reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sunday zazdroszczę tylu wyjazdów :-)
My niestety nie możemy sobie pozwolić na kilka wyjazdów ze względu na pracę... Niby pracujemy u siebie, ale mąż jest tu bardzo potrzebny, bo mamy pracowników i ktoś musi z nimi pracować :-)
Poza tym finansowo też za bardzo nie będziemy szaleć, bo to akurat będzie czas na kompletowanie wyprawki, a wiadomo, koszty z tym związane małe nie będą :-)
Tym bardziej, że w maju komunia, później w czerwcu chrzciny, we wrześniu wesele siostry rodzonej, w połowie października wesele dobrych znajomych...

W ogóle w tym roku mamy pewne chrzciny w czerwcu i prawdopodobnie jeszcze 2 takie imprezy :-)
Bo u koleżanki 2 tygodnie temu urodził się synek, to pewnie do końca roku będą go chrzcić, a u męża brata za jakieś 2 tygodnie rodzą się bliźniaki, to pewnie też do końca roku będą chrzcić i napewno mąż będzie chrzestnym :-)

Tyyyle imprez, tyle wydatków...
Jeszcze miesiąc po naszym porodzie u mojego brata urodzi się dziecko, ale to już raczej chrzest nie w tym roku :-)

Ale będzie wesoło w święta z tyloma berbeciami :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Gratuluję udanych wizyt!
Evi55 wszystkiego cudownego z okazji urodzin! [emoji324][emoji324][emoji324]
Ja wczoraj spędziłam bardzo fajny dzień, prawie cały na dworze. Cudnie, kiedy tak ciepło. Choć zastanawiam się do kiedy-mam na myśli temperatury letnie [emoji4]
Ja właśnie ostatnio trochę myślę o wakacjach, ale jeszcze bez konkretów. Sądzę,że coś wymyślimy podczas najbliższego pobytu męża w domu [emoji4] sama nie wiem na co mam ochotę [emoji38]
Kilka tyg temu wiele z Was pisało o lepszym samopoczuciu i nie mogłam się doczekać tego u mnie, ale chyba w końcu również dołączyłam do tego grona i na reszcie zaczynam się cieszyć moim stanem. Śmiem twierdzić, że nawet lepiej wyglądam, niż miesiąc temu [emoji16]
Udanej soboty nam wszystkim życzę [emoji295][emoji295][emoji295]

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Mi poprawiła się cera i włosy jakby mniej się przetłuszczają, ale i tak myję je codziennie.

Dziewczyny, słyszałyście o tym, że w ciąży nie powinno się używać szamponów przeciwłupieżowych?
Mi chyba zaczyna się łupież i nie wim czym mam go zlikwidować...
 
Mi poprawiła się cera i włosy jakby mniej się przetłuszczają, ale i tak myję je codziennie.

Dziewczyny, słyszałyście o tym, że w ciąży nie powinno się używać szamponów przeciwłupieżowych?
Mi chyba zaczyna się łupież i nie wim czym mam go zlikwidować...
Nie słyszałam i w sumie codziennie używam Fructisa przeciwłupieżowego- mam bardzo trudną skórę głowy i tylko po tym szamponie jest ok [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Mi poprawiła się cera i włosy jakby mniej się przetłuszczają, ale i tak myję je codziennie.

Dziewczyny, słyszałyście o tym, że w ciąży nie powinno się używać szamponów przeciwłupieżowych?
Mi chyba zaczyna się łupież i nie wim czym mam go zlikwidować...
Nie interesowałam się tym wcześniej, ale znalazłam fajny artykuł o kosmetykach wogóle, m.in. do włosów również. Polecam
Link do: Pielęgnacja skóry i włosów u kobiet w czasie ciąży oraz laktacji - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Sunday zazdroszczę tylu wyjazdów :-)
My niestety nie możemy sobie pozwolić na kilka wyjazdów ze względu na pracę... Niby pracujemy u siebie, ale mąż jest tu bardzo potrzebny, bo mamy pracowników i ktoś musi z nimi pracować :-)
Poza tym finansowo też za bardzo nie będziemy szaleć, bo to akurat będzie czas na kompletowanie wyprawki, a wiadomo, koszty z tym związane małe nie będą :-)
Tym bardziej, że w maju komunia, później w czerwcu chrzciny, we wrześniu wesele siostry rodzonej, w połowie października wesele dobrych znajomych...

W ogóle w tym roku mamy pewne chrzciny w czerwcu i prawdopodobnie jeszcze 2 takie imprezy :-)
Bo u koleżanki 2 tygodnie temu urodził się synek, to pewnie do końca roku będą go chrzcić, a u męża brata za jakieś 2 tygodnie rodzą się bliźniaki, to pewnie też do końca roku będą chrzcić i napewno mąż będzie chrzestnym :-)

Tyyyle imprez, tyle wydatków...
Jeszcze miesiąc po naszym porodzie u mojego brata urodzi się dziecko, ale to już raczej chrzest nie w tym roku :-)

Ale będzie wesoło w święta z tyloma berbeciami :-)
My tak co roku, mieszkamy w centrum Polski. Jedziemy na tydzien nad morze, 2 dni w domu na przepakowanie i tydzien w gorach. Moje dziecko już w tylu miejscach bylo, ale ona kocha wyjazdy i lubi poznawac nowe miejsca. Mieliśmy gdzieś lecieć we trójkę w lipcu ale polecimy juz we czwórkę za rok. A nasz lot za miesiac to taka nasza rocznicowa tradycja:)
 
My byliśmy w Egipcie i w Turcji, w tym roku chcieliśmy Chorwacja lub Grecji ale wiadomo nie jedziemy, za to wybieramy się w maju w góry swietowac 1rocznicę ślubu :biggrin2: U nas też dużo wydatków w tym roku i to w jednym miesiącu 3śluby a za rok 3 komunie.
 
Dziewczyny zaczynacie już ćwiczyć? Kiedy dokładnie zaczyna się 2trymestr od 14tc czy 13? Ja właśnie zaczynam 13tc nie wiem czy już od pn zaczynać wygibasy na macie :-D
 
reklama
Ja narazie nie będę się brać za żadne ćwiczenia ze względu na nisko położone łożysko... za 2 tygodnie zapytam lekarza, czy mogę zaczynać jakieś ćwiczenia z piłką :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry