reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nie ma kochane mocniej krwawie

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Tak mi przykro [emoji29]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
reklama
Ja tez ostatnio widzialam sie ze znajomymi i wszyscy pili i ja bym normalnie tez, wiec wkrecilam ze jestem po chorobie i biore jeszcze antybiotyk. Ale jedna znajoma tak walkowala ten temat, ze masakra a na co jestem chora, nie wygladam na chora, ile jeszcze mi zostalo dni do końca brania itp. Myslalam ze sie spale ze wstydu od tych klamstw :p za tydzien znowu sie widzimy i nie wiem co wymysle 8-)
 
Z dolegliwości nic nie mam,za to dziś na kolację wciągnęłam 3 naleśniki z nutellą i bitą śmietaną [emoji48] zaznaczę, że od 20 lat słodkie i cukier mnie nie wzrusza, wolę śledzie [emoji6] nawet synowie byli zaskoczeni [emoji3] ale pytali czy okres mam [emoji23][emoji23][emoji23]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Ja chyba też będę musiała oszukiwać z tym alkoholem.:D
Boże,już słyszę te teksty o patologii,bo 3 dziecko...najchętniej bym powiedziała wszystkim po porodzie.
Jaka patologia? Co złego jest w decydowaniu się na tyle dzieci ile chcesz? Zawsze można powiedzieć, że efekt 500+ :-D
 
Ja tez ostatnio widzialam sie ze znajomymi i wszyscy pili i ja bym normalnie tez, wiec wkrecilam ze jestem po chorobie i biore jeszcze antybiotyk. Ale jedna znajoma tak walkowala ten temat, ze masakra a na co jestem chora, nie wygladam na chora, ile jeszcze mi zostalo dni do końca brania itp. Myslalam ze sie spale ze wstydu od tych klamstw :p za tydzien znowu sie widzimy i nie wiem co wymysle 8-)
Hahaha no tak,antybiotyk to dobre wytłumaczenie :D
U mnie to nie przejdzie, dobrze,że mój P. czasem ma ochotę na piwo bezalkoholowe,więc jak ktoś wpadnie, to mi naleje do szklanki i doda soczku,a ja będę udawać,że to zwykłe piwo. Gorzej,jak ktoś powie : "Ty, wypiłaś już dwa,a dalej trzeźwa jesteś." :D
Ale żeby nie było,ja na przykład bardzo lubię piwo,ale nie upijam się,bo dzień później mam masakrę.:no:
Jak mi się zdarzy - rzadko,bo rzadko,ale czasem- to po prostu umieram. Dlatego piję tylko okazjonalnie. Czasem bywa piwko wieczorem do filmu jak już dzieci śpią,ale mnie nie ciągnie do alkoholu. Najgorzej jest na weselach, sylwestrach i tego typu imprezach. :no: Wiecie: "A teraz idziemy na jednegooo.." i wszyscy rzucają się do stolików i kieliszków. :D
A co do moich obaw...pisałam już wcześniej,że będę chyba pierwsza w rodzinie z trójką dzieci. Powiem wam,że ta myśl mnie bardzo stresuje, tzn. reakcja rodziny i otoczenia. Już przy drugim dziecku były głupie teksty,także teraz sobie tego kompletnie nie wyobrażam. Uważam,że stereotyp kobiety z 3 dzieci lub więcej jest bardzo krzywdzący.. Nie jesteśmy patologią, nie chlejemy od rana do wieczora,nie ćpamy,nie ma awantur,jesteśmy zwyczajną rodziną. Stać nas. Może nie na wakacje na Malediwach,ale żeby utrzymać rodzinę,to problemu nie ma. I ja niby wiem,że rodzina sobie może gadać,że to nie oni będą wychowywać itp.,ale mimo wszystko ja często biorę sobie dużo rzeczy za bardzo do siebie i potem płaczę po kątach,a P. się wkurza,bo to przecież nasze życie,nikt go za nas nie przeżyje.:zawstydzona/y:
 
wisna z tym 500 + nie przejdzie,bo mieszkamy w Niemczech. :-p Ale faktycznie zawsze mogę powiedzieć,że rodzinne,czyli tutaj tzw. Kindergeld będzie większy. :laugh2:
:laugh2:
 
Ja chyba też będę musiała oszukiwać z tym alkoholem.:D
Boże,już słyszę te teksty o patologii,bo 3 dziecko...najchętniej bym powiedziała wszystkim po porodzie.
Ja też mam obawy się chwalić. Ale to z kilku powodów.
Przede wszystkim boję się poronienia, jutro się okaże na ile to prawdopodobne. Ale nie chcę potem tych fałszywych gestów pocieszenia [emoji34]
Patologia.... taaaaa... 39 lat, 2 synów, nie pracuję, udar w zeszłym roku, mąż za granicą.... ale się nasłucham[emoji86] a te pełne politowania spojrzenia.....[emoji85]
Wymówka 500+ trochę pomoże [emoji6]


yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
reklama
Dziewczyny doktorka mi powiedziala ze jestem i tak wychodzi ze to jest wczesna ciaza na etapie 3-4tydz i jest duża nadzieja ale mi wychodzi ze moze byc 5 od OW dali leki na potrzymanie a co do krwawienia ze nie powinno być

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Czyli co? Jednak jest ok? Bo juz sie troche zgubiłam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry