reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Apropo nadżerek to większość sama schodzi. Ciąża to szczególny czas kiedy kobieta bardziej dba o siebie i organizm ma siły do obrony i zwalcza wiele infekcji i schorzeń.
 
reklama
Hej, po wczorajszej wizycie zrelaksowana wstaje rano a tam dość spora ilość krwi.... po powrocie od lekarza nic nie było, zanim poszłam spać też wszystko było ok. Wzięłam wczoraj pierwszy raz luteine dopochwowo... Ma to może jakiś wpływ?
Jak masz nadżerkę to mogłaś ją ruszyć i zaczęła krwawić. Uważaj z tym aplikatorem czy palcem. Czasem po badaniu też sie moze pojawić krwawienie /plamienie jak sie jakieś naczynko przerwie przez wziernik czy głowice usg
 
Dziewczyna budzi was też taki wilczy głód w nocy .. U mnie to jest masakra .. Ale przecież nie mogę dojadac w nocy .. tym bardziej że rano mam takie mdłości ze wszystko bym zwróciła .. A tak na głodzie tylko mnie trochę poszarpie na wymioty i tyle ..
 
Dziewczyna budzi was też taki wilczy głód w nocy .. U mnie to jest masakra .. Ale przecież nie mogę dojadac w nocy .. tym bardziej że rano mam takie mdłości ze wszystko bym zwróciła .. A tak na głodzie tylko mnie trochę poszarpie na wymioty i tyle ..
Ja narazie staram się panować nad apetytem, tym bardziej że właśnie rzuciłam palenie [emoji6] Dziś stanęłam na wagę i mam 1kg mniej, ale jeśli będę się zdrowo odżywiać to u mnie to będzie normalne bo jestem po operacji zmniejszenia żołądka [emoji5] Narazie na szczęście apetyt mam przytłumiony [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Mnie nie budzi głód ani nie budzę się w nicy na siku, dopiero około 6 się budzę i ide to toalety i mogę spać dalej. Apetytu nie mam jakiegoś szczególnego na konkretne rzeczy. Robię się głodna nagle i po prostu muszę coś zjeść
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry