reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny zaczynacie już ćwiczyć? Kiedy dokładnie zaczyna się 2trymestr od 14tc czy 13? Ja właśnie zaczynam 13tc nie wiem czy już od pn zaczynać wygibasy na macie :-D
Wg mojej aplikacji II trymestr zaczyna się 14+0 i ja się tego trzymam, bo czegoś trzeba [emoji14] u mnie to będzie 16.04
 
reklama
Hej :) Fajne macie plany wakacyjne, ja w tym roku przyjeżdżam do Polski nad morze bo stamtąd pochodze, także żadne hotele tylko mój dom :) ale mąż dużo pracuje i nie przyjeżdżamy często także cieszę się bardzo, No i córka jedzie w góry na dwa tygodnie ze swoimi kuzynkami i ciocia takze będzie miała wypełnione całe wakacje (tutaj trwają 1 miesiąc i tydzień)
Zawsze zazdroszczę ćwiczącym dziewczynom :) ale przyznaje ze mi się zwyczajnie nie chce także w ciąży tym bardziej sobie daruje :)
 
Witam się i ja!
Córcia ma typowego wirusa jelitowo-żołądkowego. Już mamy wszystkie objawy. Bierze leki i dużo śpi, pije i trochę wrzuca do brzuszka. Teraz tylko żeby się nie zarazić...
Nasze wakacje będą raczej dwoma weekendami w czerwcu i we wrześniu bo dużo pieniążków remont pochłania. Z resztą i tak nie planujemy tylko jedziemy spontanicznie.
Z tych wszystkich nerwów dziś bolał mnie znowu brzuch ale i krzyże. Chyba czas na meliskę... jeszcze się z M. pokłóciłam- ręce opadają jak mężczyzna potrafi być bezmyślny i krótkowzroczny! Ech jestem wyczerpana psychicznie...
Mam nadzieję że moja mama podniesie mnie dzisiaj na duchu.
Miłego, ciepłego i spokojnego dnia wam życzę!

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 12 tyg 3 dni
om 13 tyg 1 dni
 
Hej laski! Jakoś nie mam weny ostatnio. Od wczoraj okrutnie się męczę z bólem głowy... Od rana wzięłam już dwa apapy i czekam aż zaczną działać. Nie mam nawet siły ruszyć ręką ani nogą.
Gratuluję wszystkich udanych wizyt [emoji2] Ja już się nie mogę doczekać mojego usg w czwartek [emoji1]

ex2bkqi11eyr7uam.png

nzjdskjonp9hg7bf.png
 
Ewka,Dasia dziękuję za życzenia :tak:
Dziś jest pięknie ale ja zabieram sie za sprzątanie i pranie a potem na podwórko.
A samopoczucie b.dobre-oby tak do końca.
 
Tez macie taki ciąg na pomidory? Normalnie jadlabym kilogramami, chyba potasu mi brakuje. Chcialabym juz te letnie z krzaka od cioci:-D

Mi też się chce bardzo pomidorów. [emoji3]

A co do wakacji my już w tamtym roku zamówiliśmy lot do Grecji do Zakynthos. Pierwszy tydzień sierpnia. I zastanawiam się czy nas P.doktor puści? Bardzo bym chciała takie ostatnie jak na razie wakacje za granica


34bw3e3kof41ymjj.png


Termin na 3.10.2017 z usg 28.09.2017
 
Ostatnia edycja:
Hejka

Mi to się chce truskawek ! [emoji7]
Są nie zbyt dobre , ale i tak je pochlaniam , czekam na te nasze [emoji526]

Evi spełnienia marzeń [emoji8][emoji352][emoji512][emoji320]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 13t4d [emoji210]
 
Ale ludzie są bezduszni!! Dziś nad ranem u szwagra na ogrodzeniu ktoś zostawił w reklamówce foliowej 3 maleńkie kotki! One jeszcze nie widzą, oczka mają zaklejone... Poszedł od razu do weterynarza, są bardzo wyziębione, prawie zamarzły, leżą w jakiejś cieplarni... Trzeba je dokarmiać jakąś strzykawką...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry