż ze strachu położyłam się i do 14 zamierzam lezeć...

Robię takie pierożki z ciasta drożdżowego z jajkami i szczypiorem w środku. Tyle ciasta zrobiłam, że nawet w połowie jeszcze nie jestem...

Zawsze jak coś robię takiego "innego" to w ilość i jak dla wojska , bo a to teściom dac, a to do cioci, bo ona też często nam przywozi różne pyszności... no i my też będziemy jeść je 2 dni :-) wstawię później fotkę w wątku o gotowaniu.
A możesz podać przepis?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karotka przykro mi bardzo, życzę Ci żeby Twój smutek wypełnił już wkrótce śliczny, zdrowy maluszek. Trzymaj sie ciepło.

Ja dzisiaj mam prenatalne na 17, wybieram sie 130 km od siebie na nie. Mam nadzieje że z dzieckiem wszystko w porządku, strasznie się z mężem martwimy, a przez te wszystkie plamienia tym bardziej. Trzymajcie kciuki za naszą dzidzie :)

Trzymam podwójnie :)
 
Faktycznie, czas ucieka jak diabli. Ja to chyba zacznę szukać miejsca na wyjazd wakacyjny :-)

Chcielibyśmy z mężem i Frankiem pojechać na Mazury... Zawsze mi się marzył wyjazd pod namiot, ogniska na śniadania, obiady i kolacje... Ale w naszej sytuacji raczej biwakowanie odpada...

Dziewczyny, możecie polecić mi jakieś fajne miejsca na Mazurach? Jakiś domek letniskowy, żeby nikomu nasz pies nie przeszkadzał :-D
Ewentualnie jakieś pokoje z łazienkami?
Ośrodek w Wegorzewie. Prosto nad jeziorkiem. Tylko teraz nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywał. Byłam tam 2 razy, Ale ani razu nie było pogody :(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie kochane. Wybaczcie,że się nie odzywałam... nie zostanę z wami niestety, poroniłam. :( Nie chcę opisywać szczegółów, bo dochodzę do siebie,choć zawsze myślałam,że na wczesnym etapie jakoś niby łatwiej jest...nieprawda. :( Życzę wam spokojnych i nudnych ciąż oraz bezbolesnych porodów i zdrowych dzieciaczków. Ogromne buziaki dla was,kochane. :*
Bardzo mi przykro. Trzymaj się i wierzę, że niedługo uda Ci się znowu dołączyć do ciężarówek [emoji8]

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczyny :)
Ja teraz jestem w połowie 13 tygodnia i mdłości prawie minęły, Ale za to od piątku strasznie bolą mnie łydki i plecy na dole. Łydki to pewnie od tego, że cały dzień lazilam na szpilkach na konferencji a plecy od tylozgiecia macicy chyba. Piszą na necie, że do 17 tygodnia odczuwalne są bóle pleców. Kiepsko z Tym :( ja wszędzie muszę chodzić na piechotę, bo nie mam prawa jazdy a mąż w Niemczech.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
NataliaaJ powodzenia :) daj znać jak poszło
Ale Wy dziewczyny wcześnie wstajecie :) ja wyprawiłam córkę do szkoły i dalej do łóżka bo mój mały lubi długo pospać, dopiero co śniadanie zjedliśmy On kakao a ja kawkę bo tej jednej przyjemności nie mogę sobie zabrać w ciąży
Z moim porannym wylegiwaniem to jest trochę inaczej niż u Was bo ja nie pracuje, założenie było takie ze wracam do pracy jak mały będzie miał 3 lata bo dopiero wtedy chciałam go dać do przedszkola. Teraz wyszło jeszcze inaczej bo będzie kolejny dzidziuś który napewno tez wcześniej nie pójdzie jak 3 lata :)
Życzę Wam miłego dnia :) :)
 
AnScarlett dzięki za podrzucenie propozycji :-) zaraz poszukam jakiegoś ośrodka przy jeziorze :-) j

Joanna ja też mogę sobie pozwolić na dłuższe spanie, ale już tak jestem przyzwyczajona do wczesnego wstawiania, że nie umiem dłużej spać. Przed ciąża praktycznie cały rok wstawiłam o 5.30 od wiosny do jesieni, a między 6-7 w zimowych miesiącach. Znaczy tylko jak zaczynało się rozjaśniac, bo zasuwalismy z mężem równo z pracownikami dopóki nie zrobiło się ciemno :-)
Teraz mogę leżeć całe dnie i od kiedy mogę wychodzić na spacery, to zaczyna mi sie to podobać ;-)
 
reklama
Karotka bardzo mi przykro :( Wiem co czujesz, bo 1,5 roku temu przechodziłam przez to samo. Polecam wątek ciąża po poronieniu, tam dziewczyny dadzą Ci super wsparcie, poza tym są skarbnicą wiedzy.

Kciuki za dzisiejsze wizyty!

A mnie dziś strasznie boli brzuch, tak okresowo w sumie... Czy to normalne? Dobrze, że dziś pracowałam tylko do 10, bo dłużej bym nie dała rady.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry