reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Kasia super :)

Dzięki za pamięć, pije od rana melisę żeby być choć trochę spokojniejsza być

Nie miałam mdłości dopóki nie wzięłam luteiny :(
hajmal wszystko będzie dobrze...bardzo możliwe że twój organizm tak reaguje na luteine lub po prostu dostałaś mdłości.
Ja w pierszej ciązy nie miałam mdłości do 7 tyg pozniej była masakra , drugiej z kolei dostałam ok 5 i skończyły sie po 3-4 tygodniach a teraz raz mnie mdli a raz nic nie czuje, iec myslę że nie ma reguły.
Trzymamy kciuki za wizytę.
 
Kasia - zawzze podziwiałam takie kobiety jak ty, wielki szacun


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję [emoji178] Ale to jeszcze nie koniec mojej drogi, po porodzie czeka mnie plastyka brzucha i piersi, wtedy wszystko będzie na swoim miejscu [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
1487316863-aaaaaa.jpeg

Właśnie dlatego poddałam się zmniejszeniu żoładka i obiecałam sobie że już nigdy nie doprowadzę się do takiego stanu... Schudłam w sumie 66kg [emoji16]

hchy3e3klmq5cy16.png
Ale miałaś chude nogi. Moja koleżanka wygląda w 6 miesiącu tak jak Ty na końcu a ma do tego taka figurę, że ma duży tyłek i nogi, także bywa gorzej i super, ze zadzialalas w tą stronę :)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przytyłam z pierwszą 10kg. A teraz już 3kg w ciągu 2tyg schudłam.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

A ja jak nie cwicze i sie mało ruszam to ja juz mam 2kg na plusie normalka u mnie .... W pierwszej 3kg w piereszym trym wiec jakbym ja sie ekstremalnie nie pilnowała to zle bym skończyła


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia super :)

Dzięki za pamięć, pije od rana melisę żeby być choć trochę spokojniejsza być

Nie miałam mdłości dopóki nie wzięłam luteiny :(
Hajmal o ktorej masz wizyte?? Trzymam kciuki kochana [emoji110][emoji110][emoji110] serduszko bedzie walic jak dzwon [emoji173]
A luteine masz podjezykowa? Ona jest okropna [emoji13][emoji13] moze po niej cie zemdlilo. Napisz mi jeszcze czy planienia ustaly [emoji8]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry