reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie :-) u Mnie także póki co mdłości nie ma i po cichu wierzę że tak zostanie (choć to dopiero 6tc) za to spać mogłabym po 12h...

Co do Waszych bet Kochane jak już oznaczałyście dwukrotnie i macie przyrost , nie oznaczanie ich poraz kolejny. Dla Waszego spokoju. Bo nie ma już takiej potrzeby :-) - Pracuje w Laboratorium więc wiem co mówię :D
 
reklama
Mnie to w sumie nic nie odrzuca. Czasem po prostu nie mam ochoty nic jeść.

A wybaczcie, ja początkująca, macie własny slang tyle o tych betach piszecie, a ja nie wiem co to :p
 
Hej no ja też nie mam mdłości, żadnych wymiotów ani nic, a moja aplikacja twierdzi, że to początek 8 tygodnia. Więc mam nadzieję, że tych przykrych dolegliwości już nie będzie, skoro dotychczas nie wystąpiły.

Co do jedzenia - apetyt mam różny. Mogę powiedzieć, że mi zmalał, bo nie raz nie mam ochoty za bardzo jeść, albo zjeść mało. Jednym słowem brak apetytu. Staram się jeść tak, jak mi gin mówiła, żeby unikać mięsa z kurczaka i łososia, bo to same hormony i antybiotyki, żeby jeść mięso czerwone i ryby, dużo warzyw i owoce. No to jem jakieś sałatki, zupki, owoce... upichciłam dorsza, choć mój luby nie znosi ryb. A w pracy wybieram na stołówce to, co najbardziej pasuje do zaleceń gin. Nigdy wcześniej nie zdarzały mi się zgagi (taka kwaśność w żołądku, tak?), ale teraz mam to od jakiś 2 tygodni. I nie wiem, czy to od ciąży, stresu, czy jedzenia z pracy. W każdym razie w żołądku kwaśno, nieprzyjemnie, to i jedzeniu większej ilości rzeczy nie sprzyja. Do tego piję kawę raz dziennie, tej jednej do śniadanka nie umiałam sobie odmówić. Ale potem to już tylko niesłodzone herbaty i woda. I gin kazała nie jeść słodyczy, ja ogólnie nie jadam ich dużo, ale jak mnie mój poczęstuje jednym ptasim mleczkiem, to jak odmówić? Także tak to wygląda u mnie.

A u nas s Norwegii zacheca sie do jedzenia łososia nawet surowego nie ma problemu wystarczy dobra jakość miesa odpowiednio przygotowana - jest nawet zalecenie na tutejszej stronie instytutu żywności i żywienia dla ciężarnych


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u nas s Norwegii zacheca sie do jedzenia łososia nawet surowego nie ma problemu wystarczy dobra jakość miesa odpowiednio przygotowana - jest nawet zalecenie na tutejszej stronie instytutu żywności i żywienia dla ciężarnych


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O, no proszę. A co w Norwegii sądzi się o łososiach? Bo u nas pokutuje pogląd, że jak już jeść, to z Atlantyku, byle nie z Norwegii, bo hodowlane i zmutowane. A może w samej Norwegii są dojścia do miejscowych niehodowlanych i zdrowszych łososi?
 
O, no proszę. A co w Norwegii sądzi się o łososiach? Bo u nas pokutuje pogląd, że jak już jeść, to z Atlantyku, byle nie z Norwegii, bo hodowlane i zmutowane. A może w samej Norwegii są dojścia do miejscowych niehodowlanych i zdrowszych łososi?

Szczerze mowiac nie wiem musze zerknąć zaraz na ta strone dawno tam nie byłam ale jest pare firm ktore podobno maja bardzo dobrej jakości mieso hmmmm
Bo pamietam jak rozmawiałam z polozna o mowila ze sushi super e ciazy byleby nie z krewetkami ani nie z tuńczykiem bo ten ma wlasnie duza zawartośc metali ciężkich o łososiu ze spoko


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
wysłałam wam wczoraj tego linka z filmu o rybach :)
Bardzo lubie wędzonego łososia ale go w ciazy nie można, wiec zostaje mi moja druga ulubiona ryba nasz lokalny karp. Zawsze przed świętami kupujemy u znajomego, ma małe stawy i hoduje je ekologicznie. Kupuje kilka i mam raz na jakiś czas na obiad :)
 
reklama
hajmal ja jem wędzonego łososia , moja siostra jadła całą ciąże ...
Co artykuł to cos innego nie panikuj tylko jedz.

Kciukam za dzisiejsze wizyty.

Mnie od rana mdłości mecza, przygotowuje obiad zle mi , płakać mi sie chce i OOo.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t0d [emoji235]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry