reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Justa my jedziemy samochodem i do wujka męża, więc kasy tyle co tam będziemy chcieli wydać potrzebujemy. A z tym morzem to jeszcze zobaczymy jak będzie. Na pewno 1 mają pojedziemy do Sopotu na jeden dzień, jak co roku, taki nasz rytuał ;)
 
reklama
My w zeszłym roku i 2 lata temu byliśmy w Chorwacji. W tym roku chcieliśmy wybrać się do Bułgarii, ale z racji tego, że już będę w zaawansowanej ciąży, to nie odważę się aż tak daleko wyjechać. Tym bardziej, że z językiem u nas kiepsko i w razie czego, to nawet nie umiałabym powiedzieć w szpitalu co mi jest... :-)
Z tą pogodą u nas to nigdy nic nie wiadomo, więc nie wiem sama ani kiedy jechać, ani gdzie.
Nad morzem już byliśmy, w górach też, ja na Mazury jeździłam na kolonie, a mój mąż nigdy nie był w tamtych rejonach, więc pewnie pierwszy raz pojedziemy tam razem :-)

Tylko problem w tym, że nie mam pojęcia gdzie jechać, żeby nam się nie nudziło, żeby było gdzie pospacerować, żeby nie było tłumów ludzi, gwaru...

Polećcie coś, może byłyście w jakimś fajnym miejscu? :-) Może o takim słyszałyście? Może ktoś z rodziny był i wrócił zadowolony? :-)
 
My an mazury jedziemy na majowke na tygodniowy splyw kajakowy :) Potem lecimy w lipcu do Londynu bo moj Wspanialy Mezus pod choinke podarowal mi bilet na koncert Adele na Wembley <3, na wakacje polecam Wam Węgry. Budapeszt do zwiedania jest przesliczny, do wypoczynku Balaton. W tym roku bylismy nad jeziorem Garda we Wloszech ale nie polecam.. Strasznie drogo i brakowalo mi jednak morza. Ale okolice Wenecji, poczatek Chorwacji... Pieknie tam :)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1490985556-aaaaaa.jpeg



Witam
Ja już po prenatalnych. Wszystko jest w porządku. Jakże się cieszę

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Mamuski :)
Melduje ze zyje ale nadal z bolem plecow choc dzis wreszcie lepiej.
Weny nie mam do pisania chwilowo. Chyba przesilenie wiosenne mnie dopadlo..
Czytam Was za to regularnie :)
Gratuluje udanych wizyt i wspolczuje tych wszystkich strachow z bolami ciazowymi. My to sie musimy namartwic przez te 9 m-cy ze ojej. Oby do pazdziernika!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alraris a możesz polecić jakieś konkretne miejscowości? :-)
Ja byłam w Spale, Mikołajkach i Giżycku i chciałabym pojechać gdzie indziej, mimo że z dzieciństwa niewiele pamiętam :-)

Sylwuska gratuluję udanej wizyty!
Kupiłaś melise?? :-D
 
Alraris a możesz polecić jakieś konkretne miejscowości? :-)
Ja byłam w Spale, Mikołajkach i Giżycku i chciałabym pojechać gdzie indziej, mimo że z dzieciństwa niewiele pamiętam :-)

Sylwuska gratuluję udanej wizyty!
Kupiłaś melise?? :-D
Kupilam i chyba zacznę ją pić juz pare dni przed wizytą. Spacerek w sloneczku i meliska działa. Dzięki dziewczyny.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alraris a możesz polecić jakieś konkretne miejscowości? :-)
Ja byłam w Spale, Mikołajkach i Giżycku i chciałabym pojechać gdzie indziej, mimo że z dzieciństwa niewiele pamiętam :-)

Sylwuska gratuluję udanej wizyty!
Kupiłaś melise?? :-D
Ja na Mazurach polecam Ateny koło Augustowa albo jezioro Szelment (moi rodzice mają tam domek letniskowy, uwielbiam tam jeździć [emoji173])

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry