reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A ja jak nie cwicze i sie mało ruszam to ja juz mam 2kg na plusie normalka u mnie .... W pierwszej 3kg w piereszym trym wiec jakbym ja sie ekstremalnie nie pilnowała to zle bym skończyła


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też nie ćwicze tylko ta dieta cukrzycowa to robi z pierwszą ciąże ja wprowadziłam tą diete to tez schudłam 3kg

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hajmal o ktorej masz wizyte?? Trzymam kciuki kochana
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
serduszko bedzie walic jak dzwon
emoji173.png

A luteine masz podjezykowa? Ona jest okropna
emoji13.png
emoji13.png
moze po niej cie zemdlilo. Napisz mi jeszcze czy planienia ustaly
emoji8.png

Wizytę mam dopiero o 20 i muszę jeszcze dojechać 80 km, lekarz mówił ze bedzie miał dla mnie tyle czasu ile bede potrzebować wieć bardzo sie ciesze, bo w przychodni ma go zazwyczaj mało.
Zawsze miałam luteine dopochwową ale mnie podrażniała wiec go poprosiłam o podjezykową dziś zapytam czy mogę przejść na duphaston.
Plamienia miałam w 4/5 tygodniu tak mniej więcej w czasie teoretycznej @ raz było dużo a potem czyściłam sie kilka dni, od tego czasu biore luteine i duphaston. Od tego czasu nie miałam na szczęście więcej.
 
Ale miałaś chude nogi. Moja koleżanka wygląda w 6 miesiącu tak jak Ty na końcu a ma do tego taka figurę, że ma duży tyłek i nogi, także bywa gorzej i super, ze zadzialalas w tą stronę :)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja najbardziej zawsze na brzuchu tyłam i tam najgorzej ten tłuszcz było spalić, nogi zawsze były w miarę ok [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Wizytę mam dopiero o 20 i muszę jeszcze dojechać 80 km, lekarz mówił ze bedzie miał dla mnie tyle czasu ile bede potrzebować wieć bardzo sie ciesze, bo w przychodni ma go zazwyczaj mało.
Zawsze miałam luteine dopochwową ale mnie podrażniała wiec go poprosiłam o podjezykową dziś zapytam czy mogę przejść na duphaston.
Plamienia miałam w 4/5 tygodniu tak mniej więcej w czasie teoretycznej @ raz było dużo a potem czyściłam sie kilka dni, od tego czasu biore luteine i duphaston. Od tego czasu nie miałam na szczęście więcej.
Wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki za wizytę! [emoji178][emoji110][emoji110][emoji110]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Ja też nie ćwicze tylko ta dieta cukrzycowa to robi z pierwszą ciąże ja wprowadziłam tą diete to tez schudłam 3kg

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam bardzo staranna i zbilansowana diete i trz i niskim IG wlasnie zeby nie podbijać weglowodanow, ogolnie ich unikam ...

Wczoraj dwa jajka na sniadanie na lunch jajecznica z łososiem, na obiad sałatka ze świeżych warzyw z kurczakiem z oliva i na kolacje dwie kromki chleba niskowęglowodanowego z serkiem wiejskim

I tak jem rozne kombinacje codiznnie a i tsk na plus mniej juz nie moge w ciazy
Byleby wiecej jak 70 nie miec do porodu to bedzie ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka. Właśnie wróciłam od lekarza. Obejrzała zdjęcie, też powiedziała że jak na razie jest wszystko dobrze. Dostałam zwolnienie już ciążowe :) byłam zanieść od razu do pracy, wszyscy cieszyli się razem ze mną, nawet sam dyrektor :D następna wizytę mm 6 marca
 
Kasia jak to zrobiłaś? Gdzie sie trzeba umówić ? mi po cesarce tłuszcz zwinęli na brzuchu w taki wałeczek i on sobie żyje swoim życiem i mogę chudnąć a on dalej jaki był to jest, na dodatek nie mam w tym miejscu prawie czucia na brzuchu wiec zastrzyki wbijam prawie tylko tam bo nie boli.
Napisz mi proszę gdzie sie udać i jak długo czekasz na zabieg.

Ememes podziwiam Twoją siłe woli :). W pierwszej ciąży przytyłam 8 kg wiec nie duzo bo tej wody w ostatnim tygodniu nie liczę przy gestozie. Teraz po poronieniach przybyło mi sporo bo 8 kg i w sumie to miałam sie starać od kwietnia i do tego czasu trochę zrzucić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka. Właśnie wróciłam od lekarza. Obejrzała zdjęcie, też powiedziała że jak na razie jest wszystko dobrze. Dostałam zwolnienie już ciążowe :) byłam zanieść od razu do pracy, wszyscy cieszyli się razem ze mną, nawet sam dyrektor :D następna wizytę mm 6 marca
Beczulinda super...teraz bedziesz wypoczywać
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry