reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzisiaj się dowiedziałam, że od maja zostaje bez pracy. Mimo zapewnień pracodawcy, że ciąża to nie jest żaden problem i jak będę w stanie dalej pracować to przedłuży mi umowę. I co dzisiaj stwierdziła, że praca jest za ciężka i lepiej będzie jak nie będę pracować. Tu niestety nie ma obowiązku mi przedłużać. A praca nie była ciężka, sprzątałam w biurze i u niej w domu, 15 godz tyg. I tak nie chciałam pracować do końca tylko max do końca lipca. Doła mam okropnego

Współczuje Ci, wiadomo kasa by się przydała. A może jaka inna praca? To w sumie tylko dwa miesięce w stosunku do tego co chciałaś.

Ja w pracy jeszcze nic nie powiedziałam. We wtorek mam prenatalne, zobaczę jak to wyjdzie wszystko i wtedy to juz bede musiała, bo za chwile sami zobaczą.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój na urlop chce do Szwecji, fiordy i takie rzeczy. Ja mam wątpliwości co do komarów, bo mnie zawsze lubią... zobaczymy.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
A ja mam dziś urodziny!
Odwiedziło mnie kilka osób,pojadłam troche słodkiego:cool2:.Naszczęście juz nic mi nie dolega oprocz tego ze brzuch mi wywalilo ze masakra. A kolezanka juz drugi raz wywrózyla mi z obrączki córkę...ciekawe.
 
A ja mam dziś urodziny!
Odwiedziło mnie kilka osób,pojadłam troche słodkiego:cool2:.Naszczęście juz nic mi nie dolega oprocz tego ze brzuch mi wywalilo ze masakra. A kolezanka juz drugi raz wywrózyla mi z obrączki córkę...ciekawe.

Wszystkiego najlepszego!! :-)
 
Witam Was drogie mamy!
Co prawda kiepsko dziś spałam, bo mąż wrócił w środku nocy, ale mam jakiś dziwnie dobry humor :-)
Chyba mama dziś ma nas odwiedzić, to wreszcie zniknie sterta prasowania :-)
 
Dzieki Kasia :-)
Zaraz obczaje lokalizacje i zapisze do polecanych miejsc ;-)
Nad Szelmentem jest ośrodek wypoczynkowy, bardzo fajny Z bezpośrednim dostępem do jeziora, mają trochę atrakcji wodnych, nie ma tłumów... No i jadąc autem w okolicy jest mnóstwo fajnych miejsc do zobaczenia, np most w Stańczykach czy Klasztor Kamedułów nad Wigrami [emoji4] Mój tato pochodzi z Suwałk więc my tamte okolice dobrze znamy i często odwiedzamy [emoji6] Nie polecam jedynie Augustowa, straszny tam tłok latem...

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Cześć:)nadrobilam wczorajszy dzień.
Co do wakacji to my za miesiac lecimy do Hiszpanii z mężem na rocznicę ślubu. W czerwcu wysylamy córkę z dziadkami nad Baltyk. W lipcu juz mamy zaklepane miejsce nad morzem. We wrześniu mąż w góry jak co roku. Ja planuje popracowac do 23czerwca do zakonczenia roku szkolnego
 
Tez macie taki ciąg na pomidory? Normalnie jadlabym kilogramami, chyba potasu mi brakuje. Chcialabym juz te letnie z krzaka od cioci:-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry