reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Karotka przykro mi [emoji53] trzymaj się [emoji54]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
reklama
Cześć wszystkim. W weekend tyle napisałyście, że chyba nie dam rady nadgonić (ale postaram się podczytać wstecz).

Karotko bardzo mi przykro z powodu Twojej tragedii. Nie mam pojęcia przez co teraz przechodzisz i niewiem jakie słowa otuchy mogę Ci napisać. Jestem całym serduchem z Tobą choć Cie nie znam. Życzę Ci dużo siły. Trzymaj się...


Co mogę napisać Wam? Jeszcze nic, bo przeczytałam niewiele. Mieliśmy teraz urodziny siostry męża.
Jutro mam wizyte.
Ktoś wizytuje ze mną?

A Ewelyn nic się nie martw! Wchodzimy teraz w ten okres (ja dziś zaczełam 11 tydzień) kiedy to objawy typowo ciążowe mogą się uspokajać (tak gdzieś czytałam). U mnie też na chwile obecną ucichło...jedynie spać mi sie chce...ale ja generalnie nie ciążowo też jestem miłośnikiem snu.
 
Witajcie kochane. Wybaczcie,że się nie odzywałam... nie zostanę z wami niestety, poroniłam. :( Nie chcę opisywać szczegółów, bo dochodzę do siebie,choć zawsze myślałam,że na wczesnym etapie jakoś niby łatwiej jest...nieprawda. :( Życzę wam spokojnych i nudnych ciąż oraz bezbolesnych porodów i zdrowych dzieciaczków. Ogromne buziaki dla was,kochane. :*
Tule mocno
 
Witajcie kochane. Wybaczcie,że się nie odzywałam... nie zostanę z wami niestety, poroniłam. :( Nie chcę opisywać szczegółów, bo dochodzę do siebie,choć zawsze myślałam,że na wczesnym etapie jakoś niby łatwiej jest...nieprawda. :( Życzę wam spokojnych i nudnych ciąż oraz bezbolesnych porodów i zdrowych dzieciaczków. Ogromne buziaki dla was,kochane. :*
Strasznie mi przykro [emoji22] Trzymaj się Kochana...[emoji22][emoji173]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Cześć wszystkim. W weekend tyle napisałyście, że chyba nie dam rady nadgonić (ale postaram się podczytać wstecz).

Karotko bardzo mi przykro z powodu Twojej tragedii. Nie mam pojęcia przez co teraz przechodzisz i niewiem jakie słowa otuchy mogę Ci napisać. Jestem całym serduchem z Tobą choć Cie nie znam. Życzę Ci dużo siły. Trzymaj się...


Co mogę napisać Wam? Jeszcze nic, bo przeczytałam niewiele. Mieliśmy teraz urodziny siostry męża.
Jutro mam wizyte.
Ktoś wizytuje ze mną?

A Ewelyn nic się nie martw! Wchodzimy teraz w ten okres (ja dziś zaczełam 11 tydzień) kiedy to objawy typowo ciążowe mogą się uspokajać (tak gdzieś czytałam). U mnie też na chwile obecną ucichło...jedynie spać mi sie chce...ale ja generalnie nie ciążowo też jestem miłośnikiem snu.
Ja dziś również wizytuje na 18.30.

Karotka bardzo Ci współczuję i życzę Ci wszystkiego dobrego. Trzymaj się

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj mialam gości ale to moi rodzice, wiec za duzo nie musialam sie przemeczac bo rozumieja że jestem zmęczona. Zrobilam obiad i deser, potem na dlugi spacer poszliśmy. Potem salatki i inne jedzonko i tak zlecialo:-)

Ja wizyte mam 6.04. Ale bez usg. Mały babelek w brzuszku coraz bardziej sie rozpycha, takie trzepotanie motyla:-)
Zaczynam 15tc:-)
 
Cześć dziewczyny!
Co prawda wstałam,ale tylko po to żeby ogarnąć chłopców przed szkołą, za chwilę idę spać dalej. Pogoda jest barowa, od wczorajszego popołudnia na tą zmianę głowa mnie boli, nie ustępuje na chwilę. Tylko kiedy śpię jest ok, więc tak zrobię [emoji4]
Udanych wizyt!
I wszystkim nam miłego poniedziałku!

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Karotka ogromnie mi przykro :( Trzymaj sie dzielnie kochana! Tez poronilam na poczatku i pogodzic sie z tym nie moglam :(

Dzien dobry.
My tez weekend na powietrzu bo moje plecy wreszcie lepiej.
A objawy tez jeden dzien znikaja potem wracaja.
Dzis zaczynam 11 ty tydzien.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny... wstałam po 6, ale poszłam spać dalej, bo moje mdłości osiągnęły dziś jakieś apogeum... Już mi trochę lepiej, ale chyba pójdę na powietrze niedługo ...

Mąż wczoraj kupił mi iRobota Roombe 561, bo ciągle suszylam mu głowę o odkurzanie :-)
W zasadzie to sobie kupił w takim razie. No nie ważne, już będę miała codziennie poodkurzane :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry