reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja pracuje w markecie to też około 6 samymi bulkami "pachnie " . Szczerze mówiąc liczę w dostanę dzisiaj zwolnienie. Trochę się tu nadźwigam i trochę się boje
Ja pracuje w restauracji i tez się sporo dźwiga. Wczoraj symulowałam, wszystko robiłam powoli, rzeczy przekładałam po kilka, nie całymi górami, no i ładowałam na wózek po 1 zgrzewce, a wyjmowałam pojedynczo z rozciętej zgrzewki. Do tego jak zrobiłam koktail, to poprosiłam kogos, żeby pomógł mi go zdjąć z blatu, bo to prawie 20 kg waży. Jak im przyniose zaświadczenie o ciąży, to bedzie lepiej, sami mi zabronią robić różnych rzeczy, ale do końca lutego się nie przyznaję, bo ochrona pracy cięzarnej dopiero od 3 miesiąca, a w dodatku ja do lutego jestem zatrudniona na okres próbny. Od marca będę mieć umowę na rok. W sumie nie mam teraz żadnych zauważalnych objawów, mam nadzieję, że uwierza, ze się dopiero dowiedziałam w marcu. Nie chcę mieć problemow i żeby mnie wywalili z pracy, bo przysługuje tam bardzo fajna prywatna opieka zdrowotna. Co myślicie?
 
reklama
hajmal ja jem wędzonego łososia , moja siostra jadła całą ciąże ...
Co artykuł to cos innego nie panikuj tylko jedz.

Kciukam za dzisiejsze wizyty.

Mnie od rana mdłości mecza, przygotowuje obiad zle mi , płakać mi sie chce i OOo.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t0d [emoji235]
Mnie głowa boli i dopóki mleka się nie napiłam to tylko to a teraz mnie tak mdli ciągnie mnie na wymioty ale naszczęście póki co nie wymiotuje a za nie długo mam wizyte u diabetolog

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jeszcze te pełne piersi... takie nabrzmiałe od samego początku, wczoraj w pracy złapałam tacę z ciastami, żeby je wyłożyć do witrynki. Przekładam jedno - krem jakiś taki rozciapciany. I co? I co? Oczywiście wsadziłam biust w tacę. Pięknie!
Muliło mnie w pracy niemiłosiernie. A zmęczona wróciłam jak nigdy. Zamówiłam u mojego masaż pleców i poszłam spać.
 
A jeszcze te pełne piersi... takie nabrzmiałe od samego początku, wczoraj w pracy złapałam tacę z ciastami, żeby je wyłożyć do witrynki. Przekładam jedno - krem jakiś taki rozciapciany. I co? I co? Oczywiście wsadziłam biust w tacę. Pięknie!
Muliło mnie w pracy niemiłosiernie. A zmęczona wróciłam jak nigdy. Zamówiłam u mojego masaż pleców i poszłam spać.

Ja mam mały biust i mi nie puchnie i nie rosnie tak było w pierwszej ciazy Zs to jux miałam pare razy mokre ns pizamie koło sutków Jezu ... Jsk ja tego nie znosze jak se przypomnę to całe kp to koszmar


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Który tydzień i dzień?

Wg kalendarza 6tc 5 dz ale podobno ciaza jest mlodsza :) moze dzisiaj sie dowim o ile

A jeszcze te pełne piersi... takie nabrzmiałe od samego początku, wczoraj w pracy złapałam tacę z ciastami, żeby je wyłożyć do witrynki. Przekładam jedno - krem jakiś taki rozciapciany. I co? I co? Oczywiście wsadziłam biust w tacę. Pięknie!
Muliło mnie w pracy niemiłosiernie. A zmęczona wróciłam jak nigdy. Zamówiłam u mojego masaż pleców i poszłam spać.

hahhhaha:laugh2: no to niezle xD ja mam dosyc spory biust a ze jestem szczupła to się wyróżnia. Większośc koleżanek mi zazdrości a ja tego nienawidze. Wolałabym mieć mały, niezauważalny biust. Jak mi jeszcze urośnie to chyba wpadne w depreche :sorry:
 
Ja nie lubię ogólnie ryb więc nie mam problemu z ich nie jedzeniem.
Kciuki za dzisiejsze wizyty.
Ja dzisiaj mam latany dzień. Rano byłam w szkole bo chcem zacząć uczyć się tego ich języka. Po godz teście wyszłam z bólem głowy. Teraz 3 h w pracy potem szybki obiad i na wywiadówkę do syna szkoły. I dzień zleci.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pracuje w restauracji i tez się sporo dźwiga. Wczoraj symulowałam, wszystko robiłam powoli, rzeczy przekładałam po kilka, nie całymi górami, no i ładowałam na wózek po 1 zgrzewce, a wyjmowałam pojedynczo z rozciętej zgrzewki. Do tego jak zrobiłam koktail, to poprosiłam kogos, żeby pomógł mi go zdjąć z blatu, bo to prawie 20 kg waży. Jak im przyniose zaświadczenie o ciąży, to bedzie lepiej, sami mi zabronią robić różnych rzeczy, ale do końca lutego się nie przyznaję, bo ochrona pracy cięzarnej dopiero od 3 miesiąca, a w dodatku ja do lutego jestem zatrudniona na okres próbny. Od marca będę mieć umowę na rok. W sumie nie mam teraz żadnych zauważalnych objawów, mam nadzieję, że uwierza, ze się dopiero dowiedziałam w marcu. Nie chcę mieć problemow i żeby mnie wywalili z pracy, bo przysługuje tam bardzo fajna prywatna opieka zdrowotna. Co myślicie?
Ja jestem i tyle w lepszej sytuacji że mam umowę o pracę na czas nieokreślony niech nic mnie nie trzyma. A Ty jeżeli masz takie warunki to udawaj do marca :) tylko dbaj o siebie !!
 
ja dziś w nocy miałam straszny ból lewego jajnika (chyba jajnika bo mi jakoś ciężko to poznać) masakra. Pierwszy raz mnie tak chwyciło, nie wiedziałam jak sie ułożyć czy już budzić męża do szpitala czy sie wstrzymać. Na szczęście po kilku minutach przeszło samo i do tej pory nic nie boli a juz poważnie sie bałam
 
Witam was wszystkie. Potrzebuje cieplego slowa bo az mi ciezko uwierzyć ☺ od dawna staralismy sie o dziecko ale nic z tego ja osoba z chora tarczyca Hashimoto. Ale w ostatnim cyklu mialam jakies przeczucie. Co prawda okres wypada mi dopiero jutro jednak zrobilam beta wczoraj i wynioslo 32,2 wiem ze na lekarza za wczesnie ale czy to znak ze sie udało? ☺☺
 
reklama
Alaris dobrze ze luty krótki :) ja w pracy też nie powiedziałam , zobaczę co mi lekarz powie jutro, jak będzie żle to nic sie nie dowiedzą a jak dobrze to w pracy powiem za jakiś czas może w marcu, chyba ze będe sie zle czuła. U mnie szefowie wiedza ze sie staram, ale jak by sie nie udało to nie chce żeby ktoś wiedział.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry