reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Karotka bardzo mi przykro :( nie umiem napisać nic więcej :(

alpine, to mamy szansę się zobaczyć :) Mój M co roku nosi na bitwie chorągiew krzyżackich łuczników, ja w tym stanie na pole bitwy nie wyjdę, pewnie będę z babami z naszej chorągwi kibicować pod płotem z prawej strony (w tym przejściu takim dla ratowników). Ale my tam jesteśmy na ogół cały tydzień przed bitwą.

Byłam dziś raniutko na usg i pobraniu krwi na prenatalne.
Wg USG wszystko zdrowe, rozwija się prawidłowo, Zwierzak machał sobie wesoło łapkami :) Ma 7,5 cm, serduszko bije 154 na minutę, a wg usg wiek ciąży 13+2 (wg om kilka dni więcej).

Foteczka tu na gorąco, potem dodam do tematu o wizytach:
Zobacz załącznik 801278
Nuba wiodac hihi [emoji23]
Super , ze wszystko ok!

Duzo u nas tych chłopaków [emoji4]

Kciuki za resztę wizyt , ja mam za tydzień u prywatnego [emoji4]

Dzisiaj mam dzień placzka + 2 razy mi krew z nosa leciała , dzisiaj mam dość, koncze obid no P do pracy .

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 13t6d [emoji271]
 
reklama
Alraris śliczny młody mężczyzna Ci w brzuszku rośnie. To ile tych chłopaków masz?

Ja chciałam syna dostałam córkę, a teraz mi wszystko jedno...byle zdrowe :) ale ciekawa jestem kto tam w brzusiu siedzi. Moja córa mówi, że "Oliś".
 
Czesc dziewczynki...
Karotka przykro mi bardzo...
Ja dzis od rana na nogach...wreszcie moge wychodzic z domu na spacery i cuesze sie niezmiernie bo piekna pogoda i nie potrafilabym w domu wysiedziec..
Ja to juz w sumie bardzo dobrze sie czuje...juz nie mam mdlosci i piersi jakby mniej bolaly...tylko coraz ciezej dobrac mi cos wygodnego do ubrania..
Chyba musze sie wreszcie na te zakupy wybrac...myslalam o takiej dlugiej koszuli do leginsow bedzie jak znalazl...moze jutro skocze..
Powiedzcie mi dziewczyny czy farbujecie wlosy w ciazy...ja jeszcze nie farbowalam bo czekalam zeby te pierwsze 3 miesiace minely...ale juz tak okropnie wygladam ze ciagle w zwiazanych chodze...a jak tam u was
 
Justa...ja jeszcze w tej ciąży nie farbowałam, ale po prostu tak wyszło. Właśnie muszę się zmobilizować :D W pierwszej ciąży normalnie farbowałam.
 
Czesc dziewczynki...
Karotka przykro mi bardzo...
Ja dzis od rana na nogach...wreszcie moge wychodzic z domu na spacery i cuesze sie niezmiernie bo piekna pogoda i nie potrafilabym w domu wysiedziec..
Ja to juz w sumie bardzo dobrze sie czuje...juz nie mam mdlosci i piersi jakby mniej bolaly...tylko coraz ciezej dobrac mi cos wygodnego do ubrania..
Chyba musze sie wreszcie na te zakupy wybrac...myslalam o takiej dlugiej koszuli do leginsow bedzie jak znalazl...moze jutro skocze..
Powiedzcie mi dziewczyny czy farbujecie wlosy w ciazy...ja jeszcze nie farbowalam bo czekalam zeby te pierwsze 3 miesiace minely...ale juz tak okropnie wygladam ze ciagle w zwiazanych chodze...a jak tam u was
Ja farbowalam w 2 miesiacu, bo nawet nie pomyślałam, że nie mogę. Teraz mi położna powiedziała, że na razie nie farbowac. Kupiłam ten preparat na odrosty, Ale nie wygląda to dobrze

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alraris my zazwyczaj dzien przed bitwa i w dniu bitwy;) to na pewno go widzielismy,nawet mam gdzies nagrania od 2010:) i jakies jeszcze wczesniejsze na video :D
 
Czesc dziewczynki...
Karotka przykro mi bardzo...
Ja dzis od rana na nogach...wreszcie moge wychodzic z domu na spacery i cuesze sie niezmiernie bo piekna pogoda i nie potrafilabym w domu wysiedziec..
Ja to juz w sumie bardzo dobrze sie czuje...juz nie mam mdlosci i piersi jakby mniej bolaly...tylko coraz ciezej dobrac mi cos wygodnego do ubrania..
Chyba musze sie wreszcie na te zakupy wybrac...myslalam o takiej dlugiej koszuli do leginsow bedzie jak znalazl...moze jutro skocze..
Powiedzcie mi dziewczyny czy farbujecie wlosy w ciazy...ja jeszcze nie farbowalam bo czekalam zeby te pierwsze 3 miesiace minely...ale juz tak okropnie wygladam ze ciagle w zwiazanych chodze...a jak tam u was
Ja farbowałam z miesiąc temu i teraz też się przymierzam Ale chcę przyciemnić i zrobić od skóry jakiś ciepły brązik, jakieś ombre żeby często w ciąży nie malować bo przy blondzie dość często odświeżałam kolor... Używamy farb bez amoniaku [emoji4] I mam o tyle dobrze że połączyłam swój salonik z salonem fryzjerskim siostry więc w przerwach między klientkami często ona mi machnie włosy, ja jej rzęsy itp [emoji12]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
To juz nie wiem...musze cos zrobic bo wygladam strasznie..wlasnoe myslalam zeby kupic sobie ta pianke na odrosty loreal...zeby jeszcze z miesiac wytrzymac bo przed komunia i tak bede musiala zrobic...
Pytalam sie siostry to mowila ze ona nie farbowala tylko przez pierwsze 3 miesiace a pozniej to normalnie juz...
 
reklama
Ja tez czekam na II trymestr, żeby ufarbowac włosy

[emoji192] 29/10/2017 [emoji252]
Synek Listopad 2011 [emoji173]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry