reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
to jest właśnie urok zimy
Hehe no właśnie, zima strasznie rozleniwia [emoji23][emoji23][emoji23]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Karotka, z tym piwem, to wziął z lodówki i postawił na stole tak, ze nie było widać z przodu, na co moja kumpela: ona chce to samo. Ups! Ale dał jej w końcu trochę inne. Potem ja przelałam do szklanki i dałam mu butelkę, żeby odstawił.
Trochę głupio, bo jak wszyscy pija piwo i ja zawsze piłam piwo z nimi, to przecież będzie odrazu wiadomo.

Gratuluje udanych wizyt :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha to jaa ostatnio umówiona ze znajomą na wino u mnie, i musiałam lać po kryjomu w kuchni (sobie sok porzeczkowy), dobrze, że był identyczny kolor! :D
 
reklama
Ja chyba też będę musiała oszukiwać z tym alkoholem.:D
Boże,już słyszę te teksty o patologii,bo 3 dziecko...najchętniej bym powiedziała wszystkim po porodzie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry