reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam was wszystkie. Potrzebuje cieplego slowa bo az mi ciezko uwierzyć [emoji5] od dawna staralismy sie o dziecko ale nic z tego ja osoba z chora tarczyca Hashimoto. Ale w ostatnim cyklu mialam jakies przeczucie. Co prawda okres wypada mi dopiero jutro jednak zrobilam beta wczoraj i wynioslo 32,2 wiem ze na lekarza za wczesnie ale czy to znak ze sie udało? [emoji5][emoji5]

Powtórz jutro i zobscz przytost :)
Ale kazda beta powyżej 5 jest ciaza ! Kiedy Mialas oststnia miesiaczke ?

GRSTULACJE :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam was wszystkie. Potrzebuje cieplego slowa bo az mi ciezko uwierzyć [emoji5] od dawna staralismy sie o dziecko ale nic z tego ja osoba z chora tarczyca Hashimoto. Ale w ostatnim cyklu mialam jakies przeczucie. Co prawda okres wypada mi dopiero jutro jednak zrobilam beta wczoraj i wynioslo 32,2 wiem ze na lekarza za wczesnie ale czy to znak ze sie udało? [emoji5][emoji5]
Wszystko jest na dobrej drodze :) normalny poziom bety w organizmie jest między 0 a 3 :)
 
20 stycznia byl ostatni okres ja zrobiłam juz jedna bete w poniedziałek miala 6,9 ale w necie czytalam ze przed okresem tarczyca moze tak namieszac a teraz jest 32,2 cykl mam co 30 dni. ☺☺☺☺☺☺☺
 
Hej witam nowe mamy coraz nas tu wiecej i dobrze [emoji3].
Ja dzisiaj zadzwoniłam do pracy i powiedziałam w kadrach o ciąży bo 2 dni temu wysłałam L4 i chcialam sie dowiedziec czy doszlo. Ja to mam taką trochę skomplikowana sytuację bo zanim poszłam na L4 to wykorzystywalam zaległy urlop przed wychowawczym który miałam rozpocząć 21.02. a wiadomo jak to na wychowawczym nie dostajesz żadnej kasy tylko Ci składki odprowadzają na emeryturę i dodatkowo przepada ubezpieczenie grupowe. Więc to L4 w samą porę tylko dzisiaj rano doczytałam w necie ze powinnam była też napisać wniosek ze rezygnuje z wychowawczego w terminie 7 dni przed rozpoczęciem a od dzisiaj licząc zostało tylko 5 dni więc rano szybko na pocztę pobieglam i wysłałam Pismo z datą 7 dni [emoji53]mam nadzieję ze przejdzie to w kadrach bo jak nie to cała ciąże będę bez kasy [emoji54] oby nie. I teraz bede siedziala w domu jak na szpilkach i czekala az oddzwonią ech sie narobilo [emoji32]
 
Ja mam super sytuacje w pracy. Moi pracodawcy wiedza o ciąży od początku i cieszą się razem ze mną. Zapewnia mi umowę tak żebym mogła iść na l4 i macierzysnskie. Ogólnie w pracy opiekunek umowa nie jest czymś powszechnym :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam super sytuacje w pracy. Moi pracodawcy wiedza o ciąży od początku i cieszą się razem ze mną. Zapewnia mi umowę tak żebym mogła iść na l4 i macierzysnskie. Ogólnie w pracy opiekunek umowa nie jest czymś powszechnym :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam tak samo u mnie wiedza o in vitro zawsze na zawładnie ja i maz mamy wolne jak trzeba do kliniki jechac czy jakies badania a potem zawsze czekają na wynik testu i mam totalna ochronę do trgo stopnia ze przynosza mi kanapki do biura z kawiarni albo podnoszą za mnie jakies papiery jsk mi wyapdna hahahahah


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajnie macie z tymi pracami, ze taki luz.

Ja nic nie mówię póki nie będę musiała, czyli do 12tego tyg. Ciekawa jestem co szef na to powie i babka z hr. Ostatnio nie chciała zatrudnić dziewczyny, która ma jedno małe dziecko, "bo za chwile będzie chciała mieć drugie". Powiedziałam jej: " to mnie byś tez nie zatrudniała".
A szef to naprawdę nie wiem co na to. Ja jestem w firmie dopiero od 6 miesięcy, ale dobrze nam sie pracuje i mam sporo odpowiedzialności.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajnie macie z tymi pracami, ze taki luz.

Ja nic nie mówię póki nie będę musiała, czyli do 12tego tyg. Ciekawa jestem co szef na to powie i babka z hr. Ostatnio nie chciała zatrudnić dziewczyny, która ma jedno małe dziecko, "bo za chwile będzie chciała mieć drugie". Powiedziałam jej: " to mnie byś tez nie zatrudniała".
A szef to naprawdę nie wiem co na to. Ja jestem w firmie dopiero od 6 miesięcy, ale dobrze nam sie pracuje i mam sporo odpowiedzialności.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tym razem wroce szybciej do pracy na czesc etatu moje stanowisko jest jedno oststnio przyuczalam dziewczyne 3 mieisace i ja zwolnili po paru miesiacach bo taki bałagan narobiła se ja po macierzyńskim pare tygodni sie po niej tłumaczyłam klientom wiec teraz po 10 tygodniach po porodzie wroce na dwa dni w tygodniu a maz te dwa bedzie miał wolne ( u nas tak sie da ) wiec ja bede miec plate 2 od pracodawcy a 3 od urzędu maz na odwrot.
W ten sposob uda sie nikogo nie zatrudniać na niej mieskce jakos z kolezanka z biura to ogarniemy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U Mnie też miła i spokojna atmosfera w pracy,o ciąży powiem po urlopie czyli w marcu Szefowej. Będę musiała kogoś na swoje zastępstwo szkolić pomału :)

Gratulacje "Świeże " Mamuśki <3
 
reklama
U Mnie też miła i spokojna atmosfera w pracy,o ciąży powiem po urlopie czyli w marcu Szefowej. Będę musiała kogoś na swoje zastępstwo szkolić pomału :)

Gratulacje "Świeże " Mamuśki <3

Oby kogos mądrzejszego zatrudnili niz u mnie hahahaha bo to masakra była mowie ci - tezy miesiace przyuczenia podstaw bo reszte miała kolezanka z biura robic, takie rzeczy co tylko z biegiem czasu sie da ocenić i zrobic ( jak ile towaru zamówic itp ) ale koszmar był


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry